- 225 тис. км
- Кременчук
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
гарний стан й комплектація,7 місць,власник
гарний стан й комплектація,7 місць,власник
Продам автомобіль, пригнан з Німеччини,перший власник в Україні, по кузову є декілька рижиків.
Автомобіль економний 7 місць, комплект зимової гуми, повністю обслужений. Перевірений рідний пробіг
Пропоную надійний та доглянуті кросоверOpel Mokka 2915р.Автомобіль пригнаний зі Швейцарії та знаходиться в чудовому стані. Пробіг 162000км(оригінальний)Стан:відмінний,від першого власника).Не потребує додаткових вкладень.Переваги: Пробіг:авто з оригінальним пробігом,що підтверджено сервісною історією. Технічний стан:двигун,коробка передач та ходова частина працюють бездоганно.Всі системи обслуговувалися вчасно. Комплентація:коімат-контроль,підігрів сидінь,датчики паркування,підігрів руля
Авто в дуже гарному стані, куплена в одного власника в Швейцарії, який купив в салоні 2013р. приїхала в Україну 2023р. Тут проїхала за три роки 11 тис км. В більшості на електриці, влітку на батареї від одного заряду проїжджає 60 км. зимою 40 км. дальше включається гібрид… дуже економне, режим їзди можна вибирати вручну, хочеш електр. можна двз. є чотири положення їзди, спокійної їзди проїжджає приблизно без підзаряду на 30 л. бензину з електрикою до 1000 км. є ще літня резина на оригінальних дисках не плутайте Опель - Амперу з Шевроле вольт, це схожі но не цей автомобіль.. Ампера йшла на експорт в Європу від (General Motors) а шевроле внутрішній ринок США це тіпа порівняння девʼятки з балтикою.. хто розуміє той знає)) авто не красилось не полірувалось все рідне, продається бо стоїть як експонат)) продаж не спішний, авто варте уваги, стан майже нового.
Машина на ходу, у хорошому стані, до 2022 року машина використовувалася на півдні Норвегії. Рада відповісти на всі ваші запитання.
Комфортний,економний сімейний автомобіль, в 2019 році пригнаний із Німеччини, сервісне обслуговування. Гаражне зберігання, автомобіль доглянутий, не потребує ніяких вкладень (в 2023 році замінено передні стійки, кермові тягі, передні супорта, заміна мастила коробка/ двигун на 320 тис., в 2025 році видалений сажевий фільтр, в 2025 році встановлено новий акумулятор Bosch). В 2025 році встановлено дзеркало з відеореєстратором Prime-X 055D 2К з камерою заднього огляду AHD (запис з двох камер, режим парковки, розумне водіння та багато інших корисних функцій). В червні 2025 року проведено комплексний ремонт генератора, замінено ремень, роліки, тощо. 2026 рік -повна заміна АКПП Всі подробиці та інформація моб.тел
Продам свій автомобіль, куплений в 2022 році, не битий та не фарбований жодний елемент, все скло оригінальне, дуже мало використовується, встановлений газ, розхід 12 л, є Фаркоп, гарна комплектація (парктроніки, клімат, круїз, авто світло автодощ) нічого не гремить не стукає, гарний стан, салон також дуже гарний.Все повністю працює. Є документи та записи те що замінював. Перевірка на Вашому стО, Без вкладень, сів та поїхав Прохання автосалонам не телефонувати.
Свіжопригнатий в ідеалі, багата комплектація, сертифікат пройдено і готова до постановки на нового власника більш детальна інф за тел
максимальна комплектація; автомобій повністю не фарбований, пробіг оригінальний 100% все обслужено: масла фільтра ремні; зимова, літня гума 2 ключі, сенсорний екран, камера, парктроніки, вся електрика працює, помилок не має, сажовий на місці. автомобіль без нарікань, нічого робити не потрібно.
Продається чудове, свіже сімейне авто! Приганявся з Нідерландів в 2020 році під себе! Пробіг рідний! Ремонтувалось все по мірі необхідності, з оригінальних запчастин. Замінено щеплення, вижимний, акумулятор, відрегульовані стартер та генератор, замінені всі масла та фільтри. Авто вкладень не потребує. Хороший стан, кожна кнопка працює. Більш детально в месенджерах, в чаті, або по телефону. Слава Україні!
авто пригнане з німетчини під нульове розмитнення, замінено всі розхідникі, включаючи комплект щеплення 1000$.
Авто купувався з салону, я другий власник. Оригінальний пробіг Авто повністю обслужене. Замінений ГРМ, всі масла і рідини Вкладень не потребує. Вся в оригінальній фарбі, є не значні сліди експлуатації. Продаж не терміновий, прохання автобізменів не турбувати.
Продам Opel insignia модельний ряд 2010 року. я 2 власник ,купляв в друга. Вкладено багато , все що потрібно одразу робив.На разі,вкладень не потребує.Встановлений великий, дорогий екран зі всіма функціями смартфону Капітальний ремонт турбіни,гарантія 3 роки ,сервіс у Івано-франківську Новий Сапун Прокладки теплообмінника Новий акумулятор з гарантією і сервісом 2 роки. Всі розхідники генератора Нові передні ,задні сайлентблоки,тяги стабілізатора,4 колодки і так далі. Ходова обслужена. Новий мотор 2016 року повністю обслужений.Поміняв 3 тис Ки тому ГРМ ,помпу. Також встановив дорогу шумовіброізоляцію 4 дверок,гарний об'ємний звук музики тепер. Зберігалася в гаражі (з хорошою вентиляцією) Пробіг кузова 250 тис, підтверджений Нова літня резина ,2 комплекти зими, одна з них практично нова. Нещодавно була хімчистка. Не фарбована,ДТП,таксовка і т.д. ніколи не була. Готовий до перевірки не СТО. Торг мінімальний . Також цікавить обмін на дорожче авто з моєю доплатою.
Авто повністю обслужене. По двигуну і трансмісії питань немає, екологія на місці, середній розхід 6 літрів. Ходова перебрана, не гримить, без лишніх звуків. Кільце маслоприйомника замінене 4 тис км тому, тоді ж замінювалось мастило і фільтра. Два комплекти резини в хорошому стані. Автомобіль вчасно обслуговувався , в одних руках 6 років
Авто приїхало з Фінляндії у травні місяці, автомобіль не битий не фарбований, без підкрасів, в хорошій комплектації. В комплекті йде також хороша фінська зимова гума на шипах, авто в хорошій комплектації, також встановлено обігрів двигуна та салону DEFA, салон чистий та акуратний, не прокурений, лакофарбове покриття також в хорошому стані, сервісна книжка. Початок експлуатації січень місяць 2021 року. Хороше повсякденне авто.
Машина не свіжо пригнана! По машині все мінялось вчасно є документи що робилось на сервісі! фільтра масла поміняв 1000км тому, економна надійна, вмістима. Деталі за телефоном! ТОРГ ПРИСУТНІЙ!
Бус в дуже гарному стані,рідний пробіг і в рідній фарбі,екологія на місці.Двигун ,коробка,ходова все працює ідеально,не потребує жодних вкладень,є два ключа.Кондиціонер,підігрів сідушок і весь пакет працює бездоганно.Кому потрібен гарний , доглянутий бус телефонуйте
Машинка в дуже гарному стані. 1.9дизиль, сими місна. Вся в рідній фарбі. Можливий обмін. Клго цікавить звоніть.
Автомобіль в хорошому стані як по кузову, так і по технічній частині. Зберігається в гаражі. На автомобілі встановлена літня гума. Автомобіль має просторий великий салон та сім місць. Ідеальний варіант для сім?ї. На автомобілі встановлена заводська ГБО. За більш детальною інформацією - телефонуйте!
