- 273 тис. км
- Житомир
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продається Opel Vivaro, 2012, 1.9 дизель, на ходу
Продається Opel Vivaro, 2012, 1.9 дизель, на ходу
Пропоную до уваги свіжопригнаний автомобіль з справжнім пробігом 110000 км . Авто повністю обслужене замінені всі рідини і фільтра на пробігу 108500 км з таким пробігом я його сам особисто приганяв з німеччини двигун та кпп працюють ідеально по ходовкі також нічого не стукає не грюкає з документами повний порядок .є якісь додаткові питання дзвоніть за номером всім надам вичерпну відповідь.Радує розхід середній по трасі 4-4.2л/100км ,в городі 5.5-6 л/100км що в теперешній час важливо .
Автомобиль був куплений мною в Німеччині. Сажевий на місце (не вирезаний) ,периодически коли треба робит регенерация. ГРМ міняний .Е сервисна книга
Робоча лошадка Авто вже на українських номерах. Використовували майже рік, дуже экономна машина. Була нещодавно заміна масла та фільтров, Є додатково нова зимова резина куплена в цьому році. Причина продажу взяти авто вищого класу. Є нова зимова резина куплена.
Все технічно справно Є комплект титанів і літньої резини
Opel Insignia — доглянута, без ДТП, повністю готова до поїздок! Білий перламутр, виглядає дуже стильно та свіжо. Двигун працює ідеально, підвіска тиха, коробка без ривків. Салон чистий і акуратний — все доглянуто до дрібниць. Кого цікавить телефонуйте **********. Торг.
продам своє авто на хорошій комплектації. дистронік, мертві зони, адаптивний круїз, розпізнавання знаків, контроль за полосами, авто дальній, підсвічування кута повороту, датчик світла, дощу, задні та передні парктроніки, без ключовий доступ на всі чотири дверки. авто все в рідній фарбі. мотор працює чітко, масла не бере взагалі, коробка перемикає плавно. салон в збереженому стані. все інше розповім по телефону. ціна за налічку. обмін 13000.
машина з Німеччини.... ідеальна технічно і візуально... потужний та економний двигун шестиступка коробка..... дуже багата комплектація.... розмитнена, готова до першої реєстрації в мрео....... всі подробиці по телефону.....
Продам хороший сімейний автомобіль в гарному стані. Я другий власник в Україні. Кузов без ДТП, весь в рідній фарбі. По двигуну, коробці та електриці питань нема. Все працює так як треба. Коробка - повноцінний автомат! Машина їде дуже бодро, під капотом має 150 коней, при цьому споживає адекватну к-сть пального, дивлячись як їхати. По ходовій авто дуже м?яке та комфортне. Детальніше по телефону…
Продам опель антара 2.2 дизель, АКПП, обслужувалась вчасно, гаражне зберігання, вкладень не потребує
авто купувалось в автосалоні.Я другий власник,після купівлі на СТО дилера ,виконані слідуючи роботи -замінено всі робочі рідини -заміна ГРМ з роликами -заміна зчеплення у комплекті та виджимного,заміна гідроциліндр зчеплення -заміна задніх фонарів(трішки потіли) - заміна теплообмінника і розшир. бачка -нові Zak's амортизатори і пружини,по колу -нова зимова гума -капітальний ремонт блока управління коробкою,після купівлі і зараз,після 50000 пробігу(заміна всіх щіток,шестерні) -нові колодки по колу 1000 км назад -нове лобове скло(2000 км назад влетів камінець) -олива в двигун ,використовувалась тільки Motul 5/W 40 літо,5W30 зима. Збережений салон, не прокурений,в ідеальному стані. Бампер і капот потребує косметики,посічене камінчиками ЛКП є пару дрібних вм'ятин.
нормальний стан авто.пригнаний із Нідерландів, в Україні не експлуатується.Готовий до використання, замінені росходні запчастини. пасажир кат"B"
Продам власне авто!! В користуванні трохи більше року. Комфортне та досить економічне авто: траса 5л, місто7л. на 190 тис. замінено грм з помпою та масло в АКПП (asin). Машина не димить, масла не бере. Екологія на місці, помилок немає. Допомога у продажу автомобіля не потрібна. Усім вдалих продажів та покупок!!
Другий власник, остання реєстрація 17.10.2019. В салоні не курили, обслуговувалась вчасно, замінені амортизатори задні, передні були змінені на 170 тис.км.Литі диски (kosei) 15 діаметру на літній резині плюс другий комплект GM рідні металеві диски на зимній резині. Розхід місто 9л, траса 6,5 л, змішаний-8л на 100км
Авто з Європи, фарба рідна, пробіг підтверджений,стан гарний, все працює, салон на шкірі, клімат, підігрів сидінь, 4 склопідйомники,, фаркоп, всі документи для обліку, стан ідеальний, власник буде задоволений
У продажі ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬ. Єдиний такий на авторіа. Автомобіль ЕМОЦІЯ. Їде нереально круто. Набирає моментально. Оригінальна версія ОРС.. потужний двигун. Оригінальний обвіс. Шкіряний салон RECARO.. спорт-режим. Ходова 1000€. Дискі 1200€. Новий вихлоп 650€.. автомобіль купувався в автосалоні ОРЕL. В німеччині. Це був автомобіль менеджера автосалона. Тому відповідно ніхто грошей на автомобіль нешкодував..автомобіль дуже круто виглядає в живу. Також є можливість замінити дискі на R17.. кого цікавить даний автомобіль телефонуйте.
Авто в робочому стані є сліди використання Своєчасне обслуговування.
