- 721 тис. км
- Дубно
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
На ходу. Прийомистий. Все працює. Капіталка 3 р тому. Потребує кузовних робіт (пороги).
Opel Vivaro 2007р. Легковий універсал-В Дизель 2л. 114к.с. АР 8190 СН Пригнана з Голландії Один власник в Україні з 31.08.2012р. На 280000 заміна масла 5W30ELF, фільтри масляний, повітряний, паливний, салона. Заміна зроблена задніх амортизвторів, підйомника задньої двері, тормозні колодки. Нові трос ручного тормоза, вентилятор радіатора охолодження. На 282392 км замінили корзину сцеплення, диск сцеплення. Зроблена ревізія коробки з її розбором. Зроблена заміна генератора та натяжний ролік. Зроблена заміна приборної дошки. На новій дошці спідометр показав на 37700 км більше. Не став скручивать. Фактичний пррбіг 245494 км. Новий аккумулятор з гараттією до 02.12.2027. На 240000 км зроблен капітальний ремонт стартеру. Всі роботи виконані на офіциальних СТО. Маю всі накладні. Всі виконані роботи зафіксовані в журналі обслуговування. Машина заслуговує Вашої уваги. WOLF7BHA68V603347
Машина в доглянутому стані, обслуговується на сто, масло фільтра міняються вчасно, резина нова. Рідний пробіг.
На автомобілі їздить батько, в основному з квартири на дачу. Додатково ще є комплект майже нових зимових коліс та багажник. Мінімальний торг біля авто.
продам авто в гарному стані варить не потрібно. все зроблено вся ціла рівна .дірок взагалі нема пороги усилені салон доглянутий стекла цілі резина 50 проц зносу мотор робить справно як на газу так и на бензині розхід палива сер 7л ходова зроблена електро багажн.заводиться на газу так и на бензині .одним словом сів і поїхав .торг.
Авто пригнане для себе з Польщі в 2018р. Зроблено капітальний ремонт двигуна і замінено ГРМ на 298 тис пробігу. Два комплекти дисків, легкосплавні і стальні, зимова і літня гума. 2 ключа. Додаткові питання- телеграм, вайбер, дзвоніть.
Авто в гарному стані сів і поїхав
Продаю власне авто, є комплект зимової резини, є нюанси по кузову, ходова зроблена, більш детально можу розповісти по телефону....ТОРГ....присутній але і за копійки не віддаю тому .... прошу не тратьте свій і мій час на пусті розмови по ціні.
На ходу, є деякі недоліки по кузову але не критичні. До бази встановлений кондиціонер.
Авто в хорошому робочому стані, повністю на ходу, економний та надійний дизельний двигун 1.3. Кузов універсал — практичний та місткий, добре підходить як для міста, так і для дальніх поїздок. По автомобілю нещодавно проведене обслуговування: * замінено масло; * замінено фільтри. Мотор працює добре, авто їде впевнено, вкладень по технічній частині наразі не потребує. Є нюанс: не опускається ліве переднє скло. Документи в порядку. Деталі по телефону / в повідомленнях.
Авто в гарному стані, готове до будь яких поїздок, 1.7 дизель, економний, вмісткий універсал, два комплекти коліс, літо на литих 17 дисках, зима на металевих, модельний ряд 2013 року. Решта питань по телефону.
Opel Astra F 1992 рік Продам економний та надійний автомобіль. Машина в нормальному технічному стані. Авто просте та недороге в обслуговуванні. 1.6 моноінжектор. Ходова не стукає, досить м'яка комфортна підвіска. Машина в одних руках 20 років. Їздив небагато по потребі більше велосипедом. Новий радіатор, новий бензобак.
Автомобілем володію три роки, демфер новий, 40 тис як замінив ланцюг, масляний насос, машина обслужена. Стан авто збережений, росхід палива 5 л , авто в рідній фарбі.фарбувались тільки бампера..більш детальніше звоніть по тел.
Один власник, куплено в Україні, Іспанська збірка у вересні 2021 року. Зроблено ТО по заміні ридин на 70 т.км. Вся історія обслуговування є в книжці та у дилера. Відсутні будь які пошкодження. Двигун 1,2 без турбіни і 5 ступка. Хто що не каже, а їде він добре. Торг мінімальний бо вже знайшов собі іншу. Авто реально нове і зібрано якісно, це перші моделі рестайл. Гарна комплектація: датчики світла, дощу, круїз контроль, підігрів седінь та руля, парк тронік, мультимедіа, роздільний клімат, датчики шин, мультикермо та інше.
Доглянуте авто з рідним пробігом, обслужене, по Україні майже не їздило! Авто без ДТП. Гарна комплектація! Вкладень не потребує!
Пригнаний з Голандії авто повністю обслуговане без капіталовкладень,в максимальній комплектації, не крашена ні одна деталь…двигун 1.6 бі-турбо,, детальніше по телефону
