- 170 тис. км
- Берегомет
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Автомобіль у відмінному стані, без жодного підфарбування, зроблено повне ТО, не потребує ніяких капіталовкладень. Готовий на будь які перевірки.
Автомобіль у відмінному стані, без жодного підфарбування, зроблено повне ТО, не потребує ніяких капіталовкладень. Готовий на будь які перевірки.
Продам авто в доброму стані.Машина вся пофарбована тільки криша не фарбована,машина вся оброблена.По мотору були роботи,немає нарікань,коробка в доброму стані.По ходовій були роботи,також немає нарікань.В машині є газ (4го покоління).Для кожного дня чудове авто.
Терміновій продаж….Всі деталі за номером телефону….
Продам чудове авто. На ходу По електриці все працює Коробка не вибиває Ходова в хорошому стані Стоїть нормальна музика Не гнила, пішла тільки корозія. Місцями вигорів лак А так решту деталей телефонуйте запитуйте За цим номером **********
Опель Омега б. 2.0. Газ/бензин (4 покоління газу), 1997 року. Є пошкодження, на фото видно. Шкіряний салон. Мультируль. Магнітола. Ходова зроблена, масло замінене. Можливий торг. По всім питанням телефонуйте.
Продам власне Авто, дуже багато було зроблено! Два комплекта дисків! І в нагрузку ще один розбитий опель в подарунок! Велике прохання писати на Вайбер так як військовий і не завжди на звʼязку!
Після капітального ремонту всього. Потрачено набагато більше коштів ( не рахуючи часу). В змаганнях участі не брав в зв'язку з обставинами в країні.
2.0 ТУРБО ДИЗЕЛЬ.
Продаю Opel Insignia 2.0 CDTI (дизель), кінець 2009 року! Стан авто — хороший, авто повністю готове до поїздок. По технічній складовій нарікань немає. Була зроблена ходова: Стійки Зетки Ричаги Сайлентблоки Поміняні фільтра, масло, датчик ABS, маховік з диском щеплення. Було замінено масляні кільця та патрубок інтеркулєра. Замінено редуктор та поміняна турбіна. Також було поміняно акумулятор та генератор. За детальнішою інформацією пишіть або телефонуйте Хороший торг біля авто. Дзвонити за номером телефону:
Авто на ходу! В технічно адекватному стані Торг біля капоту . Обмін на мото
Свій автомобіль в коресткєувані з 2024р. Приганялася для себе! Хороший економний автомобіль,повністю весь обслугований ,вся у відмінному стані,як по кузові так і по техніці! 2комплекти ризина 2комплекти килимків Робити нічого не потрібно. Хто шукає собі хороший,економний,динамічний,надійний,сімейний автомобіль це авто варте вашої уваги! Торг присутній!
Авто в збереженому стані. Ідеально підходить як для міста, так і для подорожей. Двигун надійний Ecotec. Просторий велюровий салон у гарному стані. Великий багажник. Тонування вікон. Кузов доглянутий, але є декілька нюансів. Двигун обслужений. Мастило замінялося кожні 7-8 тис. км. Нові задні суппорта, колодки замінені. Хороша зимова гума. В подарунок літні 16 литі. Реальному покупцю торг. Всі деталі по телефону.
потрібно кузовні роботи.
авто в хорошому стані в кладень не потребує деталі по телефону
Хороший стан вкладень не потребує електрика робоча Акум новий з документами порядок
Легендарний вектор В.2.0 Мотор тільки після кап.ремонту. Всі ремені поміняні.нова система охолодження.всі рідини-Поміняні. замінено масло в коробці!!! Салон в доглянутому стані. Сигналізація з автозапуском. задня камера є. встановлений jps- ви зможете завжди знать,де знаходиться ваше авто! Авто в доброму стані,дивлячись на свій вік! завдяки автозапуску,зараз с дома прогріваєте авто і приходете сідаєте вже в прогрітую і їдете. класна опція))) їде опель дуже добре!!! Реальному клієнту торг.
Продам зручне сімейне авто.Двигун після капремонту, масла не бере. Ремінь ГРМ з роликами майже новий, після заміни пройшов 5 тис. км. Задній міст, коробка, щеплення в гарному стані - не гудуть. Салон виглядає нормально. Має люк, легкосплавні диски і швидкоз'ємний фаркоп. Один власник в Україні
OPEL OMEGA A 1988р. 2.0 інжектор, газ/бенз. Газ вписаний в техпаспорт, автомобіль їздить кожен день, новий редуктор ГБО, нова головка, також є донор, документи в порядку, любе переоформлення, є питання телефонуйте.
Продаю бо потрібна машина з більшою прохідністю. Я власник, любе переоформлення. Торг.
