- 220 тис. км
- Фастів
- Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
Продам авто в доброму стані, сів і поїхав. Всі деталі по телефону
Продам авто в доброму стані, сів і поїхав. Всі деталі по телефону
Продається Minivan Opel Meriva, компактний та економічний автомобіль для міста та подорожей. Авто має місткий салон, зручні сидіння, а також функціональні задні двері FlexDoors, які відкриваються проти напрямку руху для більшого комфорту посадки та висадки. Надійний двигун забезпечує відмінну динаміку, при цьому зберігаючи низьку витрату палива. Додаткові переваги Opel Meriva: Задні сидіння легко трансформуються, що дозволяє збільшити об'єм багажника для перевезення габаритних речей. Висока посадка водія забезпечує відмінний огляд дороги, що додає комфорту та безпеки під час керування. Автомобіль обладнаний сучасними системами безпеки, такими як ABS, ESP та подушки безпеки для водія і пасажирів. У авто встановлено зручну мультимедійну систему з підтримкою Bluetooth для безпечних дзвінків під час руху та прослуховування музики. Автомобіль знаходиться у відмінному технічному стані, не потребує додаткових вкладень. Регулярно проходив технічне обслуговування на офіційних СТО. Готовий до експлуатації одразу після купівлі!турбіна дує(масло не бере) замінено цеп (не Китай) масло(мотюль)помпа і теплообмінник,два комплекти гуми,сертифікат. Для деталей та організації зустрічі телефонуйте або пишіть.
Продаю свій надійний комфортний сімейний автомобіль, використовувався та обслуговувався бережно та якісно, це друге авто в родині. Свіжий акумулятор, свіжа мяка тиха літня шина, є комплект на дисках хооорошої зимової резини, ходова зроблена, мотор працює супер, коробка передач теж, сервісна книга є. Продаж через те що хочу хороший електромобіль. Дзвоніть зустрінемось тест драйв зробимо на любій дорозі
Авто в відмінному стані недоліків немає
Сімейний автомобіль на кожен день, працює все, як годинник, витрата 8 бензин 10 газ по місту, є невеликі сколи по кузову, підфарбовані. Не гнила, їде бадьоро. Нова гума зима, не перекуп.
Продаю власне авто , я власник офіційно . В автомобілі була проведена ревізія 5тис.км тому і замінені: масло , фільтра , колодки по кругу ,задні тормозні диски ,супорта , грм в комплекті, ручнік, заправлений кондиціонер. Потрібно замінити лобове скло бо тріснуло. Загалом автомобіль радує розходом 5,5л. і добре тримає дорогу .
Бензин і газ. Нормальний робочий стан. Є ще зимова гума з металевими дисками.
Опель Зефіра 2010рік пробіг 220тис.дизель
Продам комфортне сімейне авто в гарному стані!!! -Пригнаний з Німеччини. -Зроблено повністю ТО( заміна комплекту ланцюга ГРМ,масло, фільтра). -Ходова не стукає. -У авто два ключі. -Вікна всі рідні. -В подарунок літні колеса доброї якості. -Продажа авто зі зняттям з обліку!!! Деталі за номером
ГРМ - поміняв, масла, фільтри-поміняв.
Продаємо особисте авто 62квт. Ми перші власники в Україні. Гаражне зберігання, їздила дівчина, авто в доглянутому стані, вкладень не потребує. Все працює як має працювати, всі режими їзди, преміальна музика, CarPlay, повний запас ходу 400 км. Готові до будь якої перевірки. Підтримує швидкісну зарядку
Перший власник в Україні. Це авто пригнане з Німеччини! Не рівняйте з електромобілем з Норвегії який за рік по криється корозією… Авто на українських номерах. В ідеальному стані, сів і поїхав. Є нюанси по задньому бамперу ( підкрас потрібно зробити) торг біля капоту! Всі відразу думають про те скільки проїжджає даний автомобіль. Купував авто осінню проїжджав 300 км. Зима це для електро мобілів ситуація розхід падає на 35%-40% та в таких оеаліях а проїжджав при -18 градусів Цельсія 220 км залежить від водія та манери водіння. Характеристики авто можете почитати в інтернеті. Якщо зацікавило детальніше по телефону З 13:00 по 19:00 з понеділка по п?ятницю прошу писати на телеграм або вайбер. Знаходжусь в Луцьку
авто в гарному стані деталі за телефоном
опис відсутній
Продам авто в доглянутому стані, в ДТП не була ! Зроблено повністю ТО Стоїть нова зимова резина. Перший власник в Україні. Стоїть дотяжка багажника, підогрів передніх сідушок та керма, електро ручнік та багато іншого. Є сервісна книга. Кого справді цікавить, телефонуйте. Машина варта уваги !!!
