- 500 тис. км
- Бердичів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
потрібні зварювальні роботи в мене генеральна довіреність можу зняти з обліку або напишу довіреність
потрібні зварювальні роботи в мене генеральна довіреність можу зняти з обліку або напишу довіреність
Автомобіль щойно з Німеччини. Сертифікований і готовий до постановки на облік. Авто в рідній фарбі жодна деталь кузова не фарбувалася , жоден болтик не крутився. По технічній частині все працює ідеально. Двигун 1.6 МПІ без фазорегуляторів та теплообмінника простий та надійний, можно під газ. Ходова частина без нарікань. Електрична частина також працює без помилок. Кондиціонер працює. Кузов без вм'ятин рівний як струна. Салон в зразковому стані.Авто для тих хто шукає для себе. Вінкод вказав, пробіг реальний. Кому цікаво телефонуйте домовимося.
Opel Meriva, пробіг 192 тис. км. Машина в хорошому стані. Арки не гниють, пороги рідні. Машина в рідній фарбі. Замінив мастило і фільтри, а також ремінь ГРМ. Стоїть ГБО. Я перший власник, пригнав місяць тому. Продаю в зв'язку з виїздом за кордон.
Гарна машина особливо для міста, компактна, обслуговувалася вчасно і коштів не шкодував, вся в рідній фарбі, детальніше по телефону. Торг біля капота.
Все вопросы по телефону,реальному покупателю торг!!
Продам власне авто Opel Zafira 1.6 Бензин 2007р.7 місць Автомобіль в доброму стані,пробіг рідний 210тис км. Всі питання за тел
Авто від власника Економне, надійне і динамічне авто Всі розвідники мінялись вчасно і по фірмі( не Китай) ОСНОВНЕ: щеплення комплект і грм поміняно 10тис тому(2$) Не бита , не мальована, доглянута Затонована, парктроніки перед/зад, камера, car play,вся електрика працює Надзвичайно класне авто, сів і поїхав Без капіталовкладень Будете задоволені !
Авто та інші зауваження. Пробіг оригінальний. Колеса (шини та диски) в хорошому стані. Перший облік, білі номери, не потрібно витрачати на сертифікат і на першу постановку при червоних номерах 300$, оригінальний пробіг 126 тис. км, дуже хороший стан. Без аварій, без підкрасів. Помилок немає. Масло замінено з фільтрами. Перевірена паливна система. Все працює і їде ідеально. Є зимова гума за окрему плату. Торг на пальне. Якщо не беру трубку, пишіть сюди в Авторія, я перетелефоную.
Продається Opel Astra H 2009р., у відмінному стані . Автомобіль приганявся для себе з Німечтини, в Україну заганяв його сам тому пробіг рідний, це не Луцьк, де по одометру 190тис., а по факту 350-400тис. Експлуатація була бережна для щоденних поїздок на роботу, та періодичних поїздок у відпустку. Обслуговувався на якісних СТО, на запчастинах не економив. На 290 тис. було проведено планове ТО, замінились сальники, прокладки і комплект щеплення (поставлений оригінал). Авто не фарбувалось і не полірувалось, лако-фарбове покриття в гарному стані є трібні сліди експлуатації. Адекватний торг біля авто.
Свіжий, доглянутий автомобіль у дуже хорошому технічному та візуальному стані. ? По обслуговуванню: ? Вчасно мінялось масло та всі фільтри ? Замінено ланцюг ГРМ + ролики ? Авто повністю обслужене та не потребує вкладень ?? По авто: • Економний та надійний дизель 1.6 • Двигун працює рівно та тихо • Ходова частина без зауважень • Салон чистий та доглянутий • Автомобіль щодня в експлуатації ? Підійде як для міста, так і для дальніх поїздок. ? Деталі за телефоном ? Присутній адекватний торг біля авто Огляд у будь-який зручний час. ☝️Зимова резина 25.р.додається.
Перший власник в Україні, два ключа, сервіс книжка ,по авто багато що зроблено: в круг нові стойки, салінблоки, ГРМ, помпа , масла , фільтра (менше тис. назад), новий робочий і головний циліндр зчеплення із вижимним, тоніровка в круг, музика android. Авто доглянуте.
Двигун та коробка - цілі ! Машинка не гнила !
Доброго дня! • Продаю свій автомобіль, перший власник. Автомобіль в гарному стані, по порогам та крилам все чітко, іржі немає. Салон в ідеальному стані • По усім питанням телефонуйте • Юрій
Продаю опель астру в технічному нармальному стані працює норм салон в гарному стані на 1997 рік машина в дуде хорошому стані
Срочно Авто в хорошому стані. За документами грудень 2015. По двигуну, коробці, кузову питань немає, корозії немає. Нові чохли на сидіннях. Майже нова літня гума. Заміна передніх стійок газмасло, сакси. Майже новий акумулятор (1,3 роки). Два комплекти гуми. Є підігрів передніх сидінь. Гаражне зберігання. Кожні 8-10 тис. ТО. Додаткові фото можу вислати.
.машина обслужена повністю.Ходова вся перебрана(Запчастини мінялися тільки качественні і тільки нові)тиждень тому була заміна ГРМ.Масло міняется кожні 7т.Два комплекта гуми(зима,літо нова)Робив для себе і продавати не збирався тому авто в без вкладень.(по кузову ацинкований без рижиків ВЗАГАЛІ.Е нюанси (маленькі вмятини,не критичні)
Продам авто. Двигун, ходова обслуговані. Поварена, окрашена, ще не полірована. Стан гарний, без рижиків, гнілі. Салон чистий, кого цікавить, дзвоніть
