- 280 тис. км
- Бершадь
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Не вказано
Авто вкладень не потребує! в гарному стані.Нове щеплення;корзина вижимний,диск!також нова різина,нові стойки,змінене мастило,та гранти...Стан відмінний!))
Авто вкладень не потребує! в гарному стані.Нове щеплення;корзина вижимний,диск!також нова різина,нові стойки,змінене мастило,та гранти...Стан відмінний!))
Автомобіль повністю на ходу є нюанси по кузову
Продам своє власне авто Opel Astra G Bertone(італійське автомобільне ательє,яке вручну збирало ці авто в Італії ),володію автомобілем з 15.02,2023.Пригнане з Німеччини,має невеликий пробіг і гарний стан для своїх років.Два ключі.Пробіг не скручений. Авто повністю обслуговуване,зроблена вся ходова,зроблений розвал,стоїть нова літня гума ,віддам другий комплект зимових шин. Зроблена вся система охолодження(радіатор,термостат,радіатор пічки,замінені патрубки),також замінені 4 тормозних диска з колодками. Має шикарний зовнішній вигляд,хороші лед лампочки в ближньому світлі(100 дол комплект),безрамочні вікна(дотяжки працюють),автоматичне опускання вікон. Гарні та зручні сидіння з боковою підтримкою та ручним регулюванням.Steinmetz коврики оригінальні,також накладки на педалі. Унікальне авто,бо більше в такій комплектації їх в Україні не зустрічав ,без поглядів не залишається) Продаю,бо треба більше авто,обмін не розглядаю. Будь-яке переоформлення,я власник.Реальному покупцю торг.
Гарне доглянуте авто. По кузову без питать, ходова не гримить. Всесізона гума 16R. Рідний пробіг. Надійний двигун 1.8 газ/бензин. Хімчистка салону. 06.05.26 заміна комплекта грм. Заміна мастила та фільтрів. Клімат працює. По машині робити взагалі нічого не треба, купили і їздите без вкладень! Авто знаходиться район 95кв, покажу у будь-який час! Торга немає.
Авто пригнане з Нідерландів,перша регистрація в Україні,в Нідерландах один господарь.Авто в рідній красці,без підкрасів,клімат контроль, повний електропакет,7 місць,кожаниї салон,парктроніки передні задні,підігрів сидінь дзеркал,електро складання дзеркал,датчік дощу,світла.
Без пробігу в Україні! Повність долглянута! Комплект щеплення новий! Деталі по телефону!!!
Продам opel zafira Сosmo. Гаражне зберігання, стан авто-сів поїхав. Реальному покупцю торг на перереєстрацію. Авто до продажу не готувалось. Всі питання по телефону.
Продам авто,в гарному стані,мотор коробка без проблем,все працює добре,повне переоформлення,є нюанс по бамперу задньому,а так авто в норм стані,дзвонить вче розповім
Авто в гарному стані! Газ вписаний, власник є з документами порядок! Дзвоніть, пишіть домовимось, цікавить обмін! Торг присутній
Авто на впевненому ходу. 7 місць. Встановлене ГБО та вписане в техпаспорт. Готова до будь-яких перевірок на СТО. Повний юридичний супровід при купівлі авто.
Продам Опель Вектра А 1.8 (C18NZ)З газом, газ вписаний. Їде і заводиться як на газу так і на бензині, але на бензині при холодному запуску так як підтроює, але через хвилину роботи після перезапуску працює як годинник. Мінялась ГБЦ 20000 назад тоді були підкинуть кільця. Новий газовий редуктор. Новий АКБ також новий ремінь ГРМ,кришка трамблера,помпа,термостат.Разом віддаю нові троси ручника і комплект парктроніку.На докат, на один сезон є зимова гума. Про кузову є деякі питання, все на фото, але загалом ціла, машині 33 роки. Є питання з КПП 4 передачу вибиває якщо різко дати газу, а так в цілому все переключається і працює добре. З доками все добре, продаж ТІЛЬКИ з переоформленням. ТОРГ Все інше що цікавить за номером телефону.
Якщо не виходить додзвонитися на тел.пишіть у вайбер
Продам автомобіль. Авто після ДТП, потребує ремонту. Ляда та задній лівий стоп. Двигун, коробка та основні вузли в робочому стані. Є рижики які видно на фото. Машина може бути цікавою як для відновлення, так і на запчастини. Документи в порядку, переоформлення можливе. Готовий відповісти на всі запитання та надати додаткові фото. Реальному покупцю — аргументований торг біля авто.
Машина у дуже хорошому стані! Вся в оригінальному заводському забарвленні, не фарбована жодна деталь 100%. Машина обслужена, і обслуговується вчасно та за регламентом! Технічно і механічно, без будь-яких проблем, і вкладень! Нові стійки, нові гальмівні диски, нові колодки в коло, заміна всіх масел, і фільтрів, а також всіх рідин включаючи антифриз, 7 тис. тому назад заміна ГРМ І ПОМПИ! Дуже приємна і м'яка в ходу. КОНДИЦІОНЕР ЗАПРАВЛЕНИЙ, і морозить добре! В салоні все чисто і охайно, по кузову не дивлячись на роки, виглядає як новий, без перебільшення, по кузову рівний як струна, без єдиного ПОДКРАСУ, в живу виглядає дуже красиво без, вм'ятин і царапин і тд. 2-ключа, продаж з повним переоформленням на нового власника!!! Торг вітається)))
Авто на даний момент без вкладень,мотор,коробка(простий гідротрансформатор aisin),ходова ,без нарікань.Кузов в рідній фарбі,без ржавчини,дрібні сколи,сліди користування.Просте,надійне ,авто варте уваги.
Технічно повністю справний, сидіння комбіновані шкіра та тканина в хорошому стані, салон доглянутий, великий багажник, нова резина та диски, страхівка. Хороше авто в добрі руки!
встановлені led в головні фари та протитуманки, зеркало з камерою заднього виду, колеса 18 літо, фаркоп, колеса зимові з дисками
