- 323 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Дизель, 1.9 л.
- Не вказано
Опель віваро груз. Встановлено комплект нового щеплення . Нова турбіна, вся нова ходова, новий стартер та акумулятор. Ваше переоформлення . Ціна без торгу !
Опель віваро груз. Встановлено комплект нового щеплення . Нова турбіна, вся нова ходова, новий стартер та акумулятор. Ваше переоформлення . Ціна без торгу !
Продам Опель Астра ф 1.4 бензин 1993 року авто в хорошому стані на ходу поварене оброблене технічні рідини замінені.1200$ можливий торг у капота.
Продам авто
Продам надійний сімейний автомобіль, в максимальній комплектації, який у нас - 5років, останіх два роки використовується як другий автомобіль , без ДТП , є косметичні підкраси, коробка автомат простий, працює добре, без помилок , екологія на місці, мотор також без зауважень, салон збережений ,чистий та цілий Готовий до перевірок на СТО
Продам бус, зроблено капітальний ремонт мотора, оголошення викладає дружина власника, тому всі питання за телефоном, реальному покупцеві гарний торг
Офіційний автомобіль. Двигун 1.4 turbo (ecoflex 140к.с.) нового покоління. Механічна 6 ступенева КПП. Заводське ГБО (газ). Автомобіль весь в оригінальному окрасі. Авто вкладень не потребує. Стан нового автомобіля, кожна кнопочка працює та виконує свою функцію. Маневрений, комфортний, легкий в управлінні та економний автомобіль. Два комплекта гуми.
цей сарай ще їзде, масла не бере ,але ввесь гупає і калатає . треба робити все . дуже вмістка , табір циганів можна загрузити , і місце ще залишиться тупі питання не задавайте заводиться і їде
продаю свій автомобіль, в хорошому стані, будь яка перевірка, взагалі нічого робити не треба, сів і їздиш. детально по телефону, комплектація актив. два комплеки нової резини окремо на дисках, зима на залізі літо на литих орігінальних.
Продаю свою машину машина в одних руках з 2013 року
додатково присутня літня резина на титанах
Свіжопригнане авто, на українській реєстрації. Стан хороший, не бита і не фарбована.
Автомобіль в хорошому стані, проведено ряд ремонтних робіт, обслужена турбіни замінено ГРМ .Стартер відреставровано, обслужено генератор , встановлено камеру заднього виду , автомобіль укомплектований webasto сенсорною магнітолою андроїд 12 дюймів , кондиціонер працює
гарне авто Якщо не відповідаю, пишіть на Viber.
Авто на повному ходу ,мотор 1.9дизель100квт, пасажир, довга база,страховка присутня, переоформлення без проблем , коробка передач механічна шести ступка
Авто без вкладань все працює добре кондіціонер працює незначні нюанси по бамперах але стан авто гарний працює як на газу так і на бензині.двіжок не димить масла не бере ходова без нарікань торг є я власник по тех паспорту всі питання по тел.
Довга база, кузов оцинкований, кондиціонер, центральний замок, електро склопідіймайчі, електродзеркала з підігрівом
Гарний стан. Замінено ГРМ, масла, фільтра, масляний сальник(3тис. назад), масло в коробці 25 тис назад. Нові гальмівні диски та колодки задні та передні. Свіжа страховка ще і місяця нема. Авто обслужене та готове до експлуатації. Майданчики та інші фахівці у продажу авто прошу не турбувати.
