- 300 тис. км
- Житомир
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані всі питання по телефону
Авто в гарному стані всі питання по телефону
Продам чудовий економний автомобіль, я другий власник в Україні (авто приганялось з Німеччини першим власником в 2020 році, є сервісна книжка, інші перереєстрації здійснювались мною через заміни номерних знаків, 25.06.26 поміняв номерні знаки), в ДТП не потрапляв. Реальний пробіг (перевірявся через OP-COM), встановолено якісне ГБО 4 покоління, розхід газу на 100 км. - 10 літрів по місту. Авто повністю обслужене, зроблена ходова частина - замінені шруси, стійки стабілізаторів, пружини, амортизатори, рульові наконечники, кульові опори, новий стартер і тд. (готовий до перевірки на СТО). Каталізатор не вирізався, останній раз чистився на 250 тис. км. Є нюанси по лівій задній двері, вона красилась першим власником (видно на фото). Газ вписаний в техпаспорт, продаж або зі зняттям з обліку або продаж через Дію, як зручно. Стан як на фото, кому цікаво можу скинути відео огляд. Дзвоніть або пишіть у месенджери, авто можу показати в Києві або Броварах. Торгу немає, обмін на інші авто не цікавить.
Автомобіль в гарному стані, всі роботи проводились вчасно. Замінено зчеплення автомобіля Luk, ходова частина в чудовому стані, двигун працює гарно. В автомобіль кошти не жалкувались, обслуговували на станції технічного обслуговування, запчастини і масла використовували якісні,нова зимова гума, також є газ. Всі питання по телефону, можливий аргументований торг. Всі роботи по автомобілю є чеки.
На ходу, треба робити мотор, підтікає помпа і бере масло. 4 поколіня газу. Газ вписаний в тех паспорт.
Продається авто Opel Astra G, в грузовому кузові. Дуже зручне для обʼємних вантажів. Авто використовувалося на підприємстві, стоїть ГБО 4 покоління. Авто на ходу, але потрібно дивитися до двигуна та системи охолодження. Зараз не використовується, і не хочеться вкладати в ремонт. Деталі за телефоном
Продам Опель рекорд с объемом двигателя 2.2i (инжектор) с гидро усилителем руля в хорошем состоянии, на ходу. (Так же рассматриваю обмен) Ходовая хорошая, мягкая, двигатель работает хорошо, едет очень даже бодро Стоит ГБО Стоит антихлопок для гбо Новый аккумулятор Поменяны масла (двигатель, МКПП) Поменян антифриз Залита не замерзайка в омыватель Месяц назад меня ремни ГРМ и генератора Стоит отличная музыка (сабвуфер ТТ, и с ним усилитель на 600 ват) Отвечаю сразу машина в такси не была
Адаптивні фари, комбінований салон,круїз контроль,електрозеркала, заводський ксенон,R-16,газ працює справно,економне авто,пробіг рідний не скручений,в і питання по тел.)
Кузов без корозії та «рижиків». Авто виглядає охайно. Технічно повністю справний, без зауважень. Двигун працює рівно, коробка без проблем, ходова частина без сторонніх звуків.
Добра, гарна автівка, яка допоможе в биту для більшої родини чі працював того чоловіка. Чудова ходова, та приємна в подорожі,
Продам Свою Вектру , машина в дуже гарному стані , повністю відновлена , від фарбована та зроблена для душі . Ходова вся повністю нова , двигун 2.0 відкапіталений , кузов без їдиного натяку на іржу , рівненький та красивий , щеплення , гальма замінено , фари / стопи відреставровані , салон охайний без колхозу та алі єкспресу . Авто варте уваги та дбайливого нового власника ! Продаю , бо придбав інше авто , вектра стоїть . Авто за пів ціни не подарую , вкладено набагато більше , ніж коштує
Авто на ходу не потребує ремонту. Сів і поїхав. Гаражне зберігання. З Європи пригнане в 2022році. Один власник. Газ метан заводський. За більш докладнішою інформацією телефонуйте за номером. Можливий торг, чи обмін. Г
продам авто в хорошому стані торг при зустрічі
Авто на свій рік варте уваги. Цікавить обмін . Гарний торг . Люди обмін без доплат .
Авто на свої роки в доброму стані.працюе заводиться в любу погоду дві пари коліс літо на легко плавні р16 мішелін зіма р15 ханкок резина добра ремонт двіжка проїхав 25 тисяч потребує незначних ремонту ходової трошки арки лобове в тріщинах газ не вписаний
Опель Вектра 2004 2.2 газ/бензин, всі кнопки працюють без зауважень. Кондиціонер заправлений, круїз, комбінований салон, датчик дощу. Повний фарш, крім підігріву сидінь. Парктроніки спереду і ззаду, все працює. Мотор працює рівно, коробка теж. По техніці все в ідеалі. Комплект для ремонту ГРМ замінив 8 тисяч тому. За машиною стежив, масло міняв кожні 7 тисяч км, ремені всі поміняні.
Двигун працює рівно, коробка працює чітко ,ходова частина без сторонніх стуків. Кузов у хорошому стані. Салон доглянутий, у машині не курили. Всі електронні системи працюють справно. Детально за телефоном
ліфтбек п'ять дверей п'ять місць двигун 1.8. газ пропан-бутан/ бензин. місто 9 траса 7. коробка передач ручна механіка привід передній. колір сірий металік opel vectra у хорошому стані техніка взагалі без питань двигун хороший не димить. КПП хороша не хрестить не вибиває ходова не стукає не гримить. по кузову в нормальному стані. газ покоління 4 працює як на бензині, так і на газу. з документами порядок. страховка нова більш детально по телефону. барвисте покриття не виправлені сліди використання. фари ксенонові/Баксенові. матеріал салону тканина. колір салону темний регулювання сидінь салону по висоті / ручне регулювання передніх сидінь. безпека : центральний замок довіреність не даю тільки зняття
