- 250 тис. км
- Ізюм
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Продам свіже пригнаний Опель зафира всі запитання за телефоном
авто в доброму техстані, багато запчастин замінено на нові, пробіг 205 000 км
авто в задовільному стані кузов не гнилий але є незначні нюанси салон охайний двигун в порядку розхід масла від заміни до заміни 500-600 грам на 10 тисяч ходова добра кондиціонер працює лінлзовані форм ксенон
Продам авто. Газ-бензин. Газ вписаний в техпаспорт. Титанові диски, сигналізація, гідро підсилювач керма, люк, електросклопідйомники. Заводиться, їде.
Продам власне авто, по техніці все працює, трохи треба зайнятись зовнішнім виглядом, коробка, мотор в гарному стані, є купа запчастин
Автомобіль у відмінному стані на свої роки,Всі функції працюють справноНе потребує вкладень ,сів і поїхав.Бензин-газ.Деталі по телефону.Мінімальний торг біля автомобіля
Продається Opel Zafira 2010 року випуску. Автомобіль не основний у використанні, в аваріях участі не брав. Має 7 місць (трансформується за потреби) та просторий багажник. Зберігався в гаражі. Вчасно обслуговували. Додаткове фото скину за потреби, готові до перевірки. Телефонуйте, покупкою буде задоволені.
Продаю батькову машину, авто доглянуте, повністю обслужена! Всі системи працюють чудово, економна 10л. газу У власності 7 років.
Авто на повному ходу. Капремонт двигуна, масла не бере від заміни до заміни. Капремонт коробки ( ще на гарантії) Нове щеплення, новий радіатор, нові тормозні диски та колодки, новий бензобак, нова зимова гума. Ходова не стукає негрюкає(все обслужене). Підігрів сидінь та дзеркал. Передні скло підйомники. Авто кожного дня на ходу. Розумний торг присутній
автомобіль в гарному стані е нюанси по лкп.можливий торг біля автомобіля.
Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини, вже повністю розмитнений, без пробігу нашими дорогами!!!Стан автомобіля ідеальний, як новий, оскільки авто придбано в Німеччині від першого власника!!!Робити по автомобілю нічого не потрібно!!!Автомобіль в дуже гарному стані, салон як новий, їде гарно і дуже економно!!!Дуже гарна комплектація з бортовим комп?ютером, підігрівом лобового скла, електросклопідіймачами, клімат-контролем, круїз-контролем, датчиком світла, сенсором дощу, підігрівом сидінь, електрорегулюванням сидінь, підтримуючими подушками ніг передніх сидінь, електрорегулюванням та підігрівом дзеркал, електрокоректором висоти фар, подушками безпеки вадія та пасажирів, салоном трансформер!!! Нова дуже гарна гума!!! Авто дійсно як нове, у Німеччині пройшло всі обов?язкові технічні огляди, чим і підтверджує свій пробіг і незрівнянний стан (наявна повна сервісна історія у Німеччині по офіційному дилеру)!!! Впевнений, що автомобіль Вам сподобається!!!
Машина у відмінному стані, все на ходу, є питання – пишіть або телефонуйте.
опис відсутній
Продаю надійний сімейний 7-ми місний автомобіль!!! Пробіг оригінальний!!!Двигун бензиновий 1,8 (без газу). Коробка передач механічна 5-ти ступка. Технічно (двигун, коробка, підвіска) авто справне та фінансових капіталовкладень не потребує!!! В користуванні кожен день. Кондиціонер працює. Авто має ОДИН косметичний підкрас (праве заднє крило), всі решта елементи не фарбовані!!!! Багата комплектація!!!!! Готовий до любих перевірок!!! Детальніше за телефоном. Якщо не на зв'язку звоніть пишіть на вайбер.
Продається власний автомобіль.ходова перед зад все обслужено ремні грм замінено 20 тис назад.тормоза по колу теж нові.( Кондиціонер заправлений холодить як в новій машині) оптика перепакована лінзи білед. дальні лед всюди лед світло. 17 ті диски на проставках перед і зад роздвоєний вихлоп сток. Тонована керамікою по колу. Салон чистий охайний нічого не порвано музика карплей блютуз камера заднього огляду по двигуну зауважень не має працює рівно тихо не димить.авто сіли і поїхали куди завгодно обслужено все більше інформації по телефону торг на каву.
OPEl Astra H (z18xe). Володію авто 4 роки Машина в хорошому стані, у непоганій комплектації. Технічно обслуговувалася вчасно. Зараз зовсім жодних вкладень не потребує. Замінена повністю акустика. Нові диски DBV Arizona на новій літній гумі. Тонована дорогою атермальною плівкою. Встановлення дорогі LED лампи. Технічно зовсім жодних вкладень не потребує. Нюанси по авто на останніх фото. Продаж тільки з переоформленням.
авто на ходу ржавенька піддимлюе мотор
продам авто в гарному стані на ходу можливе переоформлення питання по телефону
