- 289 тис. км
- Сокаль
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
продам зефіру дуже доброму стані була пригнана для мене без рижиків без гнилі дно ціленьке багато чого замінено дзвоніть розкажу вам стан супер на фото видно.
продам зефіру дуже доброму стані була пригнана для мене без рижиків без гнилі дно ціленьке багато чого замінено дзвоніть розкажу вам стан супер на фото видно.
Авто потребує ремонту їх два автомобіля телефонуйте розповім
Продаж від власника.Перший та єдиний власник в Україні. Не бите,не фарбоване.Авто в стані "сів та поїхав",робити нічого не потрібно,обслуговувалось все вчасно(за час володіння проводив заміну заднього плаваючого сайлент блоку,патрубку надуву,клапану ЕГР,більше ні до чого питань не виникало.)Заміна масла раз в 8-10 т.км.Всі вузли працюють чітко та без нарікань,вкладень авто не потребує. Гума NEXEN літня 22го року,стан на фото,майже нова. З авто віддам комплект зимової гуми,в гарному стані,відслужить ще не один сезон. ВАЖЛИВО:віддаю новий комплект ГРМ,для майбутньої заміни(купував наперед,наразі немає абсолютно жодних показань до заміни) Продаж не терміновий,"пропозиції " площадок та "автобізнесменів" не цікавлять.
Пригнане з Німеччини.Просте та надійне авто ,повністю обслуговане.(є сервісна книжка та записи обслуговування в Украіні).Без вкладень.Тонована в коло.Два ключі.
Автомобіль і доброму стані, технічно справне перероблено з грузового на пасажир 9 місць , є камера заднього виду, кондиціонер.
Авто в ІДЕАЛЬНОМУ стані...СВІЖЕ....Реальний розхід палива від 3,5 до 5 літрів (на одній заправці авто проїхало 1250 км по автобану) : - старт стоп (2 брелки); - клімат (робочий та заправлений); - автосвітло; - утримання в смузі; - функція запобігання зіткнення; - автокришка багажника; - складання дзеркал; - передні та задні парктроніки; - монітор великий (Carplay); - резина Michelin; - екологія робоча; - вікна рідні, лобове без тріщин; - ГРМ замінили
Свіжо пригнаний автомобіль з Німеччини,розмитнений,сертифікований і готовий до продажу і поставки на облік в хорошому як візуальному так і технічно у стані на дуже хорошій комплектації.В машині все працює клімат холодить,стікла всі рідні
Продам машину на ходу. Газу ніколи небуло. Недоліки на фото.Тільки переоформлення.
Повна сервісна історія, 2 ключі, 2 комплекти коліс, рейлінги на дах. Встановлено додатково захист днища та фаркоп, розпірки для збільшення кліренсу. Нові: акумулятор, помпа, роликовий модуль натягувача ременя ГРМ, радіатор кондиціонера, блок управління вентилятором, радіатор охолодження двигуна, повний ремонт підвіски. Недоліки стосовно кузова можна побачити на фото. Також треба замінити лінзи, погане світло фар. Можливий обмін на авто дешевше, або дорожче.
Свіжопригнаний Opel Astra 2008р. з Німеччини. Автомобіль технічно обслужений. Двигун заводиться з пів оберту. Працює тихо. Не димить, масла не їсть. Є датчики дощу і світла. Пічка працює. Всі деталі за телефоном!!!
Opel vectra А, Машина в рідній фарбі, на свій вік доглянута, грм поміняно, ходова все нове, решта питання за телефоном.
Сума вказана за готівку. на обмін дорожче 12000$ Можливе на ваше дешевше авто.
Авто в ідеальному стані.
Opel Astra G 1.6 газ/бензин, 2005 рік. Авто після ударної хвилі від шахеда. Машина заводиться, колеса справні, їде своїм ходом. Двигун працює, ходова в хорошому стані. Коробка та мотор справні. Газ вписаний. Пробіг — 183 тис. км. По кузову є пошкодження( на фото видно)
є моменти по візуалу , треба глянуть до ходовки . в цілому все добре , мотор працює рівно , гур працює , пічка гріє , по електриці все ок , є центральний замок , під чохлами салон в чудовому стані , карбюратор солекс настроєний супер (розхід по місту 10 літрів газу ) , резина зима в класному стані
Надійний, практичний та економний автомобіль. Свіжий. Цілий. Не фарбований. Груз-пасс - 5 місць. Двигун працює відмінно, коробка передач без зауважень, ходова частина справна. Кузов доглянутий, салон чистий та охайний. Автомобіль комфортний у керуванні та економний у витраті пального. Детальніша інформація за телефоном.
Опель Астра 2004 року
Автомобіль пригнано з Німечинни.Один власник в Україні.Авто в гарному стані,як технічно так і візуально.Оригінальний пробіг,рідна фарба за виключенням одної задньої арки.Салон збережений(передні сидіння в чохлах),кондиціонер заправлений робочий.По двигуну,коробці зауважень немає,замінено ГРМ та розхідники.Решту деталей потелефону.
Автомобіль повністю справний, комфортний, багатовмістимий. Є в наявності літня резина на оригінальних титанах, зимова резени на металевих дисках. Пробіг 100% рідний!!! ГБО четвертого покоління доставлено!!! А також вмонтований спереду підігрів сидіння.
