- 300 тис. км
- Суми
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Не вказано
продам вектру, авто кожного дня на ходу, дуже багато чого зроблено, звоніть все розкажу. Як і всіх торг біля авто.
Авто в хорошому стані,візуально по кузову та технічно без нарікань,з дефектів лобове має тріщини.деталі по телефону) цікавить обмін на бус груз пас або груз
продам автомобіль, провернуло 3 вкладиш, мотор не заклинив, на сервіс приїхав своїм ходом з постороннім звуком. на відновлення, на заміну мотора, на розбір.
Авто в дуже хорошому стані на свій вік. нарікань не має. рідна фарба. за деталями пишіть, дзвоніть.
Продам власний автомобіль у хорошому стані. Технічно — чудовий стан, повністю обслужений. По кузову є незначні сліди експлуатації, що вже враховано в ціні. Продаж терміновий. За всіма деталями телефонуйте!
комплектація Exclusive!!!
Автомобіль на ходу,за детальною інформацією звоніть телеграм,вайбер,ватсап **********
Код товара: 77555 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. Opel Insignia 2019 року випуску. Авто з Європи, один власник в Україні з 2024 року. Пробіг 269 тис.км. По кузову відмінний стан, сколів та корозії немає. Оснащений дизельним двигуном 2.0л., автоматичною коробкою передач та системою переднього приводу. Комплектація: салон шкіра (5 місць), мультимедіа, електро-пакет, клімат, камери 360, підігрів та керма, безключовий доступ та багато іншого. Встановлено літню гуму на литих дисках. Подивитися та купити авто за адресою: м.Харків проспект Аерокосмічний 23, навпроти автовокзалу левада, в нашому Автосалоні Autopark!
Находу технічно справна електросклопідйомники центральний замок електполюк робочий решта питань по телефону є торх
Продам Opel Insignia 2016 року, Офіційна куплена в салоні, у відмінному стані, не бита, не фарбована, повністю обслужена.
Торг біля авто Продам Opel Vectra C у хорошому стані. Двигун 2.0 дизель працює добре, заводиться без проблем. Коробка передач та ходова без нарікань. Кузов у нормальному стані, є незначні сліди експлуатації. Салон доглянутий. Документи в порядку, переоформлення. розгляну ваші варіанти на обмін.
Попрошу турбувати нормальних людей, за 2000 не буде!!! Продам автомобіль в чудовому стані, комплект грм мінявся недавно, Тнвд новий, по ходовій нічого не стукає, семимісна!!! Більш детально розповім по телефоні!! На обмін дорожче!
Продам опель в гарному стані , гаражне зберігання, ходова частина автомобіля м'яка нічого не стукає, навіть коли їдеш по нерівностям, новий АКБ, бронепровода, свічки запалювання, замінено антифриз, також в комлекті іде комплект оригінальних дисків ATS з зимовою гумою, тепер з недоліків низ дверей чомусь підгнив, (пороги на місці) тріснуте лобове скло.
Автомобіль переєстровується .Кузов без гнилі,декілька рижиків, силовий бампер , рама супер,є одна тріщина зовнні, рама двійна, що зроблено : ресори нові Опель рідні, підшибн.задн.осі нові ; колодки задні,циліндри нові ; сальник хвост.новий ; масло в мосту трансм.CASE ; хрестовини кардана нові ; глушник зроблений під тягу ; в коробці заміна сальника перв вала , масло CASE ; шарові опори всі нові , рульові тяги нові , сайлен блоки нові , підшибн.перед.нові , напіввісі нові , підшибн.півосі нові , рульов.маятник новий , торм.диски нові , в супортах дорогі рем.компл., торм.колодки нові , торм.головний новий , тормоза переробл. в два контури 70?30 , щеплення корзина,феродо,вижимний нове , робочий щепл.перебраний , головн.щепл.новий , масло в передн. мості CASE , ДВИГУН : простий та надійний , 8 кл. інжектор, газ 4 покол.,розхід бенз. до 130км/год 12л, газу 15л., замінено всі сальники , ремінь ГРМ, помпа , свічки , провода, релюхи , прокладки та інше. Диски алюмін. R15 широкі в додачу два компл. мет. та алюм. Резина Нокіан зимова нова, в додачу літня 40%. Багажник силовий на кришу, фаркоп. Встановлено камеру нічного бачення 80м. В додачу багато нових розхідників. Є недоліки деякі. Я військовий, машина придбана за кровні, на обслуговування авто не вложено ні копійки волонт.та народн. коштів. Невеликий торг. ВСІМ НАМ ПЕРЕМОГИ, СЛАВА УКРАЇНІ.
Продам обслужений бус! По техніці зауважень немає! Ходова та двигун обслужені! Кому цікаво телефонуйте!
