- 420 тис. км
- Гвіздець
- Дизель, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Продам гарне економне авто всі деталі за номером **********
Продам гарне економне авто всі деталі за номером **********
Продам власне авто Автомобіль повністю обслужений Від ходовку до мотора Є два комплекта коліс Є багажник на кришу Та купа іншого додам до авто Авто на свій вік реально в хорошому стані Деталі та торг по телефону
дзвонити на вайбер
автомобіль знаходиться в повністю робочому стані.відповідно до віку і пробігу замінено зчеплення.торм барабани.кермовий механізм.Авто грузопасажирське
Авто в дуже гарному та збереженому стані! Авто щойно після великого ТО, замінено: комплект ГРМ з помпою, тормозні колодки перед/зад, масло в двигуні та всі фільтра, новий акумулятор. на пробізі 275 тисяч повністю відреставрована паливна система!!! Авто вкладень не потребує взагалі, все працює, кондиціонер заправлений! Готові до будь-яких перевірок! Гарна комплектація: - кондиціонер - задній парктронік - круїз-контроль - мультикермо - кольоровий монітор з навігацією - центральний підлокітник Авто вартує Вашої уваги!!! Можлива доставка авто у Ваше місто!
Продам гарну Астру в збереженому стані.Коротко розповім про перевагі даного авто: -кузов оцинкований,без підкрасів(крім переднього бампера) -один власник в Україні (пробіг по нашим дорогам до 40тисяч) -економний дизельний двигун 1.7,з середньою витратою палива 5-6л. -рідний не скручений пробіг 214тисяч. -дата випуску авто 11місяць 2012року(2013 модельний ряд). Можливий обмін авто на автоматі,бажано паркетник.Пропонуйте варіанти.
Нові гальмівні диски та радіатори. Фільтра, масла, ремні поміняні. Паливна апаратура пройшла огляд. Проходження робіт документально затверджено. Увага була зосереджена на надійсніть в дорозі, а не на зовнішній вигляд. Телефонувати на вайбер: (Максим)
Авто куплений мною з Бельгії ,від того моменту являюсь єдиним власником.Доглянутий,технічно справний.Тішить мене по сьогоднішній день,також порадує нового власника.Вдалих покупок.
продам авто в задовільному стані всі запитання по телефону
Авто у гарному,доглянутому стані
Машина на кожний день Комлектація хороша Кодиціонер Дачик світла дощу Є фарбовані елементи Масла не бере економна За більш детальною інформацією телефонуйте
Тільки пригнана з Франції і поставлена на облік 1.7 сдті 125 коней. 6ст.кпп. Подробиці по телефону.
Автомобіль в чудовому стані, вкладень наразі не потребує, мотор/коробка/ходова - без зауважень, все замінювалось і обслуговувалось вчасно. В ходу дуже приємнє і м'яке авто. Нові форсунки та турбіна. Правильно видалений сажовий фільтр і вимкнений EGR. Реальний пробіг, всі вікна оригінал включно з лобовим. Салон збережений в гарному стані.
Авто в рабочем состоянии удобная экономная не дарагое обслуживание
Продам Opel Astra j 2011року. Економний і динамічний дизельний 1,7 двигун заводиться і працює дуже добре. Машина в дуже хорошому технічному стані, кузов повністю без корозії, лакофарбове покриття без царапин і сколів, салон чистий, цілий, доглянутий і не прокурений. По ходовій нічого не стукає і не брязкає, коробка переключається плавно і без ривків, все скло включно з лобовим рідні. Авто повністю обслужене і не потребує капіталовкладень, нещодавно замінено масло і всі фільтри: масляний, повітряний, салонний і паливний, замінено ремінь ГРМ, замінено антифриз і стоїть новий акумулятор. Нова зимова резина. Автомобіль надійний, сімейний, красивий, економний і дешевий в експлуатації. Кого зацікавило, телефонуйте. Торг присутній
Авто володію білше двох років, дуже задоволений комфортом, динамікою та розходом палива. Двигун коробка в нормі, ходова вся нова стойки, пружини, опори, ) , клімат робочий. По кузову без іржі, є незначні сколи.Нове зчеплення. Зимова резина. Авто бізнесменів прошу не турбувати.
Продам opel astra 2007 рік. Все справне, авто чудове, не вибагливе. За всіма деталями телефонуйте за номером ********** Присутній торг
Машина заводиться їде , в норм стані . Зроблені форсунки , оброблені короба . Машина робилась для себе. Є якісь недоліки, але вона не нова с салона . Кузов рідний , помилок по двигуну немає , салон достатньо охайний , гарна свіжа зима henkook
