- 285 тис. км
- Шептицький
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
хороший робочий стан автомобіля! Деталі по телефону!
хороший робочий стан автомобіля! Деталі по телефону!
Автомобіль в хорошому стані , не битий , в рідній фарбі, ходова в порядку , замінено комплект ГРМ, антифриз, на даний момент вкладень не потребує .
В продажі свіжо пригнаний автомобіль зі Швейцарії Opel Astra J з повною сервісною історією та рідним пробігом.Авто обслужене МАКСИМАЛЬНО, а саме замінено: - к-т ГРМ з помпою -свічки запалювання GM -модуль свічок запалювання -термостат в зборі з корпусом -клапанна кришка -теплообмінник -антифриз -олива в двигуні та всі фільтра -задні гальмівні колодки -радіатор системи кондиціонування АКПП звичайний 6-ти ступеневий гідротрансформатор Aisin, працює без нарікань. Автомобіль взагалі не потребує капіталовкладень, сів та поїхав. Розмитнений та сертифікований, готовий до першого обліку в Україні.
Пакет Техно Плюс: Проекційний дисплей на лобовому склі Камера 360° (4 камери) (QK15) Електричний обігрів лобового скла (LW02) Система допомоги при зміні смуги руху Lane change assist - long range (ZVM9) Система попередження про поперечний рух позаду Rear Cross Traffic Alert Асистент утримання обраної позиції в смузі руху Lane Positioning Assist Безрамкове дзеркало заднього виду з електрохромним покриттям (RL06) Система моніторингу якості повітря AQS (O301) Двопанельний панорамний дах зі зсувною панеллю над сидіннями водія та переднього пасажира і LED-підсвіткою
Продам авто в хорошому стані.грм замінено7 тис .км назад масло 500км назад.встновлено нові стойки стабілізатора ,нові гальмівні колодки задні,проточені диски,обслужені задні супорта ,нова рульова тяга .в авто присутній бі ксенон парктроніки фаркоп оригінальний колір який переливається
Авто не потребує жодних вкладень. Недавно проведено ТО: замінено масла та фільтра. Коробка 6-ступенева, працює відмінно. Замінено масло КПП. Двигун потужний та економічний без жодних зауважень, сухий без підтікань. АКБ новий. По ходовій зауважень немає. Все працює. Салон чистий, доглянутий. Авто досить містке та просторе, ідеальне для комфортних сімейних подорожей. Детальна інформація за телефоном ********** (Валерій).
Продам авто в хорошому стані,якщо будуть деталі і кого цікавило б телефонуйте
Продам своє авто . Пригнаний в 2022р. з Нідерландів. За час користування не підводив ні разу. Експлуатувався обережно, як основне авто в сім'ї. По мотору та коробці нарікань не має. Авто підфарбовувалось: половина задньої ляди багажника , права дверка, та ліве дзеркало заднього виду. ( без шпаклювання ). По кузову "рижиків" немає. Машина в гарному стані, новий власник буде задоволений. Більш детально розповім за телефоном
Продам в непоганому стані Зафіру Б ! На газу вписаний в техпаспорт, газ пропан.Автівка обслужена вкладень не потребує.Торг при огляді авто.Всім миру, для благополуччя!
Пропоную наш сімейний автомобіль, авто у гарному стані, по кузову як і у всіх невеликі сліди експлуатації, не бита, не фарбована, ева-килими, резина літо нова, +зима, всі питання по телефону або чат.
автомобіль працює добре є невиправдані сліди використання продаж тільки з переоформленням
225км • Механіка 5ти Ступка • Бензин 1.6 • Хмельницька область смт. Теофіполь • • Продам Опель Астра g 2004 року об'єм двигуна 1.6 16ти клапаний коробка механіка 5ти Ступка гбо немає комплектація мінімальна машина обслужена по технічні частині електроніка працює без проблем по основних моментах зліз трошки лак на заднему бампері маленька тріщина на лобовому склі та на правому оглядовому дзеркалі • Ціна 2900₴
Продам власний автомобіль в гарному стані, та в хорошій комплектації: датчики паркування передні та задні, електропривід багажника, безключовий доступ на всіх дверях, адаптивний круїз-контроль, утримування в полосі, розпізнавання знаків, карплей та андроїд авто. Два комплекта коліс на дисках з датчиками тиску, два комплекти ковриків резинові та текстильні.
Авто у хорошому стані.
Продаю власне авто. В хорошому стані. Від'їздив майже шість років без проблем. Хороший автомобіль як для сім'ї так і для роботи. Дужееее економна. За весь час багато чого було замінено. Перераховувати не буду, розкажу по телефону. Стан кузова постарався з фотографувати. Трохи з'явилися "їжаки". Усунув майже все і зафарбував. також є тріщина на лобовому склі, але при їзді не заважає. Салон чистий. Є кондиціонер, але не заправлений. З газом проблем не має. Машина знаходиться в Любешові. Якщо зацікавить можемо домовитись щоб приїхати до Луцька чи в межах Волинської і частини Рівненської областей. Будь яке переоформлення.Торг тільки біля машини. Всім гарних покупок!
Авто технічно в гарному стані.Є не значні питання по ЛФП.Прохання перекупників не турбувати.
Авто у відмінному технічному та візуальному стані. Регулярно обслуговувався, в ДТП не був, вкладень не потребує Встановлено та вписано газ 4 покоління, є два ключі, спорт режим,салон доглянутий. Я 3 власник, пробіг рідний. Готова до перевірки на СТО
Опель Кадет 1,6 газ/бензин, 1988 року моноінжектор, машина кожен день на ходу, на свої роки досить непоганий стан, обклеїв карбоновою плівкою, поки з однієї сторони на днях обклею іншу сторону і багажник, по машині багато чого робилось, є сигналізація, капіталка двигуна 4тис , якщо зацікавило дзвоніть, все розкажу, якщо потрібні доп фото скину те що вас цікавить
