- 207 тис. км
- Звягель
- Бензин, 1.6 л.
- Робот
номер для детальної інформації **********дев’ять нуль шість шість
номер для детальної інформації **********дев’ять нуль шість шість
OPEL INSIGNIA доброго дня , продаю свій власний автомобіль, машина вся в рідній фарбі і з оригінальним пробігом який повністю пітверджується Машина сів і поїхав Пробіг 122тис. двигун 1,6л Бензин коробка механіка привіт передній колір сірий металік детальна інформація за тел
Продам собственное авто. Приобрел для семейных нужд (искал и выбирал довольно продолжительное время, больше года). За время эксплуатации – никаких нареканий, только положительные впечатления! Едешь и хочешь ехать. Богатая комплектация. До полной не хватает автоматической сборки зеркал и удержания дорожной полосы. Остальные присутствуют от завода производителя и дополнены собственноручно, а именно: открыты дополнительные информационные вкладки на бортовом компьютере, установлена ??камера заднего вида, подсветка ручек передней двери, подсветка туннеля под ручкой КПП, индикатор контроля регенерации DPF (сажевого фильтра), инвертор кнопки (автоматическое выключение системы Старт-Стоп (присутствует только в 8 автомобилях в Украине), дополнительная розетка 12В в багажном отделении. Проведена замена комплекта ГРМ (оригинальные запчасти) с модернизацией гидронатяжника цепи!!! Касается двигателей B16 DTH. На сегодня, свыше 70, а то и больше, владельцев автомобилей с данным двигателем уже установили и получают удовольствие от эксплуатации.Я в том же числе.Замену проводил собственноручно (при необходимости предоставим фото и видеоматериалы).Никто не сделает лучше чем сам!!! Автомобиль для реального покупателя. Требует только своевременной замены масел и фильтров. Все остальное в идеальном состоянии. Проверка по желанию где угодно и на любом СТО. Только не у "дилетантов", которых сейчас хватает. ПЕРЕКУПОВ УБЕДИТЕЛЬНО ПРОШУ НЕ ТУРБИТЬ! ! ! Авто не для перепродажи, а для владельца не пожалеющего. Я уверен. Потому и цена соответствующая. Более подробно по телефону, а лучше у авто (многие вопросы отпадут сами по себе)
Повнiстю на ходу
Opel Astra H 1.6 Z16XEP мотор. Автомобіль кожен день на ходу, по автомобілю : стоїть прошивка в виді stage 1 , вирізана екологія , автомобіль їде дуже гарно. Рідкий салон - Сіро Оранжевий. Всі карти торпеда сидіння в такому кольорі. Що є рідкістю для заводского салону. Автомобіль підійде для місця дуже добре, не зважаючи на її розмір , в салоні місця хватає. Горить чек із-за вирізаного каталізатора! Треба вшивать в мозги що він вирізаний на їзду, тягу не впливає! Пробіг рідний не скручений! 320 тис По кузову , дно , пороги все ціле Гнилі немає кузов живий! По мотору масло GM 10w40 мінялось 2000 км назад Фільтр масляний MAN По ходовій нічого не стукає , не бьється ходова дуже в гарному стані. По рульовій гур працює рівно без нарікань не гудить. Кондіціонер працює. Круїз контроль працює. Склопідіймачи працюють. Електрорегуліровка дзеркал працюють. Музика грає добре, печка дує добре. Автомобіль затонований зад та бока задні 5% Передні та лобове в 15% Тонувався плівкой Llumar. Що дає гарний вид із вулиці, і приятний вид в салоні, ночью видно все куди паркуєшься і так далі. Автомобілем будете задоволені. Літня гума goodyear 16r Торг у капота. Всім вдалих продажів! Площадкам та перекупам не турбувати.
Astra G 1998 рік 1.6 газ бензин, Кондиціонер, ел.склопідйомники Ходова в нормі, двигун працює тихенько Замінено ГРМ, помпу та роліки З документами все ок Цікавить також обмін з вашою доплатю
Авто на ходу їздить кожного дня всі інші деталі по телефону
Авто в гарному стані.
Автомобіль у відмінному стані, чистий, охайний. Повністю обслужений: ремень ГРМ, помпа, ролики, фільтр паливний, фільтр салона, мастило, по ходовій жодних нарікань. В додачу йде комплект титанових дисків. Дзвоніть, можливий торг.
Зверніть увагу це версія з заводською метановою установкою. В середньому на 100км бере 5кг метану. Ціна 1 кілограму метану близько 50грн, переключення між баками знаходиться в салоні.
Продам Опель-Мерива 2008 р.Стан дуже добрий.200 км тому замінено-ремінь грм,ремінь генератора,масло у коробці, у двигуни,фільтра.Корозії немає взагалі.Коробка автомат.
Авто в гарному стані, в рідній фарбі. Технічно 5/5 Замінений ланцюг на 180т. з усіма рідинами. Двигун 1.6 Cdti Вкладень не потребує Деталі по телефону.
все по телефону обмен к на к
2009р бензин газ метан, пропан, панорамний дах, нова зимова гума з питань телефонувати на ват сапп.
Авто від власника! Максимальна Комплектація!! Рідна фарба! Двигун працює добре,без жодних постороніх звуків, сажевий на місці, регенерацію проходить. Ходова не стукає. Уся електрика працює. Коробка без жодних ривків, перемикає плавно, мастило і фільтри замінено. Пройдене повне ТО, замінено усі мастила та фільтра. Єва коврики Готовий до перевірок будь яких.В гарному ідеальному стані. Всі датчики, прибори у справному стані.
Продам автомобіль в робочому стані. Замінено масло, помпа, ремені, роліки, фільтри. Деталі за номером телефону.
