- 339 тис. км
- Чернігів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто в робочому стані, є деєякі н'юанси, на всі питання відповім по телефонові.
Продам авто в робочому стані, є деєякі н'юанси, на всі питання відповім по телефонові.
Машина в доброму стані , ходова в нормі , мотор також, повний привід працює відмінно , стоять автохаби, рама ціла салон також. Не великий торг.
Opel Frontera 2.8. рама в доброму стані, нова гума , пофарбована в раптор , лед балка. Переоформлю
На ходу. В хорошому стані. Мотор 2.2 дизельний, коробка механіка . З документами порядок, переоформлення. Кому цікаво звоніть.
Автомобіль в хорошому стані на ходу після косметичного ремонту на обмін дороще як у всіх
Продам терміново. Обмін не пропонувати. Усі питання по телефону. Реальному покупцеві реальний торг
Авто на ходу.Вся в рапторі.Всі мости працюють.лебідка робоча.Посилені бампери.Світло бі-ксенон+ допоміжне.Рама не гнила.Є деякі некритичні ньюанси.Всі питання по телефону.Продаж від власника
Машина в нормальному стані ,коробка мости роздатки все працює .перефарбована в камуфляж.
Авто на ходу, переоформлення е.
продам свою Фросю сама дорога комплектація Arizona стан майже ідвольний на свої роки кузов у рідній фарбі, рідні стекла,ржі немає зроблено повне то нарікань немає .у рибалках охотах в офроодах неразу у житті участі не приймала .я другий власник з 2009р. коки купляв пробіг був 114т.км. зараз пробігу 161т.км до авто є три комплекту коліс літні,зимові-шиповані та снігові -грязеві
Автомобіль переєстровується .Кузов без гнилі,декілька рижиків, силовий бампер , рама супер,є одна тріщина зовнні, рама двійна, що зроблено : ресори нові Опель рідні, підшибн.задн.осі нові ; колодки задні,циліндри нові ; сальник хвост.новий ; масло в мосту трансм.CASE ; хрестовини кардана нові ; глушник зроблений під тягу ; в коробці заміна сальника перв вала , масло CASE ; шарові опори всі нові , рульові тяги нові , сайлен блоки нові , підшибн.перед.нові , напіввісі нові , підшибн.півосі нові , рульов.маятник новий , торм.диски нові , в супортах дорогі рем.компл., торм.колодки нові , торм.головний новий , тормоза переробл. в два контури 70?30 , щеплення корзина,феродо,вижимний нове , робочий щепл.перебраний , головн.щепл.новий , масло в передн. мості CASE , ДВИГУН : простий та надійний , 8 кл. інжектор, газ 4 покол.,розхід бенз. до 130км/год 12л, газу 15л., замінено всі сальники , ремінь ГРМ, помпа , свічки , провода, релюхи , прокладки та інше. Диски алюмін. R15 широкі в додачу два компл. мет. та алюм. Резина Нокіан зимова нова, в додачу літня 40%. Багажник силовий на кришу, фаркоп. Встановлено камеру нічного бачення 80м. В додачу багато нових розхідників. Є недоліки деякі. Я військовий, машина придбана за кровні, на обслуговування авто не вложено ні копійки волонт.та народн. коштів. Невеликий торг. ВСІМ НАМ ПЕРЕМОГИ, СЛАВА УКРАЇНІ.
Рама в ідеальному стані, відреставрована ГБЦ, новий комплект ГРМ, новий паливний насос, нові гальмівні колодки по колу, багато розхідників замінено. Нові грязьові шини, +2й комплект литих дисків з шинами. Люк не тече. Якщо не відповідаю на дзвінок - пишіть в будь-який месенджер.
Автомобіль у нормальному стані. Ходова частина зроблена. Є невеликі подряпини на корпусі. Торг. Сів і поїхав.
Opel Frontera B — 2.2 дизель, 2000 р., рамний позашляховик 4?4, пробіг 320000 км. Серйозні вкладення по техніці (авто робилося для себе): — відновлені турбіна та ТНВД (спеціалізовані підприємства) — обслугована ходова, нові пружини — ліфт по висоті на проставках Оснащення: велюр, передні електросклопідйомники, фаркоп, великий багажник, повнорозмірна запаска. Стан: технічно готовий, вкладень не потребує. Авто знаходиться Одеській області село Любашівка Для справжніх цінителів off-road, а також полювання та риболовлі. Тільки серйозні пропозиції. ********** Валерій
Продам Opel Frontera B Тип автомобіля: з пробігом Розмитнена: так VIN номер: SED54MWL4WV610719 Об'єм двигуна: 2 л Модифікація: В Рік випуску: 1997 Тип приводу: повний Вид палива: газ/бензин Технічний стан: на ходу, технічно справна
Продам Опель Фронтеру в норм стані, по машині все працює в принципі, машина на газу, балон захований під днищем не займає місця в багажнику, по ходовій більш-менш, по двигуну теж норм Роздатки, понижайка і хаби працюють, встановлені залізні бампери 700$ такі коштують, заводський захист двигуна і коробки, норм машина з повним приводом за свої бабки Решта питань по тел.
Opel Frontera у відмінному стані, я другий власник(перший власник мій дід), який купував авто нове в автосалоні, є всі документи що підтверджують це. Рідний пробіг 122 тис км, є навіть сервісна книга яка підтверджує власника авто(мого діда), і рідний пробіг до 2014р,далі авто стояло в теплому гаражі 6 років, і тільки потім авто потрапило до мене в руки. По авто:заміна всіх гумових деталей на оригінал, а саме: 1-всі 10шт подушок між кузовом і рамою. (+ довстановлено проставки ліфт 4см) 2-всі сальники по двигуну, мостах, та роздатці. 3-всі сайлентблоки передніх важелів і на ресорах. 4-заміна передніх амортизаторів(задні стоять рідні в ідеальному стані. 5 - по передній ходовій стоять нові шарові опори. 6-новий ремінь Грм і помпа (заміна у 2022р,всі сальники, кришка трамблёра, свічні провода, свічки. 7-всі масла замінені теж у 2022р (двс, два мости, кпп, гур, гальмівна.) Задній міст з блокіровкою Lsd 50%. Рама вся ціла без жодного натяку на іржу, зараз пофарбована в молоткову фарбу з цинком(всі фото до фарбування є). Повний привід працюэ без проблем(Part-time)+понижаюча передача. Стоять нові хаби AMISA Вся електрика працюэ справно, кожна кнопочка чи датчик. Двигун 2.0 бенз/газ 4 покоління (газ вписаний у свідоцтво про реєстрацію). Авто працюэ як на газу так і на бензині чудово. Газовий балон 80л стоїть з низу замість рідного паливного баку,а паливний бак зварений з нержавійки на 30л,стоїть між заднім мостом та газовим балоном.все весить на рамі на спеціально звареному кріпленні з доброго металу, все дуже надійно та на все життя. Авто третє в сім'ї і використовувалося тільки для рибалки і активного відпочинку по Херсонській обл. А коли на авто їздив мій дід то він і не знав де вмикається повний привід, так як все життя їздив по місту, а в зимку машина стояла в гаражі. Тому і збереглася до наших днів в такому чудовому стані. На авто я грошей не шкодував, тому все що треба було замінено, зробленно. Дуже шкода продавати такого коня, але обставини. Всі питання на Viber.
Авто в доброму стані ,після повного кап ремонту. Двигун isuzu 4jb1ts
В даному автомобілі зроблена ходова частина, зроблений розвал сходження, поміняні масла, фільтри (паливний, масляний, повітряний), додатково встановлені камера переднього та заднього виду з нічним баченням та виведені на додатково встановлений екран в салоні, поставлена нова резина, повний привід працює відмінно, авто в справному стані. На даний час особисто їм користуюся. На всі питання відповім особисто, звертайтеся!!! **********
