- 239 тис. км
- Первомайськ
- Дизель, 1.6 л.
- Типтронік
Opel Insignia кінець 2015 р., повністю обслужений, мотор та ходова в ідеальному стані, повністю в рідній фарбі, два ключа.
Opel Insignia кінець 2015 р., повністю обслужений, мотор та ходова в ідеальному стані, повністю в рідній фарбі, два ключа.
Продам Opel Vectra у хорошому стані. Автомобіль без проблем заводиться та добре працює. Газ/бензин. Кондиціонер працює. Усе справне, вкладень не потребує — сів і поїхав. Торг біля капота. ??
Продається надійний та економний Opel Vivaro 2016 року у відмінному технічному та візуальному стані. Автомобіль завжди вчасно обслуговувався, вкладень не потребує та готовий до будь-яких поїздок. ? Двигун 1.6 BiTurbo Diesel – потужний, економний та надійний ? Технічний стан – відмінний, жодних зауважень ? Вебасто – комфортний запуск та теплий салон взимку ? Кондиціонер працює справно ? Навігація ? Комплект щеплення замінений рік тому ? Хороша гума ? Оригінальний пробіг ? Чистий та доглянутий салон ? Двигун, коробка та ходова працюють добре Автомобіль використовувався дбайливо, регулярно проходив обслуговування (коштів не економили). Дуже комфортний для вантажоперевезень. Економна витрата пального та великий ресурс роблять цю модель однією з найкращих у своєму класі. Можлива перевірка на будь-якому СТО. Телефонуйте!
Чудовий сімейний семимісний автомобіль свіжопригнаний з Швейцарії. Машинка їде дуже бодро і економно, розхід по трасі до 4 л по місті 5 л. Пройшла велике т. о. Заміна мастила і всіх фільтрів, реставрації турбіни на рік є гарантія, заміна ланцюга ГРМ, новий радіатор і замінений антифриз,всі акти виконаних робіт присутні. По ходовій нічого не стукає, коробка перемикає ідеально,кондиціонер заправлений і працює. Чистий, акуратний і збережений салон. Топ стан сів і поїхав!!! Старт стоп, підігрів руля. Євро 6. Можлива доставка авто в будь яке місто!
Авто на ходу, повністю технічно обслужене. Двигун, коробка, ходова — без зауважень, все мінялось вчасно. Пробіг: 277 тис. км Потребує відновдюлення • безпека (airbag) • передній бампер / косметика Перебувала у незначному дтп На їзду не впливає. Продаю в такому стані як є на фото, тому що не маю часу на ремонт. Салон в хорошому стані. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Авто варте уваги. Реальному покупцю торг біля капоту Дзвоніть або пишіть на Вайбер!
Продам чудовий економний і комфортний автомобіль, не битий, не фарбований, повністю обслужений, на 176 тис. замінено мастила і фільтра, на 156 тис. проведено велике ТО і замінено цеп ГРМ. Хто придбає не пошкодує. Площадки не турбувати!!!
Автомобіль сімейний в хорошому стані. Всі детялі по телефону **********
Машина на ходу підійде як перше авто ,трудяга в село
Кап. ремонт двигуна, проїхала 7000км без додавання оливи. Була заміна: 1. Заміна щеплення 2. Заміна оливи у коробці передач 3. Заміна гальмівних дисків. 4. Поміняни амортизатори. 5. Маслонасос. 6. Термостат. 7. Глушник двох частин. Нова гума зимова-літня. Диски титанові R16. Два ключа. Бажано дзвонити! Торг!
Мишина на повному ходу,заводиться їздить.Стан салона дуже файний.Мотор працює рівно,замінено 100км назад Масло,фільтра,ГРМ,помпа.Гідро компенсатори. Обслужений. кузов візуально цілий але корозія присутня як для опеля це норма не критично. Можна переоформити є контакти власниці,я купував по дорученні. БІльше фото або відео по машині звертайтесь по цему номеру в Вайбер все кину. Продаж не термінивой,розумний торг біля капота.
Автомобіль на повному ходу, у 2019 р. привезений з Польщі, в Україні один власник, їздить майже кожний день. на 201.6 тис. км замінено ремінь ГРМ з натяжними роликами та ремінь генератора. Кондиціонер заправлений та працює. Є деякі дефекти по кузову, які видно на фото. Додатково зимова резина на окремих дисках. Реальному покупцеві можливий торг. Перереєстрація на нового власника через сервісний центр мвс або дію
Свіжопригнаний Opel Astra 2010р., 1.6 бензин у кузові універсал. Лімітована серія випуску авто, класна комплектація: клімат, електропакет, електрозеркала, датчик світла, дощу, мультикермо, мультимедіа. Відмінний візуальний та технічний стан авто. Усі документи в порядку, готова до першого взяття на облік. Авто можливо в лізинг до 5 років, перший внесок 15%. Більше інформації про авто в інстаграм bestcar, а також тік ток. Номер ліцензії фінансової компанії "А-ФІНАНС" (ТОВ "ФК "А-ФІНАНС") - 43064717.
Авто в гарному стані Після повного ТО Робити нічого не потрібно Все по телефону))) Комплектація cosmo Диски r17
Продам Opel Astra F 1997 року Автомобіль у гарному робочому стані, вкладень не потребує. Обслугований: замінені масла та фільтри, зроблена ходова частина. Встановлена хороша галогенова оптика з лінзами. Кузов у хорошому стані, без гнилі та без жучків. Із дефектів по кузову — ліве дзеркало та момент на дверці, який видно на фото. Стоїть газ, газ вписаний у техпаспорт. Розхід газу — до 7 л на 100 км. На свій вік авто в доброму стані.
Бажаю міцного) Продам свій сімейний автомобіль)Авто на повному ходу кожного дня,вчасно все ремонтували є записи з 2021.р що мінялося і що робилося,встановлений газ,працює)кондиціонер також працює),встановлені лед лампи,світять дуже добре хоча і трохи мутні фари,чудовий автомобіль для сім"ї,на фото видно деякі нюанси по кузову і лако-покрасочному покриттю, не критичні ,з 2022.р авто керувала дружина є деякі сліди експлуатації,авто в дтп не було.в авто не курили так як їздять діти... якщо хочете більше фото і відео роботи авто можу скинути телефонуйте.запитуйте все розповім торг звісно присутній всі ми люди
Машина в хорошому стані,все працює. За деталями звертайтесь.
Я власник.Автомобіль у хорошому стані, кожен день на ходу. Двигун працює рівно, коробка без зауважень. Кузов у рідній фарбі, без ДТП. Кондиціонер заправлений та працює. Нещодавно замінені термостат, стійка стабілізатора та сайлентблоки на лівому передньому ричагу, по ходовій сторонніх стуків немає. Встановлено ГБО 4 покоління в тех. паспорт не вписане. Авто доглянуте, салон чистий, охайний не прокурений. Є незначні сліди експлуатації відповідно до віку автомобіля. Продаж лише з переоформленням. Аргументований торг біля автомобіля.
ВСЕ ЩО ЦІКАВИТЬ ПО АВТОМОБІЛЮ РОЗПОВІМ ПО ТЕЛ. ДЯКУЮ!!!
Автомобіль обслужений. Без підфарбувань. Без рижиків. Простий атмосферник, з евро4 газом. Дуже рідка комплектація. - адаптивний ксенон(замінений на bi-led) - підігрів сидінь - клімат - датчик тиску у шинах - електричне складання дзеркал - парктронік - круіз - мультируль - 4 склопідіймача - підсилювач керма - анатомічний руль - великий кольоровий заводський монітор - датчик дощу - датчик світла - зйомний фаркоп - антиблікове дзеркало Та інше. Полка багажника, сітка, все на місці. 2 ключа. Стоїть металевий захист двигуна/коробки. Грм поміняний 20 тисяч тому. Страховка є. Газ вписаний.
