- 105 тис. км
- Дрогобич
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто куплено в салоне, родной пробег в хорошем состоянии, другие детали по тел.
Gateway Timeout
Авто куплено в салоне, родной пробег в хорошем состоянии, другие детали по тел.
Опел Меріва Б ідеальний стан, механіка 7 ступка. 2 сторонній клімат контроль, мотор японець. Все працює чудово.
Автомобіль пригнаний зі Швейцарії, я є перший власник, пробіг рідний все перевіряється за допомогою він коду є сервісна книжка також перевіряється програмою карвертікал. Замінене масло й фільтра, стоять нові ступеці,замінені сайленблоки,наконечники,стойки стабілізатора,диск зчеплення.ДТП не було. Користуюсь авто майже два роки.Прохання до перекурів не турбувати. Торг присутній.
Автомобіль в гарній комплектації, повністю обслужений, ремні, масла, ролики. Двигун працює рівно, не димить, коробка плавно перемикається, без ривків, поступово прискорюється. Безпека вся на місці, не спрацьовувала. Приганий 02.05.23 р.Докладніше розповім по телефону.
Продаю власний автомобіль, технічно справний, без зауважень. Є питання по кузову (потрібно підфарбувати) В принципі авто хороше, вмісткий багажник, Середня комплектація. Для уточнення деталей, телефонуйте, розповім. П.с. КУПІТЬ ВЖЕ ЦЮ МАШИНУ! Дизель по 96😳❗️
Продається автомобіль Opel Antara 2013 р. Всі заміни мастил та інших розвідників проводились вчасно. Вкладень не потребує.
Доглянутий, сімейний, комфортний, семимісний автомобіль. Вартий Вашої уваги. Технічно справний, робити нічого не потрібно, сів і поїхав. Зимова резина на дисках в комплекті. На решту питань відповім за телефоном.
Авто на повному ходу в авто вкладено багато коштів. Замінено грм ,демпфер,тормозні передні дискі ,колодкі перед зад,салінблокі передні,масла фільтра.
Продається OPEL Astra j1.7 2011року випуску! Авто у нормальному стані по кузові присутні сліди експлуатації я є другим власником в Україні,екологія на місці що і підтверджує малий пробіг в авто все працює деталі по телефону!Торг при огляді авто!!!
Opel Frontera у відмінному стані, я другий власник(перший власник мій дід), який купував авто нове в автосалоні, є всі документи що підтверджують це. Рідний пробіг 122 тис км, є навіть сервісна книга яка підтверджує власника авто(мого діда), і рідний пробіг до 2014р,далі авто стояло в теплому гаражі 6 років, і тільки потім авто потрапило до мене в руки. По авто:заміна всіх гумових деталей на оригінал, а саме: 1-всі 10шт подушок між кузовом і рамою. (+ довстановлено проставки ліфт 4см) 2-всі сальники по двигуну, мостах, та роздатці. 3-всі сайлентблоки передніх важелів і на ресорах. 4-заміна передніх амортизаторів(задні стоять рідні в ідеальному стані. 5 - по передній ходовій стоять нові шарові опори. 6-новий ремінь Грм і помпа (заміна у 2022р,всі сальники, кришка трамблёра, свічні провода, свічки. 7-всі масла замінені теж у 2022р (двс, два мости, кпп, гур, гальмівна.) Задній міст з блокіровкою Lsd 50%. Рама вся ціла без жодного натяку на іржу, зараз пофарбована в молоткову фарбу з цинком(всі фото до фарбування є). Повний привід працюэ без проблем(Part-time)+понижаюча передача. Стоять нові хаби AMISA Вся електрика працюэ справно, кожна кнопочка чи датчик. Двигун 2.0 бенз/газ 4 покоління (газ вписаний у свідоцтво про реєстрацію). Авто працюэ як на газу так і на бензині чудово. Газовий балон 80л стоїть з низу замість рідного паливного баку,а паливний бак зварений з нержавійки на 30л,стоїть між заднім мостом та газовим балоном.все весить на рамі на спеціально звареному кріпленні з доброго металу, все дуже надійно та на все життя. Авто третє в сім'ї і використовувалося тільки для рибалки і активного відпочинку по Херсонській обл. А коли на авто їздив мій дід то він і не знав де вмикається повний привід, так як все життя їздив по місту, а в зимку машина стояла в гаражі. Тому і збереглася до наших днів в такому чудовому стані. На авто я грошей не шкодував, тому все що треба було замінено, зробленно. Дуже шкода продавати такого коня, але обставини. Всі питання на Viber.
автомобіль у хорошому стані. Машина повністю обслужена, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, коробка перемикається плавно. Ходова без сторонніх звуків. Салон чистий та доглянутий. Усі розхідники змінювалися вчасно. Авто економне та надійне — чудово підійде як для міста, так і для поїздок.
Продам гарне авто,все більш детальніше за телефоном,треба дивитись до ходової частини трішки прикласти зусиль та уваги. **********
Свіжопригнаний з Нідерландів! Дуже гарний збережений стан! Рідна фарба! Без жодного підфарбованого елементу! Рідний пробіг! Замінено комплект ГРМ! Двигун,кпп, ходова частина без жодних зауважень! Екологія на місці! Чистий охайний не затятий салон! За додатковою інформацією телефонуйте!
Оpel astra j в максимальній комплектації (Cosmo), має пробіг 174000км. Гаражне зберігання. Автомобіль в справному технічному стані, салон в гарному стані. Технічне обслуговування проводилося кожних 10 тис. км. Заміна цепа грм на 145 тис. км. В комплеті додається зимні шини на залізних структурних дисках. Чудовий сімейний автомобіль для далеких подорожей. За більш детальною інформацією звертайтеся по моб. тел.
Своє авто, доглянуте. Пробіг рідний, перевірка на любому сто. Комплектація повна, сама упакована, крім шкіри. Клімат, утримання в полосі, асистент паркування, датчики світла, дощу, попередження про перешкоди та ін. Амбієнт підсвітка. Підігрів керма. Авто привезене з Швейцаріі. 60кВт. Влітку 400км, взимку 250 запас ходу. Все працює. Обмін лише на електромобіль !!! Резина літня і зимня. Велике прохання помічників у продажу не турбувати
Продам машину в хорошому стані 2.0 дизель, вкладень ніяких не потрібно деталі по телефону.
Продам опеля. Хорошая комплектация. Родной пробег. Не крашена. Окна все родные. Пригонял сам с Германии. Пробег родной. Ходовку сделал. Фильтра масла поменяны. Подогрев сидений. Климат круиз датчик света Датчик дождя Заводской би-ксенон. Новые резиновые коврики в салоне и в багажнике Помощи в продаже не нуждаюсь. Торг мин возле капота а не по телефону. Только переоформление.
Автомобіль знаходиться у м.Тернополі. Чудове сімейне авто з приємним розходом палива та комфортне у їзді. Технічно справне авто у рідній фарбі. На 133тис.км було проведено заміна ланцюга, авто обслуговується вчасно екологія уся присутня. За покупкою дзвоніть **********
