- 590 тис. км
- Хмельницький
- Дизель, 2.3 л.
- Ручна / Механіка
Продам робоче авто, технічний стан сів і поїхав, по кузову є деякі питання, пере грузив не возив, з авто не знущались, реальному покупцеві торг, решта питань за телефоном
Продам робоче авто, технічний стан сів і поїхав, по кузову є деякі питання, пере грузив не возив, з авто не знущались, реальному покупцеві торг, решта питань за телефоном
Офіційний автомобіль. Двигун 1.4 turbo (ecoflex 140к.с.) нового покоління. Механічна 6 ступенева КПП. Заводське ГБО (газ). Автомобіль весь в оригінальному окрасі. Авто вкладень не потребує. Стан нового автомобіля, кожна кнопочка працює та виконує свою функцію. Маневрений, комфортний, легкий в управлінні та економний автомобіль. Два комплекта гуми.
Opel insignia 2013 року рестайлінг оцинкований повністю (не плутати зі старою версією!) Модернізований 2 літровий турбований дизельний двигун А20DTE, проблемного ущільнювального кільця на масляному насосі в цих двигунах вже немає, масло на рівні від заміни до заміни, не димить. Ремені, ролики, масла, фільтри і т.д. замінені, нічого робити не потрібно, помилок НЕ МАЄ, все вмикається, перемикається, дує і світиться. Встановлено новий АКБ в квітні 2026р.Витрата траса 4.5л. на сотню. Пробіг не скручений, пригнана з Франції. МКПП 6 ступінчаста швидкісна, шкіряний салон з підігрівом. Передня та задня камера, + відеореєстратор а також парктронік передній і задній. Автомагнітола сучасний планшет андроїд з безліччю функцій як контроль автомобіля, так і встановлення будь-яких програм з плей маркету, з доступом до інтернету і багато іншого. Заводська установка аудіо системи BOSE з підсилювачем і сабвуфером. Кузов ОЦИНКОВАНИЙ з 13 річною гарантією від заводу виробника. Тонування по колу, ел.доводчик багажника Сервісна книга два ключі, два брелоки, два комплекти резини. Центральний замок, "Говоряча" двостороння сигналізація SHERIFF з можливістю програмування та встановлення різних звуків для відтворення через рупор і ще багато чого розповім і покажу при бажанні покупки. Я господар за тех. паспортом! Продаж не срочний . Тільки переоформлення! + Повний бак дизеля бонусом.
Авто в чудовому стані, кондиціонер, підігрів сидінь, електро стіклопідйомники. Авто не габаритне економне і комфортне для їзди. Реальному покупцю торг
Продам власне авто, без нарікань, в користуванні з 2021 року, до цього пригнана з Франції, перший власник, максимальна комплектація, все працює, ходова частина в гарному робочому стані, робити взагалі нічого не потрібно.
Авто з Німеччини 06.01.22. Шкіряний салон. Пробіг оригінальний, не бита, стан гарний - доглянутий. 2 ключа.
авто в гарному стані та максимальній комплектації технічно і по кузову без капіталовкладень будь який вид переоформлення
Продам Opel Astra j 2011 року 6-ти ступка 1,7 дизель В рідній фарбі,пригнана з Німеччини,перший власник на Україні Автомобіль вкладень не потребує Більше інформації по телефону,тільки дзвоніть та пишіть на вайбер,бо зараз за кордоном
Опель Зифіра ц 7 місць в хорошому збереженому стані один власник повністю обслужена дурниць не пишіть як що не відповідаю звоніть на вайбер **********
Свіжопригнана з німечини зефіра. Машина вже на обліку. Встановлений та вписаний газ . Економія присутня сутева. Мотор 1.8 їде супер . Семимісна машина салон великий та зручний. Висока посадка , комфортна підвіска. Машина на всі випадки життя.
Авто в хорошому стані. Вчасне обслуговування і дбайливе ставлення
Автомобіль повністю в рідній фарбі.Без підкрасів.салон відповідає пробігу.Ходова повністю обслужена без капіталовкладень масла .фільтра теж поміняні..На зимових колесах, присутні літні колеса з тітанами. Присутній торг. Можливий обмін на автомат Додаткова інформація по телефону на вайбер, або пишіть на auto.ria
‼️‼️замінено ГРМ і масла фільтра‼️‼️Продам власне автор, автомобіль в чудовому стані без ДТП все в рідні фарбі нічого не гримить нічого не димить масло заливав Motul 5w30 заміна була 7-8 тис була заміна прокладка масляного насоса літна нова резина на титанових дисках r17 зимова r16 на жилізний дисках місяць тому було замінено передні стойки з одбойніками та поворотними підшипниками було замінено задні амортизатори та передні салінблоки речага замінений новий акамулятор машина в чудовому стані і вложеню не потребує за деталями телефонуйте
Opel Insignia sports tourer Продам Opel Insignia 2.0 дизель у відмінному стані. Автомобіль доглянутий, вкладень не потребує, готовий до експлуатації 2 комплекта ризіни зимні і літння также є фаркоп який ховаєця під багажник салон в чохлах также ева коврики по салону в україні їздить 1 рік перший власник Основні характеристики: Рік випуску: [2015] Пробіг: 237 км Двигун: 2.0 дизель, [140] к.с., економний та надійний КПП: [механіка] – працює без зауважень Привід: [передній] Витрата пального: [8.5] л/100 км по городу і 5.5-6 літрів по трасі Комплектація: Круїз-контроль Підігрів сидінь передніх Мультимедійна система Парктроніки задні Світлодіодна (LED) або бі-ксенонова оптика Додаткова інформація: Авто в рідній фарбі, без ДТП Ходова, двигун, КПП – без зауважень Вчасне обслуговування, замінено [масло, фільтри тощо] Салон доглянутий, без потертостей Авто варте уваги! Готовий до перевірки на будь-якому СТО.
Автомобіль пригнаний з Німеччини. Перша реєстрація в Україні. В хорошому стані. По автомобілю нюансів немає, жодного підкрасу. Технічна частина двигун, коробка, щеплення та ходова працюють ідеально. Автомобіль обслуговувався тільки на авторизованому сервісі за кордоном, всі записи є в технічній книзі. Масло, фільтри все замінено. Можливий адекватний торг. Телефонуйте
Продаю авто, opel insignia 2011,у відмінному стані. Круїз-контроль, Електричне гальмо стоянки,2-х зонний клімат-контроль, Регульоване по висоті сидіння водія і пасажира, Пульт на кермі, Передні і задні протитуманні фари, Дистанційне відмикання кришки багажника, Передні та задні електросклопідйомники, поворотні ксенони, тримання в полосі, читання знаків, Омивання передніх фар, Допомога при спуску, Голосовий зв'язок, Датчик світла і дождя, Допомога при паркувані, Передні та задні парктроніки, ABS,електро регулювання і складання зеркал, викидний фаркоп.
продаю свій автомобіль, в хорошому стані, будь яка перевірка, взагалі нічого робити не треба, сів і їздиш. детально по телефону, комплектація актив. два комплеки нової резини окремо на дисках, зима на залізі літо на литих орігінальних.
Продаю свою машину машина в одних руках з 2013 року
