- 360 тис. км
- Одеса
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Автомобіль є чистокровним німцем, який борознив простори Німеччини до 2017 року. Перевірка за вінкодом показала, що авто було вироблене для внутрішнього ринку Німеччини. Тому якість його збирання на відмінному рівні, що, наприклад, проявляється в рівні його шумоізоляції під час їзди (у салоні дуже тихо і робота двигуна ледь чутна і зовсім не чутно гулу від їзди) + машина всередині достатньо комфортабельна за наявності внутрішнього простору для абсолютно всіх пасажирів і водія тощо. З 2017 року машинка була пригнана мені і проїздила досі по території Одеси. Наскільки я зрозумів з описів переваг авто, то його дизельний турбований двигун є мільйонником+ за своїм ресурсом пробігу, тобто може проїхати мінімум мільйон км. Авто має все, що треба для мінімального набору необхідних якостей: двозонний клімат-контроль, регулювання керма, дистанційна сигналізація (центральний замок), тіптронік, круїз-контроль, автопідйом/опускання скла передніх дверей, CD плеєр (читає CD та MP3 формат), реально хороший гучний заводський звук (по салону розміщено велику кількість динаміків звуку, на додачу віддам купу своїх дисків з MP3 музикою), радіо, відмінно працюючий бортовий комп'ютер, який виводить всю необхідну інфу на монітор. Коробка автомат працює на ура. Місткий багажник з додатковою нішею для запаски. Машинка — звір. Не бита, в аварії не була. Я єдиний другий господар після німця (там теж був один господар). Своєчасно обслуговувалася (масла, фільтри, ходова). Сів і поїхав.
