- 213 тис. км
- Дрогобич
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто, яке привертає багато уваги. Astra F Bertone в яскравому кольорі на максимальній комплектації. Електро дзеркала, ABS, електро скло підйомники, гідро підсилювач керма, електричне складання криші, камера заднього огляду, підсвітка днища, диски р17, тюннінгована передня і задня оптика, гарний вихлоп. Кузов в чудовому стані, без корозії, повністю оброблений. Двигун 2.0, замінені всі ремні, ролікі, масла, фільтра і тд. Рідний пробіг. Ходова без нарікань, замінено все що треба і не треба було )) В авто вкладено більше 4к$
Не находу, стук в двигуні. Коробка в аварійному ( в ручну можна перемикати )
Опель омега б 1995 рік, 2.0 газ/бензин Стан - сів поїхав По мотору дорікань нема, робить добре, зроблено капітальний ремонт Пороги не гнилі Стан дуже хороший на свої роки
Продаю свій автомобіль Опель виваро 2012 р.в., 2л дизель, в кузові лонг, не перекуп! По машині все працює, їздив сам, машину купував не для работи, а для сім'ї. Продаю, бо залишився без дому. В машині ідеальна ходова, всі запчастини мінялися на совість та не в бюджетному сегменті. Нові гальмівні колодки з дисками. Нова гума "бриджстоун" (испания 2024 р.в. щоправда зима). Електроніка вся працює. Також в машині стоїть автономний обігрівач, повністю обслуговуваний, в робочому стані, зимою буде комфортно та тепло. Є обігрівач від 220 охолоджуючої рідини, щоб двигун можно було прогріти до робочої температури за 10 хв. без увікнутого двигуна. По лакофарбових передній бампер на фото та трохи задній, вони пластикові. Є невеликі рижики на кузові але не суттєві, дірок та шматками гнулого металу не має. Салон перетягнутий в 2024 році, віддав 60 тис. за нього. Пробіг 392 тис. Сажевий фільтр вирізаний, турбіна починає працювати з 2300 обертів, проблем з двигуном та паливною системою не буде. Я власник, авто тільки під переоформлення. Більш докладніше що цікаво по телефону.
Автомобіль в суперовому стані,повністю обслужений,готовий на перевірку в будь-якому СТО,з документами любий вид переоформлення,не значний торг біля авто,якщо поза зоною досяжності телефонуйте на viber проблема з зв'язком.
Три роки тому варилася,потрібно фарбувати,за додатковою інформацією звертайтеся за телефоном,розповім що де і як. Газ бензин працює і на газу і на бензині, газ 4- того покоління, заміна люка на електричний, стоїть сигналізація з дотяжкою вікон,передні сидіння з підігрівом,бортовий компьютер, електродзеркала з підігрівом,відкриття багажника з кнопки,електросклопідйомники ,новий головний тормозний,по кругу дискові гальма, заміна передніх супортів і гальмівних дисків на нові 256 з вентиляцією, титани на 15 тільки інші не ті що на фото, заміна механічної рейки на гідравліку. Знімається з обліку, з документами повний порядок, бажано перерегістрація на нового власника! Всім вдалих продаж і покупок, і мирного неба над головою!
Продам комфортне, стильне, та надійне авто OPEL INSIGNIA REST 2011 року 2.0 дизель На Автоматі ! Свіжопригнена з Німеччини!В авто вкладено душу, багато коштів Обслужена вся Замінено повністю масла та фільтра в двигуні та акпп замінювались вчасно, заміна мастила в двигуні та всіх фільтрів кожних 7тис км Самий надійний і потужний двигун 2.0 їде просто шикарно!Економний!Технічно повністю весь обслужений ходова вся обслужена візуально авто в дуже хорошому стані.Встановлені BI-LED Лінзи,встановлені дорогі титанові диски PRO-SPORT НОВА резина !салон в шикарному стані збережений велике відділення,електро кришка багажника я!Хороша музика,Затонована дорогою плівкою по колу ! Любий вид переоформлення!!! Торг реальному покупцю!!! Авто варте уваги!!! Усім мирного неба над головою !!! Детальніше скину відеоогляд!
Опель Віваро 2013 рік.Свіжопригнаний, розмитнений, поставлений на облік. Максимальна комплектація. Правдивий пробіг 341тис. Автомобіль в рідній фарбі, без підкрасів, не полірований. Двигун, ходова увідмінному стані. Електропакет, бортовий компютер, кондиціонер та пічка по всьому салону працюють ідеально. Лобове скло АНТИБЛІК. Автомобіль виглядає дуже ефектно.
Опель омега 1988, двигун 2.0, бензин газ, механіка, на ходу, тільки продаж, ціна 42000 грн, торг доречний. Віталій **********
Свіжопргнаний , хороший стан . .Оригінальний пасажир . ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ .
Опель Омега 2.0 на ходу газ вписаний
Продам свій Опель Зафіра 2018 року, з двохлітровим двигуном на 130 к.с. та простим надійним японським автоматом "AISIN". Машина з чесним пробігом 272 тис, хто вважає пробіг завеликим як на 2018 рік — може собі зробити в два рази менше, стан авто це дозволяє...) Євро-6, вся екологія на місці і все працює, бака "адблю" вистачає більше ніж на 5 тис км. Нічого не фарбоване, все рідне включно з лобовим і бамперами, збережений салон. Непогана комплектація: підігріви керма і сидінь, активний круїз, парктронік, дистронік, індикатор сліпих зон і т.д. Хороше аудіо, зі'язок через блютуз — все працює з телефону. Зад затонований хорошою плівкою. Навігація Україна та Європа (перевірено особисто по всій Європі), україномовне меню, камера заднього ходу, датчик тиску шин та багато іншого. Мегакомфортне авто для далеких поїздок, по автобані середній розхід при швидкості 120-130км складав 5.3 - 5.5л/100км. Авто пригнане з Німеччини під замовлення в 2023 році, машина своя, не з площадки, фактично я другий власник в Україні. Обслужена, в машині працює абсолютно все що має працювати. Зимою машина майже не їздила, зберігалась під накриттям в сухому місці. Авто не для тих, хто полює за найнижчою ціну, а для того — хто шукає живу і цілу Зафіру для себе. Машину треба бачити вживу. Уточнюйте що Вас ще зацікавить по машині, відповім на всі питання. P. S.: в кінці квітня замінені гальмівні колодки по колу, а також встановлені нові титани. Також 10 травня встановив оригінальні рейлінги OPEL під автобокс — виробник THULE для GM, які замовив з Німеччини іменно для Зафіри Турер, ціна питання 200 €. Можу їх залишити разом з авто, якщо домовимось за ціну...)
технічно в нормальному стані, присутні невеликі дефекти по кузову
Авто в дуже гарному стані. Мотор коробка без нарікань. Все працює гарно. Кондиціонери заправлений ,круіз працює. Встановлено гарне світло, також Андроїд магнітофона. Деталі по тел.
Автомобіль з Німеччини (Берлін) від власника! Пробіг оригінальний, є підтвердження. Замінено масло. Мотор, коробка працює ідеально. Встановлена андроїд магнітола. Є оригінальна в комплекті. Має два ключа. Салон цілий, не протертий. Автомобіль має хорошу комплектацію. Лобове скло антиблікове. По підвісці вкладень не потребує. Більш детально по телефону.
