- 186 тис. км
- Павлоград
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Двигун масло не бере.Газ вписаний.Тихе,тепле,економічне авто.Можливий обмін на авто дешевше.
авто в доброму стані, все працює добре
Всі питання за телефоном. Також є другий номер телефону
Продаю своє власне авто, у прекрасному стані. Зимня резина у подарунок. Дзвоніть , або пишіть на телеграм.
Автомобіль пригнаний з Словенії, двигун та коробка без зауважень, ходова в хорошому стані, чистий та охайний салон. По кузову питань немає, ржавчини, царапини відсутні. Перший власник в Україні, присутній торг. Деталі за телефоном
Вантажний фургон дві бокові двері хороша комплектація з підігрівати сидінь, круїзом контроль, кондиціонером, потребує косметики, технічно справний та обслужений. Є сліди експлуатації потертості, вмятини. Також є інші варіанти вантажних фургонів Деталі по телефону
Продам авто. Сертифікат є. Замінено фільтра, ремінь, масло. Страховка є, новий акумулятор. 2 види килимків, круїз, датчик дощу, клімат контроль.
Авто в хорошуму стані як по кухаму так і по технічній частині салон чистий сбережений все працює кондиціонер працює передня ходова зроблена місяць тому продаю бо виїжаю за кордон
Opel Astra H , авто в дуже гарному стані, була пригнана з Германії 3 роки тому , не потребує вкладень. В дтп не було , жодна деталь не фарбована, стекла усі рідні , двигун працює як годинник . Авто повністю обслужене, все справно ! Усі питання за телефоном .
Машина в робочому стані, сів і поїхав. Встановлено ГБО, прописано у техпаспорті. Технічне обслуговування проходить своєчасно. Салон не прокурений, охайний, гумові коврики. Запасного колеса немає. Передні покришки нові.
Авто пригнане з Німечинни в 1997 році. Експлуатація авто в Україні одним власником. Автомобіль на ходу з новим АКБ та паливним насосом у хорошому технічному стані. Можливість встановлення ГБО. Гаражне зберігання. Обмін не пропонувати.
Бажаю здоров'я!! До уваги Вектра в нормальному стані. Кузов поварений, есть моменти по лако- фарбі. На дисках + зимній комплект резини майже нова. Салон не зачуханий, гарна музика. Новий акумулятор. Страховка на рік. Газ не вписаний. Есть проблеми по електриці, зараз їзде на газу. Їду на схід не має часу займатись, хлопці цим займуться. Присутній торг, на кохфе!!! Кого цікавить дзвоніть, будем розмовляти!! Всім гарного дня! ( Тіпи які не хочуть куплять, краще не дзвоніть!!)
Автомобіль в хорошому стані. Гібрид, газ метан і бензин.
Продам свій автомобіль, Опель Інсігнія 2009 року випуску з економічним бензиновим двигуном об'ємом 1.6 літри працюючим в парі з механічною 6 ступінчастою КПП, на автомобілі просторий салон та відмінна шумоізоляція дозволяють насолоджуватися поїздками. Автомобіль повністю обслужений літня гума на 18 дисках в комплекті з машиною. Автомобіль вкладень не потребує.В березні 2024 року пригнаний для себе зі Словенії. Авто площадкам і авто бізнесменам прохання не турбувати.
