- 177 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Екологія на місці, нова. Авто варте уваги.
Екологія на місці, нова. Авто варте уваги.
Продам авто всі деталі за телефономмм. .
Opel Vivaro у гарному стані з рідним пробігом. Кузов без пошкоджень у рідній фарбі. Мотор працює ідеально, всі розхідникі замінені,мастило,антифриз. Ходова частина без стуків , обслуговувалось згідно регламенту( нові амортизатори, пружини,тяги та втулки). Вся електрика,включно з кондиціонером, працює. На даному етапі та на майбутнє автомобіль вкладень не потребує.
Продам власне авто привезене з Польщі в 2021 році з пробігом 84000км пробіг реальний я перший власник в Україні,зараз пробіг 118000,авто доглянуте готове до любих перевірок на сто,по двигуну та ходовій частині питань взагалі нема,кузов в оригінальній, фарбі,жодні болти не крутились,авто обслуговувалося вчасно, на 91 тисячі був замінений ремінь грм помпа,счеплення,колодки,по кузову авто доглянуте є невеликі сліди експлуатації адже авто не фарбувалось без гнилі і дирок,на додаткові питання відповім в приватні повідомлення,автоплощадкам прохання не турбувати,торг біля капоту
Відмінний сімейний автомобіль. Дуже економічний. Придбано в Україні. Обслуговується на 100%. На 100 тис. замінена олія, фільтра, ходова в ідеалі, не вимагає жодних вкладень!
Машина в робочому стані . Двигун , коробка без нарікань, масло не бере заводився в любий мороз . Є нюанси по кузову . Детальніше по телефону
Продам мінівен опель зафіра турер 1.6дизель ,механіка 6ст. авто без підкрасів ,хороша комплектація : лінзована лед оптика, дені ходові, панорама, парктроніки зад перід, камера заднього виду, двох зоний клімат контроль, електро привід дзеркал, мультимедіа, навігація, блутус, кондиціонер, розпізнавання дорожніх знаків, утримування автомобіля в полосі, мультируль, круїз контроль. Автомобіль пригнано з Голландії поставлено на Український облік. один власник. двигун працює відмінно , ходова в нормі , салон ідеальний. 2 ключа. хороший сімейний автомобіль в якому трансформуються усі сидіння. торг . знаходиться у Луцьку.
Авто в дуже гарному стані. Свіжопригнане з Європи. Розмитнене. Повністю в рідній фарбі, не має підфарбувань. Двигун працює гарно, не димить, екологія на місці. Салон гарний, збережений. Кондиціонер працює. Ходова без стуків.
Пригнана з Нідерландів В дуже хорошому стані, хороша комплектація!!! Кузов в хорошому стані. Комплектація: -Система розпізнавання дорожніх знаків; -система утримання в полосі; -адаптивний круїз контроль; -парктроніки задні та передні; -камера заднього виду; -електронна система екстреного гальмування, -система при старті під підйом; - без ключовий доступ до авто; -Клімат контроль, - датчики світла та дощу; - адаптивний бі ксенон; -автоматичне перемикання світла; - підігрів і складання дзеркал; - авто затемнення дзеркала заднього виду; - чотири режима їзди; - топова аудіо система - apple car play, android auto; - безпровідна зарядка телефону; - світлодіодні led вогні; - підігрів руля; - підігрів сидінь; - система контролю тиску в шинах; - система навігації Google Maps; - кріплення для дитячих сидінь isofix; При потребі звоніть В зв?язку з поганою мережею дзвоніть на WhatsApp або Viber з 9.00-22.00.
Автомобіль в нормальному стані. Пробіг 60 тис.км після капремонту двигуна. Торг можливий.
- новий пошитий по лекалам салон; - перетягнуте кермо; - комплект літньої гуми на литих дисках (зараз на зимовій гумі на сталевих дисках); - нова головна мултімедійна система з екраном 10“ з ос Андроїд (замість звичайного радіо); - автореєстратор; - фаркоп; - задній парктронік
Сімейний автомобіль, в гарному стані, обслуговується вчасно, без нарікань.За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном, машинка варта уваги. Новий акамулятор, літня гума Dunlop, перший власник в Україні. Пробіг 162000км.
Продам Опель Астра Н пригнана з Німеччини в 2021 році,перший власник в Україні.Продаж в зв'язку з купівлею другого авто.Комплект зимової гуми на дисках.Тільки переоформлення.Торг реальному покупцеві біля капота.Всі інші питання по телефону.
Продам власне авто OPEL COMBO,пасажир,надiйний,не дорогий в обслуговуваннi i заправцi.Був пригнаний iз Нiмеччини, 3 роки в Украiнi,один власник.Стоiть заводський газ метан, е бензин. Масло,фiльтри помiнянi,подон на двигатель посталений,коврики,чохли новi.Машина в гарному станi,будите задоволенi.
Авто у відмінному стані, економне по витраті палива та різве,євро 6.Не фарбована жодна деталь,скло все рідне,пробіг оригінальний ( в наявності сервісна книжка).Всі системи працюють як в новому авто.На 230 тис. замінювались всі розхідники і повне ТО,стоїть нова всезезонна резина. Авто не потребує жодних капіталовкладень. В наявності два ключа,коврики зимні та літні.
Цікавлять питання, пишіть, дзвоніть. Двигун X16SZR Борт-журнал для ознайомлення на e-drive: песикhpdjf380слеш5726 Автівка трохи втомлена. Двигун капіталився 90к назад, зараз трохи барахлить,можливо монік, на бензині давиться до 2500об/мин, пороги та арки поварені, але не пофарбовані. Фото №3: Окремо передній бампер, ремонований, пфт нікуди підключити (під капотом відсутня проводка). Фото №2: є дірочка під бачком ОР, велика, треба заварити, (з кулак) кільца нові, голова після ремонту, 500 км, вкладиші шатуні нові, ходовка скоріш за все втомилась, є деякі запчастини, на двигун 3 сальника, саленблоки балки, Сальник та шток перемикача передач новий, Газ стоїть але не вписан, газ працював, але поча їсти 27 літрів, можливо через Монік, більше на газу не їздив, Кондиціонер не працює, не знаю що з ним, десь травить, резинки міняв, компресор брав уживаний, Рульова рейка тече, є інша відремонтована. Пробіг 271+121 Окремо: локери та бризговики на всі колеса. В мене ДТП не було, що було до мене мені не розказали. Торг мінімальний, якщо вам не подобається і хочете пореготати, у гуглі забиваєте "квартал" і наздоров'я регочіть, дзвонити і писати що заберете за 500 не треба.
