- 278 тис. км
- Деражня
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Дзвоніть питайте що цікавить
Дзвоніть питайте що цікавить
Стоїть ГБО 4 покоління. Обслужене авто. 1 тисячу км тому заміна роліків, ремнів та масла. Повністю в рідній фарбі. 1 власник в Україні.
7 місний мінівен. Газ-бензин, газ метан, так приїхала з Німеччини у 20 році. За цей час проїхало 10 тис. Пересувається мало так як другий автомобіль у сім'ї. По ходовій все прибл. Двигун 1.6 турбо працює добре. У рідній фарбі. Нова зимова гума.
кап ремонт мотора,кузова
Продам Опель Астра Н 2010 року по машині нарікань не має все працює за більшою інформацією дзвоніть все розповім. Всім удачних продаж.
Другий власник авто, володію з 2024 року. Машина технічно справна, доглянута, без зауважень та дтп. АКПП без зауважень, найдійний гідротранформатор Aisin. По електрониці питань немає, клімат, круїз, підігрів переніх та задніх сидінь, датчик дощу, світла, автокоректор фар, автозатемнення дзеркал, електричне регулювання та складання дзеркал, доводчик скла, все працює. Два ключі. Мотор їде на всю потужність. Салон в гарному стані, доглянутий, кожа не потріскана. Все що треба робилось по необхідності та регламенту, є сервісна книжка та куча бумажок з СТО, за час володіння було вкладено багато коштів ( десь 3к$), а саме: - в 2024 встановлено нове ГБО, форсунки швидкісні Hana, на гарантії; - замінено передні та задні тормозні диски з колодками; - задня підвіска зроблено повністю, поміняні сайлентблоки, амортизатори, тормозна магістраль, втулки стабілізатора, реставровані супорта; - по передній частині замінені сайленблоки, рульові тяги, наконечники, тяги стабілізатора, опори та підшипники, пильники, відбійники, стойки реставровані, є нові Sachs; - рейка реставрована; - замінено передній радіатор та встановлено радіатор на акпп; - замінено термостат; - ремень генератора; - газовий упор в багажнику; - катушку та свічки іридієві; - новий акумулятор; - замінено масло в акпп декілька разів для промивки системи, робиться часткова заміна; - замінено гальмівна рідина та антифріз; - встановлено лед лампи в лінзи та протитуманки, також в салоні; - встановлено дорогу Android магнітолу, є Carplay, AndroidAuto, є можливість встановити сім карту для інтернету; - встановлено камеру задньго виду; - затонована; - нові літні шини Gislaved R16 215/55. Масло 5w30, міняю через 7тис., від заміни до заміни 300-800мл. Цеп міняв попередній власник в районі 200к км. Один підкрас, у попереднього власника-хтось зробив царапинку. Кузов не з салону, машині 20 років, але без карозії оцинкований, якщо не був в дтп не гниє. ДОПОМОГИ В ПРОДАЖІ НЕ ПОТРЕУЮ!!!Якщо не на зв'зку, пишіть!!!
Опель Астра h. 2009 рік. В рідній фарбі. Підвіска та ходова в хорошому стані. Стан авто по фото. Є подряпини ЛФП бамперів. Салон текстиль. 15тис км. замінено ГРМ. Кондиціонер працює та заправлений. Встановлено ГБО.Вмісткий багажник. Авто в чудовому стані. Питання та деталі по тел
Авто на ходу,гниловата,мотор 1,8 газ-бензин на карбюраторі.
Продаю своє власне авто. Грошей на ремонт не жалів, обслуговував все що треба. Масло замінювалось вчасно кожні 7 тисяч, заливав тільки топове масло Motul. На гарному колесі, диски купував з Німеччини. По техніці питань немає взагалі. На свій вік авто має певні сліди експлуатації. Газ повністю обслужений от і до. Готовий до будь-яких перевірок. За більш детальною інформацією звертайтеся по телефону.
Продам Опель Кадет 1.6 в очень хорошем состоянии, всё обслужено до мелочей сел и поехал. Установлена сигнализация, доводчики стеклоподъёмника,музыка акустика,подогрев зеркал и очень интересный салон. Стоит новая резина
Автомобілі в робочому стані, двигун не димить, масла не бере, по КПП і ходовій зауважень немає,кузов на свої роки зберігся теж гарно.
Кап ремонт двигуна та ходової був на 600тис. Можливий торг. Дзвоніть, або пишіть у телеграм або вайбер.
Машина в отличном состоянии По всем вопросам обращайтесь по телефону!
автомобі в хорошому стані
всі деталі за телефоном **********
Продам Опель в хорошому стані. По двигуну без зауважень: заводиться чітко, працює рівно, динаміка чудова. Ходова в повному порядку. В авто хороша шумка іде тихо та збито. Чистий охайний салон. Кузов без корозії. Хороша комплектація з кліматом, датчиком дощу, авто світло, підігрівом сидінь і т.д. З документами порядок. Кого зацікавило, звертайтесь.
Продам Opel Vectra C Restyle 2007 року випуску. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Надійний двигун 1.8 бензин, встановлений і вписаний в техпаспорт ГБО, що робить експлуатацію максимально економічною. Механічна коробка передач працює відмінно, двигун не витрачає масла, їде бадьоро і впевнено. Ходова частина обслужена, сторонніх стукотів немає. Салон чистий і доглянутий, не прокурений. Кузов виглядає добре, є незначні сліди експлуатації, що відповідають віку автомобіля. Комплектація: кондиціонер, електросклопідйомники, електродзеркала, центральний замок, ABS, подушки безпеки, тонування. Автомобіль щодня на ходу, вкладень не вимагає. Документи в повному порядку, будь-який вид переоформлення. Автомобілем володію 5 років Всі питання за телефоном На обмін дорожче!
