- 248 тис. км
- Козятин
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Авто в нормальному стані, особливих вкладень не потребує, мастило, фільтра замінені, все працює, ГБО вписано в техпаспорт, телефонуйте відповім на усі запитання
Авто в нормальному стані, особливих вкладень не потребує, мастило, фільтра замінені, все працює, ГБО вписано в техпаспорт, телефонуйте відповім на усі запитання
Продаю власне авто, технічний стан хороший, встановлено ГБО 4 покоління, ГРМ, масло замінене. Повне переоформлення. Більш детальна інформація по тел. **********
Продам Опель омега б. газ - бензин,всі питання по телефону.
1995, обслужена, по техніці порядок, по кузову рижики у стандартних місцях, властиві віку автомобіля. Без дірок і тд. ГБО. Переоформлення.
Машина в гарному стані
переоформлення можливо через дію, без торгу, всі питання за телефоном, 1.8 газ бензин
Продам даний автомобіль в робочому, надійному стані. Авто пригнане з Німеччини у 2022році. На додаток автомобіль йде з комплектом зимової гуми на дисках. Усі деталі за номером телефону
Opel Corsa в максимальній комплектації Сosmo. Перша реєстрація 28.12.2012. Дуже зручне авто. компактне ззовні, тому легко паркуватись, але просторе в середині. Одна з найкращих комбінацій для цієї моделі: двигун 1.4 100к.с. і класичний автомат Aisin. Встановлено гбо і зареєстровано в техпаспорті. Є нюанси по кузову (на фото). В подарунок зимові колеса в гарному стані на сталевих дисках.
Авто варте уваги . Їздить кожен день . Кузов рівний . ГБО 4-го покоління вписане в документи .На газу дуже економне . особливо по трасі - 7.2--7.5 літра газу на сотню . Кого цікавить - дзвоніть . Машина на мені. ТШЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ !!! По телефону не торгуюсь . приїзжайте -- дивіться .
Опель векрта В..1.6.об'єм..газ вписаний..МРЗ..сигналізація..склопідйомники..зимова гума. Р15(титани)...фаркоп. підігрів дзеркал..кондиціонер..черкаської реєстрації. Обслуговування. Страхування.
Авто в хорошому стані, компактне економне міське авто! Замінено масло фільтра!
Продам опель омега 2.0 газ вписаний редуктор замінений був на новий мотор зроблений 7 тисяч кілометрів назат ходова зроблина не гримить по кузову є нюанси дно ціле. За додатковою інформацією звертайтеся за номером
В продажі Опель Aстра G 2000р.в 1.6газ/бензин, КПП механіка, в доброму стані.Салон чистий та доглянутий.Обслуговувалась вчасно. Документи в порядку. Тільки переоформлення. Всі питання за номером #/
Продається Opel Antara. Стан автомобіля - ідеальний. Випущена в кінці 2014 року. Я перший власник в Україні. Стоїть хороше італійське газове обладнання, яке встановили в Німеччині. Автомобіль не битий та не крашений. 2-х зонний клімат контроль, салон з комбінованої шкіри, мультируль та регулювання руля, повний електропакет, передні та задні парктроніки. Двигун (міліонник) працює ідеально та не споживає масла, по ходовій також ніяких питань, повний привід також без проблем. Автомобіль, як на свій клас, досить економний та жвавий, в середньому 11 л. газу на 100 км. Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте. Якщо потрібно, можу під'їхади для огляду автомобіля (за Ваш рахунок). Можливий обмін з Вашою доплатою. На обмін 14 тис. Реальному покупцю торг!
Вектра б 1.8 газ/бензин в нормальному стані ,по двигуну та коробкі передач запитань нема ,по кузову є трохи рижиків гнилі нема ,є один нюанс підтікає рульва рейка .
володію авто з 21 року,загалом авто за свої кошти супер,після продажу було вложено багато грошей все що не подобалося було зроблено,скільки вложено і зроблено розкажу новому власнику,класна музика,ходова,мотор, КПП,один мінус накрився зараз стартер тупо немає ями, часу замінити,та і думаю до Вашого приїду поміняю,стартер вже їде по новій почті,заводиться і доїде куди треба,є рижики ,поліпшується дуже просто,кузов ,лонжерони ,пороги в хорошому стані, просто купляю бмв за 8000, новий власник опеля не пропадає,гарантую,відносився до авто з душею,грошей не жалів,прохання з своїми цінами мимо бо будите,хотів би побачити поціновувача даної моделі який з розумінням віднестися до недоліків і плюсів
