- 320 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 1.69 л.
- Ручна / Механіка
12 рік. 17 дізель механіка 6 ти ст . Свіжо пригнана. Розхід 4-5 л/100 км. Кліма, Парктрони. Підігріви . Торг
Стан чудовий! Вкладень не потребує, повністю обслужена! Автомат, кондиціонер, круїз контроль, все працює відмінно! Реальному покупцю аргументований торг біля авто!
Продам авто у гарному, робочому стані, ходова зроблена, замінене щеплення, новий акумулятор, два передніх колеса всесезонна резина, задні зимня, майже нова, центральний замок,підігрів передніх сидінь.Є трохи нюанси по кузову на фото видно. Для більш детальної інформації телефонуйте
Перший власник в Україні. Володію з 2021 року. Комплектація Космо. Не бита, не фарбована рідний пробіг. 1.7 дизель, найпотужніший на 125 сил. Витрата: місто 6.5-7л траса 4.5-5л Машина не хлам 100% Доп.фото/відео можу скинути. Телефонуйте, на всі цікаві питання відповім.
Продаю сімейне авто. Комфортне для подорожей. Економне. Технічно справне, потребує косметичного ремонту.( на фото)
Можливий хороший торг.
Opel Astra h. 2008р. Є нюанси по машині. Звертатись за номером.
Продам авто в нормальному стані. Можливий торг або обмін. Мотор масла не бере по кузову є лакові дефекти. Ходова зроблена щеплення поміняне. Деталі за телефоном.
Авто по ходовій частині в чудовому стані, по моторі і коробці зауважень немає. Є нюанси по кузову Ремінь грм і помпа поміняні 10тис км тому Бралось авто для сім?ї. Всі питання по телефону Перекупів не турбувати
Машина вся обслужена ходова вся зроблена мотор дує як треба не димить салон чистий кондиціонер працює нова гума сів і поїхав будь-який вид оформлення телефонуйте торг можливий доставка ваше місто
Автомобіль в чудовому збереженому стані !! з економним і надійним дизельним двигуном ,кондиціонер працює, літня гума на легкосплавних дисках в гарному стані!!По ходовій частині і взагалі по техніці нічого не потрібно робити все обслужене!!Більш детальніше по телефону!
Ідеальний стан!повністю обслужений автомобіль!економний та вмісткий!Клімат заправлений !двигун 1.7 дизель!ходова кузов та салон без проблем!
Автомобіль в чудовому стані 1.7 дизель 2010 рік 6-ступка Комплектація cosmo максимальна Підігріви , лінзована оптика, круїз , авто світло дощ, омивачі фар , датчики шин , перфоровані сидіння комфортні , великий монітор Автомобіль обслужений не потребує вкладень . Чудовий варіант хто шукає авто для себе !
Свіжопригнана з Німеччини. Мотор, КПП працюють гарно без нарікань. по електриці все ок. Зроблено ТО. Два комплекта коліс майже нові.
