- 400 тис. км
- Козелець
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто, на ходу, єсть моменти по кузову
Продам авто, на ходу, єсть моменти по кузову
Авто в нормальному робочому стані, нова зимова гума, ДВЗ масла не бере, нове зчеплення. Сів, поїхав.
Продам власне авто, технічно вкладень не потребує, по кузову є питання, потрібні вкладення, встановлено ГБЦ 4 покоління вписано в тех паспорт. Торг присутній.
Продам авто по техпаспорту частково на ходу потребує вкладень.Всі деталі за телефоном
Продам Opel Omega A. Стан сів поїхав, всі питання по телефону. Є переоформлення.
Всі питання по телефону.
Машина сів поїхав Деталі за номером Або Viber
Опель Вектра 1990 року комбі 1,8 , робоча машина , кожного дня на ходу , все працює, в нормальному стані , є страхівка
Автомобіль потребує зварювальних робіт (пороги, арки). Або продаж на запчастини.
На ходу технічно справна 1,8 мотор не димить не гнила з нюансів розбите лобове але на днях планую закачувати переоформленя торг ціна 1700€ торг
Opel Astra G 1.8 1998 р. (Червона блискавка;) Замінений двигун, авто їде дуже динамічно. Нові форсунки та паливний насос. Спортивна КПП з короткими передачами. Другий власник в Україні. Машина технічно обслужена: замінено мастило, фільтри, комплект ГРМ. ГБО 4 покоління – після заміни двигуна потрібно зробити корекцію налаштувань у газовщика. Стоїть хороша акустика та сабвуфер, зроблена шумоізоляція передніх дверних карт, багажника та капоту. По кузову є нюанси, але нічого критичного, для своїх років виглядає добре. Є деякі некритичні нюанси по авто, але вони не впливають на їзду та загальний стан.
Авто в гарному стані, все працює, без вкладень, Авто на Газу, всі питання по телефону,торг
Опель Аскона. 1988 г.в. машина на ходу. 1.8 л. Газ/ бензин. Моноинжектор. Требует не больших вложений. Год гоняла на воине. Обслуживалась. Понятно,что это не лимузин. Кулиса,приборная панель,замки в дверях --- пострадали от взрывнои волны. Требуют ремонта. Правая дверь с осколком. Краска ( зелёная) под Херсонским солнцем начала облазить. В село забрать и можно 100 лет ездить. На фронт---+ дошатать , заминировать и оркам оставить. Жалко. Много жизни спасла. Продается,чтобы добавить на пикап. Собираем срочно. Находится в Киеве на Оболони.
Продам Опеля в робочем состоянии, газ вписан, я хозяин, маленький торг
Авто на повному ходу, 1.8 моноінжектор 1991р газ /бензин витрата палива 8/100км. двигун після капітального ремонту нова резина , новий стартер, люк, ГУР. можливий торг. або обмін з моєю доплатою, розгляну всі пропозиції Детальніше по телефону
