- 360 тис. км
- Нова Ушиця
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому робочому стані .Оригінальний вантажо пасажирський.ЛЕГКОВИЙ
Авто в хорошому робочому стані .Оригінальний вантажо пасажирський.ЛЕГКОВИЙ
Продам власний автомобіль Пригоняв під себе, по авто все ок! Робите нічего не потрібно. Олива та фільтра все замінено На авто стоїть надійний японський коробка автомат Коробки автомат Aisin — это эталон надійності та довговічності від японского виробника Захист двигуна та коробки встановлений з метала Резина нова,салон зробив в Бердичеве Арки та під арками все обробив антикором та герметиком! Авто дуже м?яке та тихо в ходу Всі питання по номеру телефону
Довіреність на руках, газ вписаний, машина на ходу сів і поїхав.
Свіжопригнаний в хорощому стані
Opel Vivaro Long 2.0 CDTI • 2014 • Довга база Продам Opel Vivaro 2014 року, довга база, вантажний (3 місця). Автомобіль у хорошому технічному стані, регулярно обслуговувався та не потребує вкладень найближчим часом. Пробіг: 238 тис. км. За останній час виконано значний обсяг робіт: встановлено новий генератор; замінено комплект зчеплення; новий стартер; нові амортизатори; замінені рульові тяги та інші елементи ходової; нещодавно проведено заміну моторної оливи та всіх необхідних технічних рідин. Кузов має природні сліди експлуатації, що відповідають віку автомобіля. Водночас кузовні деталі не замінювалися, перефарбування не було. Економічний і надійний дизельний двигун 2.0 CDTI у поєднанні з 6-ступеневою механічною коробкою передач забезпечує комфортну та недорогу експлуатацію. Автомобіль чудово підійде для бізнесу, перевезення товарів або роботи. Можливий аргументований торг біля автомобіля.
Продам Опелька в задовільному стані.Детальніше за телефоном.**********
Авто в дуже гарному стані, вкладень не потребує, фактично перший власник в Україні ( з Німеччини). Масло від заміни до заміни не бере зовсім, гаражне зберігання, салон та багажний відсік в доглянутому та охайному стані, кондиціонер заправлений та працює. По кузову також нарікань не має. Дуже гарне світло, основний лед, додатковий ксенон. Працює кожна кнопочка, ведеться облік заміни запчастин,обслуговувалась на одному СТО ( фірмове).
Продам хороше комфортне вмістке обслужене авто, було замінено ремні, ролики, помпа, антифриз, замінено кільце ( сальник ) масляного насоса в піддоні, замінено сальник колін вала. замінено основний радіатор, замінено прокладки теплообмінника, перебрана ходова. Нічого не стукає, замінено масло і фільтра.
Продам машину в гарному стані!!! Багато чого мінялося дзвоніть за номером телефону все розкажу ********** Я власник.Можливий обмін на легковий автомобіль від 2011-2015 рік
деталі за номером
Повність рабочє авто.Заводиться с пів оберта, навіть по морозах! Круїз, кондер та всі датчики, реально працюють. КПП робот. Коробка , працює як часики. За техпаспортом та за наявностю 9 місць. Все працює. На кузові жодних подряпин, кондиціонер та всі датчики працюють. Брав для себе, дуже задоволений. В Украине з 2019 року. Торг невеликий!!! Є сервісна книжка. Катайся та насолоджуйся.
авто повністю поварено,оброблено,пофарбовано,робилось як для себе, ,переоформлюється, площадкам й перекупам прохання не турбувати, виникли питання телефонуйте на вайбер після 19:00
Свіжопригнана з Данії від власника з ОРИГІНАЛЬНИМ ПРОБІГОМ 149 тис( пробіг не кручений 1000%), не фарбована. Технічно і візуально машина в ідеальному стані. VIN відкритий, їду на любі перевірки. НОВА ЛІТНЯ РЕЗІНА 2025р, сервісна з всіма відмітками, два ключи, Релінги на криші. Екологія чиста, Форсункі ідеальні., дуже гарний стан, в такому стані знайти майже не реально. Сертифікат зроблений, постановка на облік 1200грн. Є можливість доставки.
Продам Опель омегу а в нормальному стань не є гнила але є нюанси заводиться їде але не довго треба дивитись до інжектора
Поварені пороги, авто на ходу. Більше інформації по телефону
Продаж власного авто! Робоча машина яка стабільності їздить і обслуговується. Місяць тому повністю пройдене т.о. і заміна ходової частини з заміною амортизаторів і гальмівних колодок. Є нюанси по кузову(видно на фото) Кому подобаєтся таке авто, буде задоволений за таку ціну.
На решітці радіатора полопані молдинги
авто на ходу,економне,усi додатковi питання по телефону.
