- 453 тис. км
- Бровари
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Авто ухоженое. Не гнилая. Фары линзы, биксенон. Эл.стеклоподъемники. эл.Люк. Газ вписан , резина зима фактически новая. С документами порядок.
Авто ухоженое. Не гнилая. Фары линзы, биксенон. Эл.стеклоподъемники. эл.Люк. Газ вписан , резина зима фактически новая. С документами порядок.
Opel Zafira 1999 року — це твій просторий сімейний корабель, де кожна поїздка — це задоволення. Підвіска в ідеальному стані після заміни всіх сайлент-блоків, коробка працює як годинник, а двигун в відмінній формі. Салон просторий, світло передніх фар шикарне, круїз-контроль додає комфорту, а гумор — це стандартна опція. Машина вже чекає на свої пригоди з новим власником! торг біля капота!
Продаю OPEL VECTRA B 1.8 16 клапанів,з вписаним 4 газом на АКПП 1997р.Авто в повністю робочому стані,майже вся в рідній фарбі,недавно зроблено капремонт гбц(заміна всіх клапанів,сальників,гідрокомпенсаторів),новий комплект грм INA,стоїть надійний японський автомат Aisin,працює добре, без ривків та ударів,новий радіатор пічки,днище,стакани стойки цілі(кузов не варений)Зроблена вся ходова+ замінено комплект нових стойок,салон охайний та чистенький.Знаходиться в с.Даньківка Іллінецького рн. ціна? 2350. ?тел. **********
Автомобіть повністю в робочому стані кожний день на ходу , все працює .
Авто не так давно загнане з Німеччини Пробіг реальний На свій вік надзвичайно збережений охайний стан Кузов оцинкований Стоїть якісний газ (вписан) За час користування мною замінені обидва радіатори, кондиціонер обслужен та заправлен Замінив стійки стабілізатора Щойно поміняне мастило та фільтра Відпалеровані фари, поклеєна плівка З усіх питань пишіть Можете залишити номер, я перетелефоную (не завжди є зв'язок)
Продам Опель Астра 2008 року 1.8бензин один власник з салону жодна деталь не фарбована вся в рідній фарбі готовий до любих перевірок Авто майже на максимальній комплектації кроми кожі і люка.Авто офіціційне куплене в салоні в м.Київ
Всі деталі за номером телефону
Авто на ходу. В робочу стані. Бензин/газ.
Перший власник в Україні, авто заїхало на початку січня 2024, в кінці січня я її придбав. На авто був газ, поставили на пробігу 30к пробігу, і зняли на 110к, ще в Німечинні. Замінено на 194 т. пробігу комплект грм, помпу, термостат, антифриз, масло в МКП, гальмівні колодки, передні стійки та пружини. Поставлені проставки перед, зад 3см. Чохли на передні сидіння, коврики ево в салон і резиновий в багажник. Підкрашувались передня і задня праві дверки , була царапина. Всесезонна 225/45/р17 Продаж лише з переоформленням Детальніше по телефону
Продам Opel Zafira пригнана зі Швейцарії, на надійномуй 1,8бензиновому двигуні! Рідна фарба, фільтри та масло поміняні, машина обслужена.Салон в хорощому стані,.Вікна по колу в оригіналі.Торг присутній при огляді автомобіля.АВТО ВАРТЕ УВАГИ
Куплена в 2009 году! Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини у дуже багатій комплектації з мотором 1.8л Бензин 140л.с. та Автоматом (не робот) з навігацією, камерою заднього виду, датчиком дощу/світла, круїз/контролем тощо.Сервисная книга, два ключа.
Продам Опель Зафіра б, 1.8 бензин газ в гарному стані, кузов без ДТП, гарна гума, два комплекти ковриків, фаркоп. Володію автомобілем уже 3 роки, приганяли його з Німеччини, є відео і фото при покупці в Німеччині. Всі питання по телефону.
Продаж авто. Другий господар, машину любили, доглядали, зберігали ідеально за можливості. Можливий торг, для більш детальної інформації телефонувати за номером) прошу не турбувати просто так.
Автомобіль ввезений в Україну в 2020році з Німеччини.Я друга власниця з 2022року.Авто в задовільному стані, семимісне, є 2 гий комплект гуми.
Авто від власника. Стан добрий. В рідній фарбі,не бита,без ДТП. 3 власники. Документи в порядку. 2 комплекти резини. За детальнішою інформацію звертайтесь за номером)
Продам Zafira B 2007 рік 1.8 газ/бензин, механіка. Двигун без нарікань, запускається та працює гарно. Замінено ГРМ разом з помпою. Мастило в двигуні нещодавно замінено. Коробка чудово, легко вмикається, не гудить. По ходовій збита, якихось вкладень не вимагає. Кузов задовільний. Дві деталі перефарбовані, решта рідна фарба. Присутні якісь моменти, типу подряпини, мʼятини невеличкі. Сильно на їзду не впливає. Салон в нормальному стані на свій вік. Кондиціонер робочий. Гарні титанові диски з хорошою резиною. Присутній фаркоп з розеткою. З документами порядок, переписується. Кого зацікавила пропозиція телефонуйте, пишіть. На обмін 5.200 $. Торг присутній біля авто. Всім вдалих покупок та продажів!
