- 400 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Машина технічно справна, сів поїхав. Поварена, ТО проводилися вчасно.
Машина технічно справна, сів поїхав. Поварена, ТО проводилися вчасно.
Продаю авто яке потребує уваги! Ходова в гарному стані робив 3 місяці тому повністю. Кузовні роботи на суму 12500 мені озвучили на СТО, машинка ніколи не підводила пробіг хоч і великий, мінявся мотор два роки тому X20xev. 2 літра газ бензин 4 покоління працює добре, в машині багато примочок круїз і.т.д Всі питання по телефону
автомобіль кожний день в поїздках автомобіль їде дуже добре можемо заїхати на сто і все подивитися мій вайбер
Машина стоїть більше 5 років. Не заводили щоб не пошкодити двигун. Необхідно перебрати двигун.
Продам вектра а 2.0 1992 рік газ 4 покоління На ходу світло є музика є заводиться їде 4 титана і запаска є Цікавить обмін на мотоцикл
Машина в хорошем техническом состоянии,срочных вложений не требует,с документами порядок.
Потрібні кузовні роботи: арки, пороги, пробіг 400тис км, я власник, продаю як є
На свої гроші краще машини немає, тільки потрібно вибрати хороший кузов, таких звичайно мало залишилося, але можна знайти, добрі інші такі собі, їде дуже бадьоро, всім раджу цю машину, але якщо купувати доведеться вкластися нормально Мінуса: Кліренс низенький, кузов, витрата, електроніка, начебто все Плюси: Гарний дизайн для 90-х років, навіть зараз виглядає, гарний салон, величезний багажник, ціни на ремонт не дуже дорогі, гарна гарна, одним словом машина бомба.
авто в доброму стані , у власності з 97року в одніх руках. деталі за телефоном.
Машина на ходу кожний день.
Продам Опель двух литровый на полном ходу полный инжектор заводится едет свет работает машина переоформляется мотор коробка в хорошем состоянии по кузову видео на фото ходовка нормальная остальные вопросы по телефону
Авто в хорошому стані.Встановлено ГБО2,розхід місто 12-13 траса 8-9.На бензині розхід місто 8,5-10 залежно від манери водіння траса 7-8.Пригнана в Україну у 2002 році далі експлуатувалась одним господарем,купував у нього у 2018.Масло не бере,залито Кастрол 10w40(мінялося вчасно на 8-9 тисячах пробігу)ГРМ Контітеч.Помпа СІЛ.Антифриз Фебі.Торм рідина Феродо.В коробці Комма 75w80.В редукторі Кастрол 80w90.Передні амортизатори Мейлі задні Магнум.Резина Корморан 195/65/15.Якщо будуть ще питання телефонуйте розповім.
!!!Можлива доставка автомобіля під поріг вашої домівки!!!! Авто пригнано з Нідерландів. Оригінальний грузо-посажир 6місць. Довга база L2H1 Найкращий і найнадійніший двигун 2.0СDTi84 kWt Жодних капіталовкладень не потребує! З додаткових опцій авто має: Склопідйомники Центральний замок Електродзеркала з підігрівом Бортовий комп?ютер Кондиціонер Мультимедійна система GPS навігація Круїз контроль
OPEL INSIGNIA SPORTS TOURER Продам власний автомобіль. Перший власник в Україні, в доброму технічному стані. Все обслуговувалось вчасно.
Авто справне. Мастило, фільтр, ходова перебрана, нова піч,нова турбіна. Двигун працює добре не димить. Кузов не гнилий. Резина зимова. Більш детальна інформація по телефону.
Атомобіль,повністю обслужений,в гарному стані.
