- 210 тис. км
- Тернопіль
- Дизель
- Ручна / Механіка
Авто на бойовому ходу,завів та поїхав. Мотор добрий,заводиться та працює добре. Кузов варити не потрібно. Задня частина підсилена та піднята для перевезення вантажів. Хороша гума по кругу на гарних легкосплавних дисках. Гідропідсилювач керма,працюючий люк. Акумулятор хороший. Салон великий, зі складеними задніми сідушками отримуєте майже мінівен,є також фаркоп. Авто підійде для роботи та перевезень вантажів. Газ вписаний в техпаспорт. Діючий страховий поліс до кінця літа. Є зв'язок з власником при потребі переоформлення. Телефонуйте на мобільний. Торг мінімальний на повний балон газу.
Мотор працює рівно масло не бере 1.7 турбо дизель, на 101 конів я їздив тільки по Киеву Акуму 1.5 роки Комплект ГРМ - недавно мінявся Ремені генератора і ролики - мінялися Сальник на форсунці протікав - поміняли Кондиціонер - працює Два набори дисків оригінал Опель кріпляться на 5 болтів Гальмівні диски передні - майже нові Колодки пробіг - 30к Позаду також дискові гальма Ручні гальма - нові Магнітола працює, басів немає Центральний замок Єлектро стекло підйомники спереду Кермова рейка робилась - пів року тому Пружини спереду міняли - рік тому Граната внутрішня ліва мінялись - рік тому Стартер перебирався два роки тому Ричаги мінялися два роки тому Свічки мінялись рік тому Подушки двигуна мінялись разом з пружинами Розвал робився після кожної заміни гуми, все добре Технічно все добре є 1 момент по коробці перша передача включається через другу ( нажати сщеплення потім друга і відразу першу не відпускаючи сщеплення) перемикаються м'яко Є моменти по красці видно по фото, - не ржавий Антишумка спереду там где місце водія і пасажира під капотом Я так проїздив 2 роки нічого не ржавіє Поцарапаний пластик в багажнику і трохи на задньому ряду
Сіжопригнаний з Бельгії, 2.2 td, механіка 6-ст., клімат-контроль, круїз-контроль, бортовий комп'ютер, електропакет, датчик дощу, датчик світла, GPS-навігатор, підігрів передніх сидінь, мультируль, передні та задні парктроніки, фаркоп, оригінальні литі диски R18. Економне авто в хорошій комплектації.
Автомобіль 2006 року. Пригнаний з Італії. Турбований двигун 1.3. Дизель. Механіка. Пробіг рідний. Є сервісна книжка. Витрата палива по трасі 5л. Змішаний – 7л. Універсальний наш улюблений сімейний кінь у хорошому стані. Власники з 2014 року. В авто не курили. Всі документи в порядку. У ДТП не була. Справна. Задня сидушка з кріпленням Isofix (для автокрісел). Додатково комплект зимової та літньої гуми, рейлінги, решітка внутрішня. Більше фото, відео на Viber/Telegram, додаткова інформація по телефону.
авто в гарному стані, потребує трохи уваги
двигун зроблений,гарний стан
Терміново! Продаю Opel Combo 1,3CDTI груз/пас. Авто в гарному стані, кузов не гнилий, без рижиків, мотор працює рівно, не димить, масла не бере. Ходова, коробка - без нарікань. Машина на ходу, обслужена, сів і поїхав.
Продам гарний сімейний автомобіль, який був в одних руках в Україні 10 років, і не приносив ні яких проблем. На 120000 поміняли гри, екологія видалена, гаражне храненія, за 10 років наіздили 74000 км, можлива перевірка на любому сто. максимальна комплектація зокрема шкіряного салону. Клімат контроль двух зоний.
Продаю Opel Astra J 2012 року. Об'єм [1.7 дизель] — перевірений часом двигун. Автомобіль у робочому стані, їздить щодня. Двигун працює рівно, заводиться в будь-яку погоду. Кузов для своїх років у хорошому стані (є невеликі сліди експлуатації, видно на фото). Ходова перебрана, нічого не стукає. Олія не бере. Є кондиціонер (працює), електросклопідйомники, ABS. Салон просторий і комфортний. Автомобіль офіційний, документи в порядку, переоформлення. Продаю у зв'язку з переїздом. Ціна: 6500$. Телефонуйте, домовимося. **********
с.Красносілка Бершадський р-н. Терміново продам свій сімейний автомобіль! Продаж у зв'язку з придбанням нового автомобіля! Автомобіль в доброму стані, гаражне зберігання, є незначні недоліки (ризину замінити) але для таких років це нормально! Можливий обмін ( на Volkswagen Passat B3 ) з моєю доплатою аба два ключа на один! На ваші питання відповім по телефону! Торг присутній біля автомобіля! Сотками не торгую!
Opel Vivaro 2006 рік випуску 403 тис.км. пробіг 1.9 дизель, довга база Ціна договірна номер телефону ***************03
Стоїть машинка, нажаль працювати нема кому, можливо кому у хозяйство потрібен. OPEL COMBO-C 2008 року. На зараз пробіг 289700 км. (одометр). На пробігу 256000 км. було замінено двигун у зборі з пробігом 177000 км. (привезений з Німеччини під замовлення). Машина має все необхідне для комфортної їзди/роботи (кондиціонер, парктронік, електро привід скла та дзеркал з підігрівом). Є регулювання керма та мікро-ліфт сидіння. Гарний, маневрений городський pik-up, з доволі вмістким грузовим відсіком. Технічне обслуговування за графіком (згідно вимог виробника). Свіжа страховка. Є сліди використання, невелике пошкодження (притерли на парковці, на фото). Авто хоч і робоче але кошти в нього вкладали (акти робіт в наявності). З останього що робили (не рахуючи ТО): - грудень 2024, ходова частина (перед) вся замінена разом з рулевою рейкою; - березень 2025, ходова частина (зад) - травень 2025, ревізія двигуна та навісного обладнання (турбіна, генератор), заміна радіатора охолодження, помпа, вкладиші, кільця та інше
Авто в доброму стані, всі кнопки працюють, гарна гума, тільки повне переоформлення.
Машина обслужена…деталі по телефону
Авто в хорошому технічному стані, доглянуте, вчасно обслуговувалось. Двигун працює рівно, коробка без зауважень. Комфортний та економний у витраті палива, ідеально підходить як для міста, так і для поїздок на дальні дистанції. Салон гарний чистенький. Вкладень не потребує . Торг присутній.
Авто врідній фарбі без жодного підкрасу технічно все справне
До вашої уваги опель астра j 2011 р.машинка купувалась для себе завезена із Германії.У рідній фарбі,стоїть штатне вебасто,навігація,дорога таніровка,саживий фільтр вирізаний, єгр заглушиний -перепрошита.Сервісна книжка без (скрутки).Єкономна,мяка в ходу,шумоізоляція на (висоті).Машинка сів і поїхав.Є комплект літньої резини.
