- 278 тис. км
- Тернопіль
- Дизель, 2 л.
- Не вказано
Продається авто в хорошому стані, доглянуте, гаражне зберігання,нова літня резина, зимова залишок на один сезон, оригінальний пробіг.
Продається авто в хорошому стані, доглянуте, гаражне зберігання,нова літня резина, зимова залишок на один сезон, оригінальний пробіг.
Автомобіль з Германії пригнаний 09.2018року, 4х4, 120kw, рестайлінгова модель із Touchpad, та навігацією, адаптивний круіз контроль, датчик дощу та світла, тиску в шинах, камера заднього огляду, парктроніки по колу 360, безключовий доступ, запуск двигуна кнопкою, електро дзеркала із сегналізатором безпеки безпеки руху машини ззаді в сліпій зоні при зміні полоси руху, автоматичне перемикання ближнє-дальне світло, двох зонний клімат контроль, підігрів керма. Замінені усі ролики та ГРМ. Один власник, комплектація КОСМО. Комплект зимової резини з дисками.
Продам своє авто. Володію більше 6-ти років. По кузову є сколи. Деталі за телефоном. Торг при огляді.Оглянути можливо на ст. м. Видубичі Пн.-Пт. з 7:00 до 16:00. Можливий обмін на інше авто з моєю доплатою. Кому цікаво — пропонуйте!
Автомобіль в гарному стані 2003 рік . Всі питання по телефону
Продам автомобіль,на повному ходу, двигун 2.0 дизель, масла не бере, їде добре, салон доглянутий,ходова частина перебрана, було багато чого замінено по машині,кузов повністю цілий гнилі немає, коробка не виє і не вибиває, салон перешитий, хороша музика,кондиціонер працює але треба заправити,заводиться з пів оберту, турбіна дує,замінений акумулятор,є нюанси по лкп злазе лак на криші і трішки на капоті, дно повністю ціле і не гниле, документи всі в порядку, продаж з переоформленням, можливий обмін на kangoo, doblo , vito 638 в такому плані, торг біля капоту )
Продам автомобіль в ідеальному стані, пригнаний з Німеччини.
Автомобіль повністю в рідній фарбі Паливна система повністю справна (після перевірки) Технічно повністю справна все необхідне замінювалось вчасно, без стуків та скрипів Свіжо заправлений кондиціонер За додатковою інформацією телефонуйте!
Авто в ідеальному стані, сів і поїхав. Все своє рідне. теллодимир
Авто у сім?ї 7 рік є фарбовані деталі , рідного пробігу 229 тис на приборці 172 гонщик який гнав нащось крутив хз. Грм роліки вкладиші резинки : всі розхідники замінені ходовка ідеал тормозні диски колодки теж замінені були ще 50 тис назад аато без проблемне салон як новий , гарний вариант вартий уваги,ТО зробив тиджень тому масла фільтра. Задня ляда з доводчиком, докатка та повний рідний комплект дорожній у наявності, лінзи навігатор тощо гарна комплектація механіка 6-ст
Авто на свої роки в гарному стані з кліматом ходова та двигун в гарному стані два комплекти гуми літо на титанах зима шипована на залізних обидва комплекти в відмінному стані газу ніколи не було є невеликі питання по кузову але не критично авто набагато краще ніж будь-який ВАЗ ...
Продаю власне авто! Деталі за телефоном
Хороший сімейний кросовер 4*4. МОТОР в ідеальному стані, ходова також в хорошому стані. Хороша комплектація. 3 комплекти резини, зимова- нова R 17.
Продам авто у гарному стані
Автомобіль в хорошому стані. В моїх руках 4 роки ,проблем ніяких в мене не було.Пригнана з Польщі в Україну в 2019р.Я перший власник в Україні. Далі всі питання по телефоні!!! Буду радий кожному коментарю і дзвінку!!!
Авто у відмінному як технічно, так і візуальному стані. Повністю обслужена. 2тис. км тому замінено масло в двигуні та коробці, усі фільтри, комплект ГРМ + помпа, кільце маслонасосу та багато іншого. Проведені регламентні роботи по клімату. Сімейне авто, яке варте вашої уваги. Всі подробиці по телефону (до 21:00)
Opel omega 1988р., газ бензин газова установка 2 покоління, на ходу.
Новая резина летняя и зимняя. Летняя резина на дисках. Новый аккумулятор. Продаю авто все вопросы по телефону
