- 320 тис. км
- Ужгород
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто. Двигун, ходова обслуговані. Поварена, окрашена, ще не полірована. Стан гарний, без рижиків, гнілі. Салон чистий, кого цікавить, дзвоніть
Продам авто. Двигун, ходова обслуговані. Поварена, окрашена, ще не полірована. Стан гарний, без рижиків, гнілі. Салон чистий, кого цікавить, дзвоніть
Меріва 2003 база пороги та арки варені мотор відкапеталений, стоїть газ не вписаний, є моменти по косметиці, 2 комплекта резини, літо в дуже хорошому стані, зима на сезон, КПП замінив на більш швидкісні, ходовка нова вокруг каяба газ/мас ричаги замінені, пружини в круг замінені ( значно піднявся кліренс) в салоні якісні чохли, щеплення нове.
Телефонуйте все розповім прозоро
Продам власний автомобіль. Авто технічно в доброму стані. Масло не бере. Встановлено газ та вписано в техпаспорт.
Авто на ходу, не гнила, поваренные пороги. За деталями звонить по номеру - Славик
продам авто після дтп мотор після капіталки мотор коробка радіатори не пошкоджені
Продам своє авто, реальних власників 2, машина реально жива, їде гарно, 2 ключи, 2 комплекта гуми, зима літо, запаска, сам зробив багато чого по машині, ходова, мотор, електроніка, в машину за пів року вклав понад 2000$ докази маю, кузов гарний, не де немає натяку на іржу, гниль і тд, працює кожна лампочка, вписаний газ, авто доглянуте, пишіть та телефонуйте переоформлення обовяскове
опель зафіра 2009 1.8 140лс.опель все нормально.я лию собі на 3 роки.нормально без проблем.рідний пробіг 425.425т км.масло хадо вайбер **********
сів поїхав.
Продам Opel Astra g 1.6 2007 год.Каждый день на ходу ,делалась голова год назад ,подкидывались кольца.Два года назад варили короба.Вмятина на крыше на фото видно,требует покрасочных робот полез лак.Хозяин по тех паспорту,переоформление или доверенность на короткий срок.
Продам опеля в гарному стані. В подарунок мгнітола андроід. Два комплекти коліс.
авто на ходу З документами порядок дружина власник. ТОРГ
Опель вектра 2.0 газ бенз, газ вписаний, свіжа страховка, погано працює на бензинові, на газові все ок, газ 4 покоління, резина зима в чудовому стані на титанах, можна зробити повний привід зараз передній знятий кардан на задній привод, бажано писати на телеграм
Продам авто Оpel Omega b 2.0 16v x20xev 1998 після ракетного удару. Є пошкодженя по кузову, (на фото) потрібно встановити лобове, заднє та бокові праві вікна. У салоні вибуховою хвилею є незначні пошкодження. У цілому авто технічно абсолютно справне. Робилося для себе, обслуговування тільки на СТО. Ходова та двигун ідеальні, встановлено ГБО 4 покоління- зареєстроване. Більш детально дзвоніть.
Доброго дня Продам zafira b Opc 2.0 т.241 кс. 389000 км, не плутати з opc line,косметика по кузову , потрібна реставрація КПП гудить,на ходу,новий газовий редуктор,акумулятор. Дзвоніть домовимося, хороший торг у капота Як невідповідаю пишіть
У продажу автомобіль Стан добрий все Працюк Більш детальніше за номером
