- 250 тис. км
- Дрогобич
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
рідня фарба незначні пошкодження технічно справна
Продам опеля вектра б 1999 рік. Рік тому повністю замінили ходову та щеплення, стоїть газ вписаний, електро люк не тече, пічка працює Добре, є кондиціонер але він не працює, при покупці казали що потрібно просто замінити фріон, руки так і не дійшли до цього, клімат та круїз контроль, усі питання за телефоном
Автомобіль на ходу,за детальною інформацією звоніть телеграм,вайбер,ватсап **********
торг.
Продаю власну Opel Omega B. Автомобіль дуже комфортний та місткий. Двигун 2.2 литра газ/бензин (газ вписаний) Встановлено ГБО [4-го покоління], вписане в техпаспорт. Дуже економно для такої великої машини. Коробка передач механічна , перемикає добре Нещодавно було замінено паливний насос , замок запалення та контактну групу, свічки запалювання , термостат , газові фільтри, новий стартер. В автомобілі є все для комфорту: електрорегулювання сидінь, підігрів сидінь, двозонний клімат-контроль, лед лампи на лінзі. Автомобіль в оригінальній фарбі Стан кузова видно на фото: є вікові нюанси, сліди корозії на арках та дверях , та пошкодження на бамперах. Машина не нова, тому вимагає уваги по кузову. Відповідно, ціна адекватна. торг біля капота. Переоформлення без проблем. Дзвоніть, відповім на всі питання.
Opel Astra F, 1998 рік | Газ/Бензин Продам надійний та економний автомобіль Opel Astra F. Машина у хорошому технічному стані, вкладень на даний момент не потребує. ⛽ Встановлено ГБО — авто дуже економне в експлуатації, газ працює справно, без перебоїв. Можна їздити як на бензині, так і на газу. 🔧 По техніці зроблено: замінено нове щеплення залито нове мастило встановлені нові передні та задні пружини та стійки замінені ШРУСи (гранати) – лівий і правий нові рульові наконечники Ходова обслужена, нічого не гримить, їде рівно та м’яко. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень. 🚗 Авто добре підходить для щоденних поїздок, просте та недороге в обслуговуванні. 📄 Документи в порядку, переоформлення без проблем. 💰 Реальному покупцю — торг біля авто. дзвоніть на номер Ірина
Продається сімейний автомобіль , ЯК Є . Пробув не довго бо підзбирали і вирішили придбати новіший . Авто для своїх років ще досить жваве . Зараз встановлена зимова гума (дві з них нові), у запасі ще 4 (підношені) на дисках, запаска. ГБО. аптечка. домкрат. знак аварійної зупинки. Люк із механічним керуванням. Тонування. Пічка працює. Фаркоп. По електриці питань немає. Обігрів заднього скла працює. Омивання стекол. Ручне гальмо працює. Салон не прокурений, передні сидіння не протерті і не продавлені. Одягнені чохли . Електросклопідйомники передніх дверей. Центральний замок. Протитуманні фари. Встановлено додатковий ліхтар заднього ходу. Так як автомобіль у роках - проведено повне Т.О.: поварений, замінені пороги , передні арки , частина днища, проведена ревізія ущільнень, ляда замінена на цілу без корозії , посилені задні лонжерони, в пружини встановлені надувні балони, вся машина оброблена засобами від іржі . Встановлена нова сигналізація із двостороннім зв'язком , новий паливний бак , новий радіатор. Замінені задні гальмівні колодки, циліндри та трубки на нові. Задні сидіння складаються і перетворюються на просторий та зручний багажник. Встановлена нова блютуз автомагнітола. Страховка до 15/09/2026 року .
Автомобіль переєстровується .Кузов без гнилі,декілька рижиків, силовий бампер , рама супер,є одна тріщина зовнні, рама двійна, що зроблено : ресори нові Опель рідні, підшибн.задн.осі нові ; колодки задні,циліндри нові ; сальник хвост.новий ; масло в мосту трансм.CASE ; хрестовини кардана нові ; глушник зроблений під тягу ; в коробці заміна сальника перв вала , масло CASE ; шарові опори всі нові , рульові тяги нові , сайлен блоки нові , підшибн.перед.нові , напіввісі нові , підшибн.півосі нові , рульов.маятник новий , торм.диски нові , в супортах дорогі рем.компл., торм.колодки нові , торм.головний новий , тормоза переробл. в два контури 70?30 , щеплення корзина,феродо,вижимний нове , робочий щепл.перебраний , головн.щепл.новий , масло в передн. мості CASE , ДВИГУН : простий та надійний , 8 кл. інжектор, газ 4 покол.,розхід бенз. до 130км/год 12л, газу 15л., замінено всі сальники , ремінь ГРМ, помпа , свічки , провода, релюхи , прокладки та інше. Диски алюмін. R15 широкі в додачу два компл. мет. та алюм. Резина Нокіан зимова нова, в додачу літня 40%. Багажник силовий на кришу, фаркоп. Встановлено камеру нічного бачення 80м. В додачу багато нових розхідників. Є недоліки деякі. Я військовий, машина придбана за кровні, на обслуговування авто не вложено ні копійки волонт.та народн. коштів. Невеликий торг. ВСІМ НАМ ПЕРЕМОГИ, СЛАВА УКРАЇНІ.
В продажі Опель Вектра Б на повному, бадьорому та впевненому ходу . Приблизно 5000 км тому було зроблено кап ремонт двигуна, залито масло Bardahl, заміна комплекту щеплення та гальмівної системи, встановлені хороші лед лампи ближнього світла . Є мілкі незначні нюанси так як машина не нова. За подробицями звертайтесь за телефоном. Я власник, любий вид переоформлення. Продаж не терміновий. Автоплощадкам прохання не турбувати!!!
Продам Opel Zafira B 2005 р. 1.8 Газ/Бензин Продам надійний та місткий сімейний автомобіль Opel Zafira B 2005 року випуску. Двигун 1.8 бензин, встановлено ГБО, що робить експлуатацію економною. Автомобіль у робочому стані, кожного дня на ходу. Двигун працює рівно Газ вписаний Просторий салон на 7 місць Великий багажник Хороший варіант для сім'ї та роботи Економна витрата пального Авто має сліди експлуатації відповідно до віку, але технічно справне та готове до поїздок. Огляд за домовленістю. Телефонуйте або пишіть, відповім на всі запитання.можливий. Обмін на автомат коробку
Продам власне авто Opel Astra G 2004 р.Газ / бензин.Двигун 1.6.Масла не бере.Коробка робить справно.Пробіг 312 000 км.На 300 000 були замінені в двигуні кільця, вкладиші,пробка піддона, прокладки ГБЦ/клапанів кришки/випускного колектора/масло насоса,сальники розпредвала/коленвала/клапанів.На 307 000 змінилися натяжні ролики/ремінь ГРМ/помпа.На 310 000 був замінений датчик коленвала, свічки запалювання, модуль запалювання+ заміна масла та фільтра масляного.Та багато чого іншого зроблено за останні 10 000 км.Усі стікала рідні.Не біта - не фарбована.Є незначні сліди експлуатації.Кожного дня на ходу.За детальнішою інформацією дзвоніть 06*********69 Анатолій.Ціна 3400 можливий невеликий торг біля капоту чисто символічно на каву.Кондиціонер не працює (потрібно обтиснути по новому одну трубку, замінити 3 прокладки,залити фріон і буде працювати).Прохання перекурів не турбувати.З документами все добре.Тільки з переоформленням.
Продам авто в збереженому стані.
Опель у хорошому стані, мотор 1.8 газ бензин, газ не вписаний, розхід 10л/100 газ
На ходу, 91-й рік, мотор 3.0, стоїть газ, у техпаспорт вписаний. витрата 12-15 л газу, є фаркоп. люк не тече. З нюансів — на даний момент згорів бензонасос, чутно задній міст при 50+ км/год, лівий склопідйомник не завжди працює, потрібна передня гума та профілактика рульового (тяг). торг доречний. документи в порядку, продаж тільки з переоформленням.
Авто на ходу. По кузову гнилі та ржавчини немає, але є вм'ятини (на фото). Дно та пороги в ідеальному стані. Двигун не димить, працює рівно, Замінено головку блоку циліндрів, нове зчеплення, помпу, мастило, новий антифриз. Встановлено газ 4 покоління вписаний в техпаспорт. Коробка передач перемикає чітко. Ходова частина тримається купки. Кондиціонер заправлений і холодить. Резина хороша, акумулятор новий. Салон цілий, але потребує хімчистки. З документами порядок. Торг чисто символічний.
Мотор,коробка,ходова в нормі,дно ціле тільки потрібно замінити пороги які є в наявності...їде що на бензині що на газу...зробити косметику...З документами порядок переоформлюється.детальніше розкажу по телефону.
Продаю Opel Vectra C 2007р, 2,2(z22se) газ/бензин. Газ вписано в тех паспорт, газові форсунки та фільтри нові, замінені два місяці тому, автомат Aisin звичайний гідротрансформатор, мотор звичайний SE, не YH, проблем не буде! Авто в хорошому технічному стані і в хорошій комплектації. Оцинкованний кузов. В авто все працює. Авто доглянуте, було багато чого зроблено в машині і замінено. Автомобіль не потребує термінових вкладень. Лакофарбове покриття в нормальному стані, не бита, підкраси тільки по бамперам, пробіг не скручений, ходова в порядку. Помилки не світяться, встановлено новий радіатор пічки, привід склоочисників та нове передне скло. Cклопідйомники передні/задні працюють, дзеркала складаються з ключа, руль не закусує, ЕГУР працює відмінно, клімат контроль без наріканнь, круїз- контроль працює відмінно. Автомобіль своєчасно обслуговувася. P. S. Останні 2 перереєстрації були в межах своєї сім'ї. Резина зимова практично нова!!!! Авто доглянуте, кузов в гарному стані, авто повністю на ходу і технічно справне. Якщо авто вас зацікавило, і ви шукаєте саме таку машинку, телефонуйте, чи пишіть на Вайбер, телеграм, відповім на всі ваші запитання по цьому авто. Автодилерів прошу не турбувати. Обмін не цікавить.
Машина в гідному стані з робочим кондиціонером з новим газом свіжою страховкою арки пороги низу дверей без гнилі каталізатор на місці
