- 225 тис. км
- Харків
- Дизель, 1.25 л.
- Ручна / Механіка
Дуже зручний та комфортний автомобіль, пробіг 225000, розхід 5,0 місто 4,0 траса Авто в гарному стані, привезена з Франції в 2016 році. Готова до перевірок на СТО
Дуже зручний та комфортний автомобіль, пробіг 225000, розхід 5,0 місто 4,0 траса Авто в гарному стані, привезена з Франції в 2016 році. Готова до перевірок на СТО
Продам опель астра j на повному ходу все обслужив. Коробка автомат Aisin. Всі деталі за тел. замінено ремінь грм роліки помпа. на 260 000. торг на. каву. Можливий обмін на щось 7 ми місне.
авто свіжо пригнане, в ідеальному стані оригінальний пробіг, пасажир 8+1 вкладень не потребує
Продам Opel Zafira, 2009 рік. Комплектація: склопідйомники, ABS, ESP, Круїз контроль, кондиціонер, Підсилювач руля, встановлений Ксенон.
вантажний економний комерційний автомобіль для будь якого використання в перевезенні вантажу . ДВИГУН після КАПРЕМОНТУ ( 52 тис грн ) 0 км з заміною всіх техрідин та мастил і опорою відремонтована підвіска : нова рулева рейка кульові опори наконечники стійки та втулки стабілізатора гальмівні колодки повністю готовий для роботи !
Продам авто в гарному стані.Є елементи корозій,Технічний стан автомобіля задовільний.
Авто у відмінному стані 2019 р. випуску. Не фарбована. Один власник в Україні . Салон чистий, у машині не курили. Автомобіль вчасно обслуговувався, все повністю справне, кондиціонер працює. Продаж з повним переоформленням.
Авто на ходу. Газ-бензин (газ вписано в технічний паспорт
Авто у гарному стані. Один єдиний власник(04.01.2024 перереєстрація в зв'язку зі зміною прізвища, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА НОМЕРНИЙ ЗНАК,він залишився старого зразку) , рідний пробіг 250тис.км. 500км.назад зробив повне Т. О. з заміною цепу ГРМ. (до Т. О. стояв ще рідний) Дуже гарний стан салону та ходової частини (в цьому плані жодних вкладів не потребує. Дзвонити можна на Viber та WhatsApp.
Авто було пригнано з Німеччини з мінімальними пошкодженнями. Автомобіль у відмінному стані. Нова гума, дуже гарне вантажне авто для міста.
По мотору, коробці передач питань не має. Є працюючий електролюк. Віддам також комплект зимової гуми. По проблемам: Три тріщини на лобовому склі, відсутня магнітола, рижики по низу дверей і на інших елементах кузова. ГБО вписано, але не використовувалося.
Машина в хорошому стані має центральний замок електро скло підйомник підігрів сидіння комфортний салон та великий багажник є кондиціонер .Машина не бита і не підкрашена
Авто на бойовому ходу,завів та поїхав. Мотор добрий,заводиться та працює добре. Кузов варити не потрібно. Задня частина підсилена та піднята для перевезення вантажів. Хороша гума по кругу на гарних легкосплавних дисках. Гідропідсилювач керма,працюючий люк. Акумулятор хороший. Салон великий, зі складеними задніми сідушками отримуєте майже мінівен,є також фаркоп. Авто підійде для роботи та перевезень вантажів. Газ вписаний в техпаспорт. Діючий страховий поліс до кінця літа. Є зв'язок з власником при потребі переоформлення. Телефонуйте на мобільний. Торг мінімальний на повний балон газу.
Мотор працює рівно масло не бере 1.7 турбо дизель, на 101 конів я їздив тільки по Киеву Акуму 1.5 роки Комплект ГРМ - недавно мінявся Ремені генератора і ролики - мінялися Сальник на форсунці протікав - поміняли Кондиціонер - працює Два набори дисків оригінал Опель кріпляться на 5 болтів Гальмівні диски передні - майже нові Колодки пробіг - 30к Позаду також дискові гальма Ручні гальма - нові Магнітола працює, басів немає Центральний замок Єлектро стекло підйомники спереду Кермова рейка робилась - пів року тому Пружини спереду міняли - рік тому Граната внутрішня ліва мінялись - рік тому Стартер перебирався два роки тому Ричаги мінялися два роки тому Свічки мінялись рік тому Подушки двигуна мінялись разом з пружинами Розвал робився після кожної заміни гуми, все добре Технічно все добре є 1 момент по коробці перша передача включається через другу ( нажати сщеплення потім друга і відразу першу не відпускаючи сщеплення) перемикаються м'яко Є моменти по красці видно по фото, - не ржавий Антишумка спереду там где місце водія і пасажира під капотом Я так проїздив 2 роки нічого не ржавіє Поцарапаний пластик в багажнику і трохи на задньому ряду
Сіжопригнаний з Бельгії, 2.2 td, механіка 6-ст., клімат-контроль, круїз-контроль, бортовий комп'ютер, електропакет, датчик дощу, датчик світла, GPS-навігатор, підігрів передніх сидінь, мультируль, передні та задні парктроніки, фаркоп, оригінальні литі диски R18. Економне авто в хорошій комплектації.
