- 252 тис. км
- Львів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Опель Зафіра 2011 року 1.6 газ/бензин семи місна, машина варта уваги , всі кнопки в авто працюють . Знаходиться у Львові
Опель Зафіра 2011 року 1.6 газ/бензин семи місна, машина варта уваги , всі кнопки в авто працюють . Знаходиться у Львові
Вітаю Авто все в рідній фарбі 100% рідний пробіг Кондиціонер заправлений Радіатори нові 4 склопідіймачі Машинка на українській реєстрації Обслужена повністю грм помпа масла фільтра Реально авто колекційному стані
Продам авто,• Газ 4 покоління• Надійне авто для міста та для поїздок, недороге обслуговування автомобіля • Срочний продаж, в володінні авто з 2022 року
Продається автомобіль Opel Zafira 2005-2006 року випуску. Автомобіль має хороший технічний стан, доглянутий салон, є недорогою в обслуговуванні, комфортна і зручна для великої сім’ї, оскільки має 7 місць. Більше інформації по телефону, дзвоніть, пишіть. Можливий торг.
150 сил, 7 місць заводський газовий мотор без фазорегулятора (Z16xnt) По двигуну без зауважень По ходовій без зауважень По кузову не ржава не гнила Ремінь ГРМ замінено минулого літа ГБО обслуговувалося менше 7тис тому (форсунки нові, ремкомплект редуктора, фільтри і налаштування) Кондиціонер працює Екологія на місці і не забита/без оплавлень 2 комплекти нової резини Тонувана по колу минулого літа 2 ключі, сервісна книжка, страховка до 17.04.2027р. Маю звіт з Carvertical Готовий до перевірки на будь-якому сервісі Будь-який вид переоформлення Цікавить обмін на наступну зафіру (виключно з таким мотором)
Свіжо пригнане авто з Німеччини!Без пробігу по Україні! Автомобіль в збереженому стані , по техніці без зауважень,!!! Сервісна книга, є всі підтвердження обслуговування автомобіля,авто світло,датчик дощу, омивачі фар,шкіряне оригінальне кермо! Хороша резина!!! м.Вінниця
Рідна фарба, сервісна книга, рідний пробіг, перевірка на вашому сто. Два ключі два комплекти килимів два комплекти шин. На обмін 15 з моєю доплатою на кросовер.
Продам сімейний автомобіль Opel Zafira щойно з Німеччини в зразковому стані (рідна фарба), з надійним та економічним двигуном 1.6 бензин, 7 місць, авто повністю обслужене , не потребує ніяких вкладень. По кузову як струна, без ржавчини, вмятин, царапин, двигун, трансмісія, ходова частина в ідеальному стані, гума s+m r16 майже нова, каталізатори присутні, стекла рідні, салон як у нового авто, все в оригіналі, ювілейний випуск. Автомобіль розмитний та сертифікований , готовий до постановки на облік, авто варте вашої уваги, всі деталі за телефоном . Торг !
Авто під відновлення,на нашій реєстрації Немає коли ним займатись. Пишіть,дзвоніть. Щось тай ще уступимо
Авто в хорошому технічному стані без жодної шпаклівки та підкрасу.Трішки пошкоджений бампер на фото видно! Обслуговувалось вчасно, замінено масло в двигуні в коробці, замінено сальник в коробці. По ходовій нічого не стукає. Пробіг справжній!Всі питання по телефону!!газ в писаний в техпаспорт! Торг присутній....!
Продам власний автомобіль, я другий власник, в Україні з 2020 року Більш детальніше по телефону
Пробіг станом на 2026 рік 269 тис Пригнана січень 2024 1 власник в Україні Перша реєстрація Безпека на місці Надійне авто Замінено все необхідне для комфортного пересування : Нова зимова резина Замінено Грм + помпа ( антифриз ) Фільтра ( усі ) Масло Aral 5w-40 Передні та задні амортизатори з опорами та підшипниками Ходова ціла Машина тиха та збита купи Запчастини якісні Машина робилась під себе ( для поіздок з сім’єю) Виписка з запчастин та сто присутня Whatsapp , viber
Продам автомобіль технічно справний ТОРГ!!!
Продам класний втомобіль в хорошому стані.Пригнаний з Німеччини при 190т.км. Замінені всі рідини та паски,на 310т.км.пробіг 311т.км. автомобіль обслужений, вкладень не потребує.. 6-Ступенева коробка передач. Дуже добре авто, надійне та економний розхід.
НЕ УНІВЕРСАЛ!!! • Машина в гарному стані • економна як по місту так і на трасі • потужна • коробка без нарікань • Колір не маркий • Машина не нова тому має сколи та невеликі подряпинки від експлуатації • Оливу не бере • Гарний торг біля капоту! • Якщо не на звʼязку-ватсап, вайбер
Продам власний автомобіль,в робочому стані,щодня на ходу.В рідній фарбі.Присутні сліди експлуатації,дрібні сколи та подряпини, Продаж не терміновий.
Автівка належала батькам, як міг слідкував за нею. Але так як я на ній майже не їздив, тож важко описувати стан. Зараз вже два місяці стоїть чекає поки я її викладу на продаж. Я на ній поїздив пару днів і наче все працює справно. Точно знаю що треба мастило поміняти (доречі двигун його не їсть). Також знаю що не працює клімат, бо в минулому році намагався його батькам полагодити, вже не пам'ятаю, здається радіатор міняв і деякі ущільнювачі в системі, заправляв. І він якийсь час працював (тобто компрессор справний), а потім напевно фреон витік, десь система все-таки не герметична, треба шукати. Ну так як батьки не користуються кондєєм, то і я далі цим питанням не займався. Ще з недоліків запотіває клапанна кришка, треба б поміняти прокладку. В іншому все добре. Двигун/коробка працюють класно, ходова наче ок (може чогось не помічаю, але по відчуттям не гримить), електроніка справна. Тонував їм машину в минулому році. Два комплекти гуми на дисках. Автомайданчикам і автобізнесменам прохання не турбувати, допомоги у продажі не потребую.
Продам власне авто,в користуванні майже три роки, другий власник в Україні, Астра Н ,1.6,газ-бензин,газ вписаний Автомобіль на свої роки в гарному стані,затонована вкруг,разом з лобовим,всі вікна рідні,було замінено помпу,комплект ГРМ,кришку клапанів,прокладку передньої кришки,новий антифриз,мастило,фільтра,резина зимня,стеля не висить,кнопки в салоні не затерті,карти цілі,днище не гниле,нічого не варилось.Двигун без теплообмінника і фазорегуляторів,трохи менше проблем, не димить,масла не бере.Машина до продажу не готувалась,майже кожен день в ходу,продаж не терміновий,перекупів і площадки просьба не турбувати ,цінуйте свій і мій час,детальніше можу розповісти по тел.Всім миру і добра.
