- 76 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто свіжопригнане з Німеччини,в ідеальному стані.Сервісна книга,можливі різні перевірки.Всі деталі по телефону!
Авто свіжопригнане з Німеччини,в ідеальному стані.Сервісна книга,можливі різні перевірки.Всі деталі по телефону!
пропоную до вашої уваги власне авто opel combo 2020 року з пробігом 51 тис кілометрів капіталовкладень не потребує. Авто в гарному стані. Всі деталі по телефону
Машина на повному бойовому ходу, в нормальному стані. Двигун 1.6 бензин, повний інжектор. Не димить, масла на їсть. Коробка в нормі, не виє, не вибиває. Замінені сальники, комплект ГРМ, масло, фільта та антифриз. Є звязок з власником, переоформлення. Можливий обмін з моєю доплатою. Торг. Повідомлення читаю рідко, тому дзвоніть
Продам власне авто в хорошому стані! Повністю обслужений. Всі кнопки працюють. Клімат-контроль робочий.
Продам пригнаний з Німеччини Opel Astra K 1,6 d BITURBO 2016 рік. Комплектація топ,економний двигун. Зроблено максимальне ТО(Замінено комплект ГРМ,комплект щеплення, задні тормозні колодки,пильники на передні стійки,є чеки та акти виконаних робіт. Потужний двигун biturbo 160к.с. Новий акумулятор. Нова зимня гума. Всі функції в авто працюють. Невеликий торг присутній.
Авто в гарному стані не гнеле їде кожен день газ, бензин більше інформації по телефону
Продам авто в гарному стані сів поїхав, всі питання по телефону)
Машина у доброму стані,гаражне зберігання. Колеса у доброму стані. Кондиціонер заправлений, масла фільтра, щеплення замінено. Машина обслуговувана на 100 відсотків, торг торг торг . Телефонуйте домовимося ...
Продам свою машину в нормальном рабочем состоянии. ГБО вписан в техпаспорт. После замены масла проехал 300км. Только переоформление.
Продам авто в хорошем состоянии, пригнано с Германии
Автомобіль в хорошому стані,гаражне зберігання більше деталей за телефоном.
Продаю сімейне авто в хорошому стані. Авто пригнане з Європи, я є другим власником, не бите, має незначні подряпини по кузову, масло мінялося вчасно, ходова зроблена, працює кондиціонер. Салон непрокурений. Авто в хорошому стані, є чудовим варіантом для великої сім'ї, в багажнику є ще два додаткових крісла, які компактно складаються і ховаються.
Продаю своє перше авто, яке пригнали мені з Німеччини . Машинка в чудовому стані! Літня і зимова резина
