- 323 тис. км
- Новомосковськ
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Питання щодо вайберу
Питання щодо вайберу
Продам авто у відмінному стані , авто робив для себе тому грошей не жалів , стан як на фото , двигун працює чудово , кпп без зауважень (заміна ,нове масло ) , нове лобове скло , новий генератор , нові стійки вкруг (всі 4) , нові рульові тяги , нові шарові опори , авто фарбоване декілька місяців тому , новий бензаносом , фільтра , і дуже багато чого , авто продається з переоформленням , страховка присутня , більш детально по телефону
авто в гарному стані продаж лиш переоформлення
Машина не крашена.. Торг.
авто на ходу потрібно поміняти салінблоки задні
Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю обслужений та готовий до експлуатації. Двигун працює справно, ходова частина без зауважень. Салон охайний. На кузові є незначні дефекти, все є на фото. Детальна інформація — за телефоном. Торг біля автомобіля.
Продам Opel omega b 1998 рік По техніці питань немає — сів і поїхав. Підвіска не гримить і не стукає. 2 тис. км тому замінені масла та фільтри. Днище не гниле, все оброблене. Є клімат-контроль, ABS — все працює. По кузову є невеликі косметичні нюанси.
авто в справному стані, масло та всі фільтра поміняні, гальмівні колодки поміняні, ходова не стукає, мотор працює добре, заводиться добре як в теплу пору так і в холодну, турбіна справна, ТІЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ
Автомобіль в хорошому стані, на ходу.
авто в доброму стані усі питання за телефоном
Автомобіль у доброму стані, двигун, кпп, ходова, кузов без нарікань, салон збережений.
Машина в гарному стані,вкладень не потребує 2 тижні тому обслуговувалась масла фільтра,були замінені стійки 4 подушки двигуна,вентилятор є питання по фарбі але не значні всі інші питання по тел!
Продам омегу, на разборку либо под восстановление, на ходу, но работает на трёх цилиндрах, заменил шаровую, стойки передние, подушки двигателя, газ 4 поколения, остальные вопросы по телефону
Продам Опель Омега в доброму стані (пробита прокладка гбц)заводиться і їде.Реальному покупцю торг
Продам автомобіль свіжо покрашений, замінено щеплення звижімним почіпником, мотор після капремонту пройшов 8 тис. Салон охайний, доглянутий. Фари лінзовані ксенони. Акамулятор новий. Кондиціонер потрібно заправити. Газ вписаний. Можливе будь-яке переоформлення. Торг біля капота….
Вітаю , в продажі Opel Zafira A 2003 року в оригіналі. Авто пригнано з Бельгії першим власником в Україні. Обвіс OPC ( Opel Performance Centre) вирізняє авто серед інших та гармонійно дивитися на кузові мінівен . Максимальна комплектація авто, салон RECARO з явно вираженими боковими підтримками , зручний і комфортний , мульти руль , оригінальна магнітола з бортовим комп'ютером, клімат контроль , анатомічне кермо, 7-ми місний салон великий і практичний, для великої сім'ї ідеально підходить. Салон доглянутий , цілий , є сліди використання, але нічого критичного. Двигун 2.0 Y20DTH - дизельний з турбонаддувом в парі з 5- ти ступеневою механікою з коротким ходом має достатньо тяги для перевезення повністю завантаженого салону з 7 осіб , простий і надійний , завжди обслуговувався вчасно. Кузов авто синій глибокий металік , лакофарбове покриття вимагає уваги , так як авто давно не нове, поліз лік на передньому бампері , сколи і подряпини на капоті , двері з лівого боку ззаду мають невелику вмятину і подряпину одним не добросовісним чоловіком . Ходова в хорошому стані , рульова рейка не тече , ручне гальмо працює , гальмівні диски по колу - все працює прекрасно. Літня резина на титанових дисках , є зима , але в поганому стані ( 4 колеса , один диск загнутий , віддаю як є ). Шторка багажника , сітка, ключі і домкрат в чохлі , аварійний знак - все в наявності. З робіт : проведено ТО в січні місяці , заміна шківа колінвалу , свічок накалювання , ревізія кондиціонера і генератора, заміна стійок стабілізаторів . З питань на даний момент : авто піддимлює на холодному двигуні і кузов ( машина стояла в гаражі з зими , з'явилась ржа на задніх арках дверей з сторони коліс - проблемне місце ). Авто знаходиться у місті Львові, район Сихова, дзвонити з 10 до 20 . Аргументований торг біля авто , тільки переоформлення, я власник. Авто варте уваги , цих версій мало в такому стані, бралась для себе , але у зв'язку із службою не можу нею займатися. Всі миру і Слава Україні!
Авто в ідеальному стані. Автомобіль у відмінному стані. Двигун дуже бадьорий, олії не бере. Салон чистий. Електро дзеркала. 10 динаміків (оригінальні). Кнопки на кермі, керування магнітолою. Дві подушки Air Bag. Переднатягувачі ременів безпеки. Led лампи у фарах (далекий та ближній). Гнили ні. Оброблено. У рідній фарбі (крім коробів поставлені оцинковані).
