- 300 тис. км
- Миколаївське
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Машина на ходу газ/бензин газ вписаний,потрібно замінити сальник клапанів
Машина на ходу газ/бензин газ вписаний,потрібно замінити сальник клапанів
Продаю Opel Ancona 1984р 1.6 бензин. Авто довго стоїть, але заводиться і їде. З документами порядок. Є газ вписаний. Стоїть ксенон. Двостороння сигналізація, гарні диски на зимовій гумі, задній ряд сидінь з Opel Vectra A велюровий, передні теж є але треба встановити( додам в комплект) Треба замінити лівий поріг. за детальною інформацією дзвоніть
Гарне авто на свої роки. Без іржі та різних поломок.На ходу кожен день.Багато відремонтовано за три роки мого водіння так що покупкою будете задоволені. Масла не бере не димить ,мотор в нормі повністю.
Авто на ходу , є незначне ушкодження з лівого боку, торг
Авто в робочому стані сів та поїхав , є проблеми по кузову на фото має бути видно. По мотору : трохи шумлять гідрики, і треба замінити прокладку піддону; по мкпп все добре; по ходовій теж порядок. Повне переоформлення. Інші питання по телефону або біля машини
опель вектра б універсал є рижики по кузову гума зима в хорошому стані підвіска зроблена є також дотяжка вікон газ 4 покоління 10 л /100 км є багато запчастин деталі по телефону .
Продам Опель Астра, мотор 1,6 л. Бензин. Авто в хорошому стані. Була в особистому користуванню. Також відбувалася заміна деяких деталей на нові. Вкладень не потребує. Якщо потрібно надійний та зручний автомобіль звертайтеся. Детальніше інформація за телефоном.
Ціна договірна, пропонуйте домовимся. Сів поїхав. Місто Умань Номер телефона 06******50
Продам Opel Vectra B, універсал,бензин 1.6. ,restail 2000 року,в хорошому стані,якість ще старого німецького автопрому, добре тримає трасу.Розхід по місту приблизно 8 л.Пробіг 250 тис.Їздить кожен день на роботу ,з роботи,ніколи не підводила.В таксі не була.Нюанси видно на останніх фото .Підігрів зеркал, заднього зеркала,є ABS,кондиціонер потрібно заправити,піч працює відмінно,встановлені ДХО та якісні лед лампи ближнього та дальнього світла.Штрафів немає, лише повна переписка.Реальному покупцю розумний торг.З пропозиціями заберу за пів ціни чи обмін не пропонувати.Подивитися можна в Ужгород біля Нового Вопака ,бажано після 17:30 у будні або на вихідних.Всі питання по телефону 05******29, Іван.
Авто в робочому стані. Є нюанси по кузову, видно на фото. Є комлект літньої гуми на дисках. Свіже сцепленя,ходова в нормі.
Машина в хорошому стані не гнила добре їде хороші зимні колеса машина знаходится міжгіря Хуський район.
всі питання по телефону Микола
Продам або обмін К на К без моїх доплат. Газ - бензин ( газ вписаний в т.п . Я власник автівки . Автівка в гарному стані ( мае сліди єкспуатації , як на мене варити і красити не треба ) враховуйте рік випуску автівки . Двигун в чудовому стані , масла не бере , замінено тисячу км . назад ремінь ГРМ , масло , фільтра , рулеві наконечники , шарові опори , задні пружини (усиленні ) , 19.0.5 2024 року замінено на новий главний гальмівний ціліндр , новий лівий передній суппорт гальмів із трубкою і шлангою , встановленні нові фари , резина на 14 , люк у два положення відкриваеться і не тече , пічка жарить дуже гарно , сігналізація , закриваеться із пульта , музика , вся єлектрика працюе , салон в охайному становищу , двигун 1.6 як для такої автівки дуже добре і розїід палива по місту 8 літрів газу . Присутня тріщина на лобовому але обзору взагалі не мішае ( вона там де двірники ( по низу ) . Автівка сів і поїхав . Днище замастичене і в чудовому стані .
