- 245 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 1 л.
- Ручна / Механіка
Торг на переоформлення Надійний автомобіль. Всі запчастини змінювались вчасно.
по Авто в робочому стані сів і поїхав е невеличкі нюанси по кузову
Автомобіль в хорошому стані, збережений салон, обслужена ходова частина, дно автомобіля оброблене від корозії, є кондиціонер, денні ходові вогні, електро регулювання та підігрів дзеркал, передні скло підйомники, повно розмірна запаска, коробка передач механічна 5-ти ступінчаста, двигун 1.2 бензин, на 208тис було зроблено капітальний ремонт двигуна, літня резина r14 в хорошому стані.
Машина технічно справна, на ходу. Перед ходової поміняний, АКБ новий, фільтра і масло замінені. Блок живлення новий. Led світло. З документами все добре. Переоформлення через Дію або в Сервісному центрі. Салон в охайному вигляді. Торг реальному покупцю. Деталі по телефону
Опель корса 1.0 двигун ,простий надійний автомобіль,двигун на ланцюгу він поміняний,тосол,масло фільтра замінені,по машині місцями злазить лак.
Продам автомобіль Opel Corsa 1.7 у хорошому стані, чистий збережений салон , авто дуже економне,і динамічне, більш детальніше інформація за тел. Можливий обмін
Автомобіль в доброму стані. В 2006 році придбаний з пробігом 17000 тисяч кілометрів і з того часу знаходитись в одних руках. На автомобілі їздить жінка. Пробіг 100% оригінальний. По техніці все працює. Дзвоніть, відповім на Ваші питання.
Авто в доброму стані сів і поіхав ,кожен день в експлуатації.Економічне для міста те що треба.Комплект зимовоі гуми додатково.Доглянуте авто вчасно обслуговане.Пригнане з Німечіни .По всім питанням **********63630460
Дуже збережений стан Салон Ідеал Двигун, Коробка ідеал Пробіг 112 тисяч Працює абсолютне все Кондиціонер Диски R15 з дуже хорошою резиною Два ключа Обслужена Жодної ржавчини чи підтікань Ходова ідеал (майже все оригінал) Розхід 4-5 літрів Незважаючи на двигун 1.0 машинка їде дуже класно Пригнана з Німеччини своїм ходом (1400 км) Готова до постановки на облік Торг мінімальний Вживу машина як з картинки
Стан авто нормальний
Є питання по лакофарбовому покритті . Пробіг рідний .на авто їздить жінка.Їзда в основному по місту.Масла та фільтра всі вчасно замінені.КПП (робот) працює без нарікань. Салон в хорошу стані. Всі деталі за телефоном
продам гарно доглянуте авто, все працює сів та поїхав. Нещодавно заміна масла та фільтрів, заміна ГРМ. Чудове авто для комфортної їзди. Зараз користуюсь даним авто поки не придбав нове.
Продам автомобіль в досить файному стані по моторі коробці питань немає є сервісна книга всі решта деталей за телефоном
Якщо дійсно цікавить авто. То можу віддати на виплату на дві частини. 1500$ відразу потім через час який домовимося ще 1000$ Обмін причіп,реб,чуйки ... Причина!? Є велика потреба в причпі. Цікаво двух осний причіп ! Люк не тече. Авто сів і поїхав. Любе оформлення. розхід задовільний по трасі 4.4 - 4.8. Причіп тільки мінімум вантажопідйомність від 1т.
авто в гарному стані,продаж у зв'язку з покупкою іншого авто.
