- 160 тис. км
- Тячів
- Дизель, 1.96 л.
- Автомат
Стан хороший некрашена рідний пробіх куплена в украйіні
Стан хороший некрашена рідний пробіх куплена в украйіні
Продається автомобіль у хорошому технічному стані. Машина з 2021 року знаходиться в 1 сім’ї. З моменту придбання майже не експлуатувалася, повністю на ходу, їздить без нарікань, технічно справна та доглянута. По кузову: фарбувалися лише 2 елементи — капот та права пасажирська дверка, без використання шпаклівки. У комплекті 2 ключі та хороша зимова гума. Авто готове до перевірок та щоденної експлуатації.
Опель інсігнія 2017. максимальна комплектація.є все. !Все поміняли,ремені ролики масла фільтри.цеп,сів поїхав,дуже економна .
В продаж поступає сімейний універсал Opel Insignia 2014 року в обвісі OPC, автомобіль приїхав з Німеччини в Україні був в одних руках . Обслуговування виконували за регламентом, свіжопройдене ТО, технічно автомобіль без вкладень . Авто має хорошу комплектацію: парктроніки по колу , підігрів сидінь, сервопривід багажника, датчик світла та дощу , преміум акустику BOSE, шкіряний салон, круїз-контроль, клімат-контроль . На автомобілі встановлена хороша гума на оригінальних титанових дисках. В комплекті два оригінальні ключа. Даний автомобіль можна оглянути завітавши у наш автосалон, який знаходиться у м. Вінниця по вул. Данила Нечая (по стороні шинного центру Michelin одразу поруч) Компанія Bourbon Auto пропонує: Комісійний продаж Вашого авто! Перереєстрація авто на нового власника! Перевірка авто на Вашому СТО! Продаж авто в кредит та лізинг! Обмін на Ваше авто (в телефонному режимі)! Тест-Драйв! Телефонуйте та наші менеджери з радістю нададуть відповідь на всі Ваші запитання. Чекаємо Вас за адресою м. Вінниця вул. Данила Нечая ( по стороні шинного центру Michelin одразу поруч) Графік роботи: Пн-Пт – 10:00 год - 18:00 год. Суб. - 09:00 год. - 17:00 год. Нд. - 09:00 год. – 16:00 год.
Авто пригнане з Швейцарії у 2018 році, в Україні один власник. Замінено масло, фільтри та ремінь ГРМ. Авто в хорошому технічному стані. Деталі за телефоном
Продаю власний автомобіль у стані, який зараз важко знайти. Автомобіль купувався для себе, обслуговувався виключно за регламентом і навіть частіше. • Кузов: У рідній фарбі, без ДТП, сколів чи подряпин. Зберігався у гаражі/паркінгу. • Салон: Стан нового. У машині ніколи не курили, сторонніх запахів немає. Шкіра/тканина доглянута, без потертостей. • Технічна частина: Двигун, коробка та ходова працюють ідеально. Жодних помилок на панелі. Усі рідини та розхідники замінені
ПЕРЕКУПИ – МИМО! ТІЛЬКИ ПРОДАЖ! Авто в хорошому стані без ДТП. Я господар! Готовий на будь-яке СТО.
Продам свій автомобіль в чудовому стані. Салон і стеля чорного кольору. Автомат коробка, електроніка , ходова частина в чудовому стані. В користуванні 4 роки. Купував у першого власника в Німеччині. Замінено нещодавно комплект ГРМ.
Опель Інсігнія. Ручна кпп, 2.0 дизель на 110к.с., Обслужена, переущільнений двигун, усунута проблема з датчиком рівня масла(не потіє), замінено ущільнувальне кільце маслоприймача. Має декілька незначних підкрасів
Автомобіль на реєстрації. Сплачено податок в пенсійний фонд 21000гр Автомобіль без дтп... Вся сервісна історія, перед продажою закордоном був замінений турбо компресор екологія акумулятор є все на офіціалі. В Україні замінено масло в двигуні та фільтр масляний і паливний. Всю детальну інформацію дивіться відео огляді.
Продам опель інсігнію в дуже хорошому стані. Машина яка варта вашої уваги?
Пропонуємо Вашій увазі Opel Insignia Sport Tourer 2.0 CDTI EcoFLEX у відмінному стані. Автомобіль був придбаний 3 роки тому, я є першим та єдиним власником в Україні, Автомобіль був пригнаний з Німеччини разом з сервісною книжкою де зазначені всі відмітки про проходження ТО. За період користування автомобілем в Україні ми проїхали 30 тис.км, заміна всіх рідин та фільтрів відбувалася вчасно по регламенту. По технічні частині до автомобіля немає жодних зауважень, двигун, коробка переключення передач, та вся ходова частина у відмінному стані!! Автомобіль в дуже гарному та доглянутому стані як по кузову, так і по салону, маємо 2 комплекта коврикiв які завчасно мінялися відповідно сезону, сидіння, кермо та всі елементи салону автомобіля знаходяться в ідеальному стані. (Все видно на фото!) На автомобілі встановлені диски R17 для комфортного пересування. Які мають стриманий та естетичний вигляд. Стосовно комплектації автомобіля можна говорити довго, адже він обладнаний всім потрібним, скло підйомниками, круїз контролем, підігрівом сидінь та руля, датчиками дощу та світла, салон з чорної перфорованої шкіри, також в автомобілі є прихований фактор, парктроніки в круг та багато інших корисних функцій. Всім вдалих покупок та продажів.)) Готові розглянути обмін даного транспортного засобу на Volkswagen Caddy, Opel Vivaro та схожі моделі, а також Tesla.
Авто на повному приводі... Нещодавно замінив масло та фільтра...масло Kroon Oil.... В гарному технічному стані....вікна рідні і лобове також... Красилась водійська дверка і задня права пасажирська,без шпакла були подряпини... Екологія на місці не вирізалась.... Сервіска також присутня... Авто на мені... Всі питання по телефону Переоформлення тільки зняття з обліку...
Продам власний Автомобіль Щодня в експлуатації, повністю на ходу та готовий до повсякденного використання. Машина збита по підвісці зауважень немає. Комфортно почувається як у місті, так і на трасі під час далеких поїздок. Витрата пального: в місті до 10 літрів по трасі в середньому 6 літрів Все залежить від манери водіння) З останніх довгих поїздок — без проблем їздив до Варшави останні два фото є підтвердження поїздки (близько 900 км), подолав маршрут менш ніж за 12 годин. Авто добре тримає дорогу та не втомлює навіть на великих дистанціях. Є зелена карта та страховий поліс до жовтня ) Двигун працює рівно та чітко, без сторонніх шумів чи нарікань. Нещодавно замінено: нові гальмівні колодки новий MAP-сенсор Bosc масло та всі фільтри ремінь грм. Автомобіль повністю влаштовує, причина продажу проста — підназбирав кошти та хочу перейти на свіжіший автомобіль. Готовий до перевірок. Деталі по телефону. АДЕКВАТНИЙ ТОРГ ПРИСУТНІЙ !
Машина гарному стані, завжди було вчасне обслуговування. Всі інші питання за телефоном
Продам власний офіційний автомобіль (збірка Бельгія), рідний пробіг, технічно справний Двигун бі-турбо дизель 2л. 195к.с, Коробка автомат 6ст Адаптивний повний привід Вчасне обслуговування Потребує заміни лобове скло Всі деталі по телефону або при зустрічі біля авто
Машина працює ідеально, ремінь ГРМ новий, зимова гума, ціна договірна
Автомобіль в хорошому стані Продаємо тому що хочемо купити інший автомобіль Звертайтеся за телефоном вишлемо фото та відео детально зможете оглянути автомобіль
Щойно пригнане авто з Німеччини, приганяв сам і собі, але виникли певні обставини... Одразу замінив комплект ГРМ та масло. Авто без ДТП, в наявності сервісна книжка, авто на зимовій гумі, докатка ніразу на застосовувалась, гарний зовнішній та технічний стан.
