- 267 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль на бойовому ходу. 1998 рік випуску. Двигун 2.0 бензин. Механічна КП. Гарна комплектація. 4 склопідіймачі. Кондиціонер. Антиблокувпльна система (ABS). Магнітола. Гарна гума , титанові диски. Переоформлення!
єсьть вопроси по телефону
8 місць, довга база Без зауважень по технічній частині, сів і поїхав в любий час В березні частково перебрана ходова частина(стійки, пружини, рульові тяги, опорні підшипники) зроблений розвал Новий акб В 23 році повністю зроблена коробка, замінене щеплення В комерційний цілях не використовував, вантажів не перевозила. Сажовик відшитий, не димить Продаж в зв’язку з потребою менш габаритної машини, цікавить обмін з моєю доплатою на паркетник
Продам Opel Insignia в гарному стані. На найнадійнішому 2.0 дизельному моторі. Мотор працює відмінно, обслужений. АКПП працює ідеально, . Встановлена дуже дорога магнітола, встановлено дуже дороге світло. Встановив датчик тиску масла. В машині працює кожна кнопочка. По комплектації, клімат-контроль, ел.регулювання сидінь, ел.регулювання і підігрів дзеркал, круїз-контроль, відкидний фаркоп, ел.склопідйомники, мультируль, камера заднього виду і тд. Стоять 18 диски нові! Два комплекти резини майже нової. Машина не потребує ніяких вкладень. Обслуговував завжди вчасно. Масло в АКПП поміняно, зроблено 2000 км назад ТО. Я власник. Будь-який вид переоформлення. Торг біля капота.
Продам власне авто. на повному ходу, запускається в будь яку погоду. свіжофарбована, на літній гумі, 17ті. диски, додатково є 15ті на новій зимовій гумі. на автоматичній коробці передач. дуже резва, працює все, та навіть більше) Їде ну дуже гарно. Київ, самовивіз. на отдачу 2500$, без торга. не спешно.
Дзвоніть на Вайбер.
Авто в хорошому робочому стані .Оригінальний вантажо пасажирський.ЛЕГКОВИЙ
Продам власний автомобіль Пригоняв під себе, по авто все ок! Робите нічего не потрібно. Олива та фільтра все замінено На авто стоїть надійний японський коробка автомат Коробки автомат Aisin — это эталон надійності та довговічності від японского виробника Захист двигуна та коробки встановлений з метала Резина нова,салон зробив в Бердичеве Арки та під арками все обробив антикором та герметиком! Авто дуже м?яке та тихо в ходу Всі питання по номеру телефону
Довіреність на руках, газ вписаний, машина на ходу сів і поїхав.
Свіжопригнаний в хорощому стані
Opel Vivaro Long 2.0 CDTI • 2014 • Довга база Продам Opel Vivaro 2014 року, довга база, вантажний (3 місця). Автомобіль у хорошому технічному стані, регулярно обслуговувався та не потребує вкладень найближчим часом. Пробіг: 238 тис. км. За останній час виконано значний обсяг робіт: встановлено новий генератор; замінено комплект зчеплення; новий стартер; нові амортизатори; замінені рульові тяги та інші елементи ходової; нещодавно проведено заміну моторної оливи та всіх необхідних технічних рідин. Кузов має природні сліди експлуатації, що відповідають віку автомобіля. Водночас кузовні деталі не замінювалися, перефарбування не було. Економічний і надійний дизельний двигун 2.0 CDTI у поєднанні з 6-ступеневою механічною коробкою передач забезпечує комфортну та недорогу експлуатацію. Автомобіль чудово підійде для бізнесу, перевезення товарів або роботи. Можливий аргументований торг біля автомобіля.
Продам Опелька в задовільному стані.Детальніше за телефоном.**********
Авто в дуже гарному стані, вкладень не потребує, фактично перший власник в Україні ( з Німеччини). Масло від заміни до заміни не бере зовсім, гаражне зберігання, салон та багажний відсік в доглянутому та охайному стані, кондиціонер заправлений та працює. По кузову також нарікань не має. Дуже гарне світло, основний лед, додатковий ксенон. Працює кожна кнопочка, ведеться облік заміни запчастин,обслуговувалась на одному СТО ( фірмове).
Продам хороше комфортне вмістке обслужене авто, було замінено ремні, ролики, помпа, антифриз, замінено кільце ( сальник ) масляного насоса в піддоні, замінено сальник колін вала. замінено основний радіатор, замінено прокладки теплообмінника, перебрана ходова. Нічого не стукає, замінено масло і фільтра.
Продам машину в гарному стані!!! Багато чого мінялося дзвоніть за номером телефону все розкажу ********** Я власник.Можливий обмін на легковий автомобіль від 2011-2015 рік
деталі за номером
Повність рабочє авто.Заводиться с пів оберта, навіть по морозах! Круїз, кондер та всі датчики, реально працюють. КПП робот. Коробка , працює як часики. За техпаспортом та за наявностю 9 місць. Все працює. На кузові жодних подряпин, кондиціонер та всі датчики працюють. Брав для себе, дуже задоволений. В Украине з 2019 року. Торг невеликий!!! Є сервісна книжка. Катайся та насолоджуйся.
авто повністю поварено,оброблено,пофарбовано,робилось як для себе, ,переоформлюється, площадкам й перекупам прохання не турбувати, виникли питання телефонуйте на вайбер після 19:00
