- 200 тис. км
- Томашпіль
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль в доброму стані. Мотор 2.0 Газ/бензин Газ вписаний За детальною інформацією звертайтесь за телефоном .
Продам автомобіль в доброму стані. Мотор 2.0 Газ/бензин Газ вписаний За детальною інформацією звертайтесь за телефоном .
Машина в хорошому стані. 500 кілометрів тому отримав новий цеп мотора, новий масло і всі фільтри в моторі, новий масло в коробці, нові шини. Салон оригінальний пасажир. Кондиціонер і пічка спереду і заду ,ідеально працює... Машину сам собі привіз з Європи і розмитнив як для себе.
Автомобиль в чудовому стані, з працюючим клімат контролем, led оптикою, має два склопідйомника та камеру заднього виду, на трасі відчуває себе дуже добре на дорозі стоїть чудово! Стійки та пружини нові, автомобіль завжди обслуговувався вчасно, наразі технічних зауважень немає. 2 комплекта гуми зима / літо, клімат холодить Встановлений газ та вписан в тех паспорт, балон 50л
Машина привезена з Німеччини , в гарному стані , не потребує ремонту , за детальнішою інформацією телефонуйте )
У зв'язку з виїздом продаю терміново свою машину, щодня на ходу, стан хороший. Всі питання по Viber ().
На ходу. Поварена. Не фарбована.
Питання щодо вайберу
Продам авто у відмінному стані , авто робив для себе тому грошей не жалів , стан як на фото , двигун працює чудово , кпп без зауважень (заміна ,нове масло ) , нове лобове скло , новий генератор , нові стійки вкруг (всі 4) , нові рульові тяги , нові шарові опори , авто фарбоване декілька місяців тому , новий бензаносом , фільтра , і дуже багато чого , авто продається з переоформленням , страховка присутня , більш детально по телефону
авто в гарному стані продаж лиш переоформлення
Машина не крашена.. Торг.
авто на ходу потрібно поміняти салінблоки задні
Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю обслужений та готовий до експлуатації. Двигун працює справно, ходова частина без зауважень. Салон охайний. На кузові є незначні дефекти, все є на фото. Детальна інформація — за телефоном. Торг біля автомобіля.
Продам Opel omega b 1998 рік По техніці питань немає — сів і поїхав. Підвіска не гримить і не стукає. 2 тис. км тому замінені масла та фільтри. Днище не гниле, все оброблене. Є клімат-контроль, ABS — все працює. По кузову є невеликі косметичні нюанси.
авто в справному стані, масло та всі фільтра поміняні, гальмівні колодки поміняні, ходова не стукає, мотор працює добре, заводиться добре як в теплу пору так і в холодну, турбіна справна, ТІЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ
Автомобіль в хорошому стані, на ходу.
авто в доброму стані усі питання за телефоном
