- 220 тис. км
- Черкаси
- Дизель, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Підігрів дзеркал сидіння склопідйомники все працює
Підігрів дзеркал сидіння склопідйомники все працює
Продається власне авто повністю справний, все працює, є комплект дисків з резиною. За деталями пишіть дзвоніть
Продається автомобіль Opel Astra G 1.7TDI - салон: тканина - LED фари - пробіг 300 000 - працююча пічка - повнорозмірна запаска Шикарний автомобіль, що взагалі не ламається. За три роки володіння замінено генератор, педаль зчеплення та найслабше місце Astra G 99 року - ТНВД. Аби удосконалити машину, що взагалі не ламається, поставив нові проставки для кліренсу та всі амортизатори, замінено фари на якісні потужні LED ну і само собою новий ручник. Також нові гальма та задні барабани. На данний момент знято пластикові накладки на пороги - хотів перевірити чи не гнилий кузов під ними. Все повністю комплектно та з мінімальною корозією. В комплекті до авто йдуть додатково в колір 4 дверей з картами та склом, кришка багажника, капот, накладки на пороги та передній бампер. Продаю в зв'язку з тим, що не маю змоги користуватись за зрозумілих причин. Машина зберігається в сухому гаражі. Переоформлення лише за техпаспортом Знаходиться в місті Бровари, Київська область
Авто в дуже хорошому стані) 5000 тис.км. Назад робилась капіталка двигуна, була замінена коробка на нову) Машина в сім?ї 20 років
Двигун сотка,гарне,надійне авто.Повністю ціле,без корозії та пошкоджень,двигун та ходова частина обслуговуються у повному обсязі,салон чистенький,без недоліків,комбінована кожа.Додатково встановив мультимедійну систему,захист двигуна,провів технічне обслуговування з заміною рідин.Автівку зберігаю у гаражі,використовую не багато та за власними потребами.Гума гарний стан з не великим ізносом.За технічним паспортом 9 місць,переоформлення любе.
Продам Opel kadett 1991 року 1.4 бензин/газ 2 покоління на 75 кінських сил. Авто у відмінному стані, мотор, коробка працює чудово, ходова зроблена! замінено передні стійки, ступічні підшипники та всі саленблоки. Кузов на свої роки чудово зберігся пороги та низ дверей в гарному стані без гнилі і ржавчини. Салон у відмінному стані карти дверей торпеда седіння в гарному стані, всі кнопочки працюють. Економне та надійне авто, витрата палива 5,6 літрів бензину та 7/8 літрів газу, автомобіль купувався як перший і був довго в одних руках, будь який вид переоформлення авто зареєстроване на мене!
Продам opel ascona c 1987r в хорошому стані 40км тому була зроблена головка замінені масло зйомні сальники притерті клапана замінене масло топливний фільтр масляний замінений трос ручніка замінені задні тормозні циліндри по електреці все працює кузов не гнилий де були нюанси все переварено в дтп не була є коцки рижики але не критичні зроблений генератор замінений датчик задньої передачі датчик температури охолоджуючої рідини пічка працює добре замінена охолоджуюча рідина стоять нові свічки bosch стоїть моно інжектор є перехідні пластини під карбіратор pierburg 2e і солекс 2108 замінені рульові наконечники шарові опори втулки стабілізатора за детальнішою інформацією пишіть olx або вайбер 09******14
Пробег після ремонту двигуна 2500-3000
Оригінальний пасажир. Довга база. Хороший технічний стан. Один власник України.
Всі недоліки по кузову і салону видно на фото. По справності: мотор в ідеальному стані, заводиться і можна їхати. Тільки потрібно поміняти ремкомплект куліси коробки передач, бо передачі не хочуть включатись. Також нема акумулятора. За 700$ віддам. Також віддам з нею ремкомплект до куліси, якщо знайду) Купувалась по дорученню, тому і продається по дорученню.
Продам рабочую лошадку, в хорошем состоянии. Каждый день на ходу, двигатель не дымит, бодрый, работает ровно, турбіна дует хорошо недавно перебрана, коробка пятиступка работает отлично ничего не выбивает, рулевая рейка поменяна. Есть нюансы по кузову, на скорость не влияет можно ездить и так. Вместе с машиной отдам много запчастей к ней. Возможен небольшой торг по месту у капота.
Автомобіль в хорошому стані, вчасно проводилось обслуговування, вкладень не потребує, сів і поїхав.Усі деталі по автомобілю повідомлю.Є зимова резина в доброму стані.можливий торг.
Хороший стан. Дуже економний. Рекомендую
Автомобіль на ходу, за додатковою інформацією звертайтесь за номером телефону
