- 310 тис. км
- Надвірна
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Всі питання по номеру телефону кузов трохи поцарапаний
Всі питання по номеру телефону кузов трохи поцарапаний
Продам своє авто. Пригнане під себе, виставковий варіант, є заводська підсвітка салону. По авто нічого робити не потрібно. Нова гума! Всі питання по телефону.
2.0 115К.С 6СТ!!! САМИЙ ВДАЛИЙ ТА ПОТУЖНИЙ ДВИГУН ЦЕПНИЙ ПРИВІД ПРОСТЕ ЗЩЕПЛЕНЯ ПРОСТА ТА НАДІЙНА ПІДВІСКА!!!ДОВГА БАЗА!!! АВТО НА ГАРНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ КОНДИЦІОНЕР ЕЛЕКТРИКА АБС МУЗИКА ТВ ДВД НАВІГАЦІЯ!!! ВІДМІННИЙ СТАН ВСЕ ОБСЛУЖЕНО!!!СПРАВЖНЯ НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ!!!
По кузову порогів, арок і він коду не має (дублюючі таблички є), мотор в доброму стані, але потрібно замінити дросельну заслонку чи датчик розпредвала (після 2 тисяч оборотів працює добре, замінений комплект ГРМ), коробка переключається відмінно, по ходовій потрібно замінити опорні подушки передніх стійок та сайлентблок переднього правого ричага, гума на передніх колесах бажає заміни, на задніх майже нова зима, кожаний салон, присутня страховка, є номер власника. Ціна низ ринку, тому торг на кофе.
Двигун працює рівно, коробка працює чітко ,ходова частина без сторонніх стуків. Кузов у хорошому стані. Салон доглянутий, у машині не курили. Всі електронні системи працюють справно. Детально за телефоном
OPEL ASTRA G 2001p., 2.0 TDI, АВТОМАТ. Авто в чудовому стані. Коробка автомат працює ідеально. По двигуну також все добре, працює добре без жодного димку. Ходова перебрана повністю, жодних стучків. Розхід 5-7 л. Стан кузова реально живий без корозії, має дуже гарний вигляд. Електрика вся працює. Хороша музика. Документи в порядку.
Продам хороший автомобіль,в доброму стані...Багато що поміняно і зроблено і мало проїхано...На свої роки в доброму стані...Всі питання по тел
автомобіль на ходу, потребує косметичного ремонту. Встановлена ГБО другого покоління, газ вписаний в техпаспорт. Хороший торг у капота
- мотор, коробка, ходова у відмінному стані - автомат переключає чітко без ривків та пинків - салон в збереженому стані - кузов в гарному стані, без ДТП - всі вікна рідні, лобове включно - кінець 2015 року - авто в гарному стані - вкладень не потребує - невеликий торг біля авто -
Сімейне авто в хорошому стані (перший власник чоловік, потім батько дружини, зараз дружина — я, фактично їздили 2 людини – чоловік і я). Офіційний автомобіль Opel Insignia 2012 року, куплений в автосалоні в Україні, легковий седан з 2.0-літровим бензиновим турбодвигуном, потужністю 250 к.с., крутний момент 350–400 Нм, розгін до 100 км/год за 7.8 сек., привід повний (4x4). Колір – чорний. Пробіг автомобіля - 85 000 км. Аналогів у продажу в Україні немає - оскільки пробіг дуже малий. Автомобіль повністю обслужений. Жодних додаткових вкладень не потребує. Автомобіль у хорошому стані, у комплектність до авто також входять 2 ключі, 2 комплекти гуми (літня та зимова) і 2 комплекти дисків для літньої та зимової гуми також у хорошому стані.
Продам Опель Виваро груз 2007г.. Объем 2.0 дизель. Состояние двигателя , топливной системы и ходовой в хорошем состоянии.
Гідний твір інженерів з Руссельсхайма, практична машина Opel Zafira 2004 I покоління/A. Ідеальний місткий компактвен для сім'ї та роботи. 7 місць, величезний багажник 150 л, запаска. Комфортна якість їзди, підсилювач керма. У місті реальна витрата 8-10 л, на трасі 5-6 л. Пригнаний із Польщі, перша реєстрація авто після розмитнення. Повна вага - 2075 кг, розмір шин - 195/65 HR15.
КОМПЛЕКТАЦІЯ " COSMO". 2 КЛЮЧІ, НАВІГАЦІЯ, АДАПТИВНІ ФАРИ, ДВИГУН РЕСТАЙЛІНГОВИЙ (без масляного голоду),ЛІТНЯ РЕЗИНА НА ДИСКАХ НА 18 (другий сезон). ЗИМОВА на 17 (другий сезон) ПОВНІСТЮ ЗАМІНЕНА ХОДОВА .ЗРОБЛЕНО РОЗВАЛ СХОДЖЕННЯ.ЗАПРАВЛЕНИЙ КОНДІЦІОНЕР. ( є Акти виконаних робіт з сервісу)РІВЕНЬ МАСЛА ВІД ЗАМІНИ ДО ЗАМІНИ .ЕЛЕКТРО РУЧНИК. ЕЛЕКТРОБАГАЖНИК. ТОРГ УМІСНИЙ
Продам Opel Vektra a, 2.0. 1991р.Газ-бенз.4пок. Подробиці за тел.
Продам сімейне авто Опель Віваро 7+1. По мотору масло не бере, була заміна форсунок 5000 км. назад. Новий кондиціонер. Коробка передач в гарному стані. Ходова в гарному стані. Продаж у зв'язку з появою другого авто.
Всі деталі по тел
Авто в доброму стані, є моменти по низам дверей не критично, стакани, дно ціле, не варено. по машині багато чого мінялося довго описувати по тел. розповім. Комплектація: 2-ох зоний клімат, заводський ксенон d2s хто розуміє , лінзи в фарах замінені з 2.5 на 3.0 дюйма світло гарне, круїз контроль, передні сидіння повне електро водійське з пам'яттю на 3 пасажира, 2 комплекта гуми:літня р 16 на литих дисках, зимова р15 також на литих дисках. сигналізація старлайн з автозапуском двигуна, підігрів передніх сидінь. магнітола піонер з блютуз, 2 усілка сабвуфер.авто 7 років в одних руках робилась для себе. ціна без музики, з музикою дорожче, можливий обмін з вашою доплатою.
Автомобіль в доброму стані,сів поїхав. Заводиться ,їде без проблем.Торг присутній... З документами порядок...
