- 300 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам надійний, комфортний та місткий універсал. Всі питання по телефону 09******95 В?ячеслав
В продажі а/м Opel Antara 2010 року випуску 2.0 CDTI МКПП. До машини додається зйомний форкоп та комплект зимної гуми разом з дисками, а також встановлена андроїд аудіо система разом з камерою заднього виду. Телофонувати власнику, тел: ********** Віталій.
двигун працює відмінно переоформлення потрібно зайнятися зовнішнім виглядом за бажанням
Продаю OPEL Omega A 1989 рік, стан нормальний, сів поїхав, мотор зробили, масло не бере, автомобіль економний та дуже вмісткий, газ вписаний, любе переоформлення
Авто пригнане з Германії Один власник. Авто було більше для Дружини щоб возити дітей. АКПП без проблем працює не дригається Повний фул по комплектації Спорт режим Зимовий режим Кікдаун Клімат контроль Круїз контроль АВС Всі електро скло підйомники Електро зеркала з підігрівом Центр замок + сигналізація Музика/саббуфер/підсилювач Камера заднього ходу/партронік звоніть, пишіть добавлю Фото Новий Акум Резин літо литі 16 оригінали + титани зима 15 оригінал
Машина в доброму стані
На свої роки відповідає ціні та стану !
Тільки пригнана .Гарний стан.
Ореl Insigniya 2.0 4x4 Авто в хорошому стані Варте вашої уваги Пригнане з Німеччини Всі питання по телефоні
Замінене зчеплення, кап.ремонт головки, заміна паливного бака, заміна паливних трубок та інш.
Автомобіль в рідній фарбі, доглянутий. Була заміна ременя ГРМ, гальмівних дисків ,колодок передніх. Клімат контроль працює, підігрів керма, сидінь все працює. Торг. Можливо доставка в ваше Місто. Можливий обмін
Продається Opel Vektra A 94 року. Мотор, коробка працює добре. Машина заводиться але не їде бо тече радіатор. На фото все видно , продаю на відновлення або запчастини . Ціна договірна.
Продам Опель омега а в нормальному стані 2.0 бензин на титанах на ходу повне переоформлення машина стоїть без діла є інша машина кому потрібна дзвоніть
Машина у відмінному стані та гарній комплектації, не бита, не фарбована, скло заводське, з рідним пробігом! 2.0 турбо-дизель, чистий автомат AISIN 6-ступінчастий, працюють ідеально, ходова після ТО, 2 комплекти гуми. Салон доглянутий, все є для комфортних поїздок: клімат контроль, круїз, ел. привід багажника, дорога акустика з монітором, камера заднього виду, навігація, парктронік, датчик світла, мультикермо, бортовий комп'ютер, гучний зв'язок, bluetooth та багато інших корисних функцій. Практичний та надійний універсал з витратою 5-6л, технічно обслужений, не вимагає жодних вкладень, все справно!
машина повністю на ходу
