- 300 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Продам опель астра g 1.4 пробег 300тис чисто немецкая сборка кузов оцинкован состояние хорошее Не бит не крашен в родной краске ни одного подкраса все вопросы по тел
Продам опель астра g 1.4 пробег 300тис чисто немецкая сборка кузов оцинкован состояние хорошее Не бит не крашен в родной краске ни одного подкраса все вопросы по тел
Продається Opel Vivaro 2008 року випуску, з пробігом 316 тис. км. Автомобіль у відмінному технічному стані. Двигун 2.0 л, надійний ланцюговий, Бережна експлуатація, своєчасне обслуговування. Є сервісна книжка. Не потребує вкладень. Готовий до будь-яких перевірок. • Додаткові деталі: • "В автомобілі встановлені: сигналізація, камера заднього виду, магнітола, літня гума, Салон в доглянутому стані. В салоні не курили. Автомобіль дуже надійний і комфортний. Відмінний варіант для сім'ї, початківця водія, поїздок на дачу.
Продам опель Мерива а 2005 года. КПП робот. Объем двигателя 1.6 газ/бензин. Первая регистрация 2012 г. Новая газовая установка, новые газовые форсунки, баллон 50 литров. Заменен комплект сцепления. Сальники коленвала, помпа, к-кт, ГРМ, все шарниры в передней подвеске, передние стойки с пружинами, стойки стабилизатора, новая резина 2023 года, кондиционер, лэд лампи, новый АКБ. Авто без каких-либо проблем, расход газа 9 литров. Цена 4,500 у.е.
Машина в доброму стані, замінено зчеплення, передні задні колодки, також барабани, ручник працює.Двигун після капітального ремонту пробіг 150 тис,коробка без проблем. Газ 2го покоління вписаний, на газу працює добре. По кузову: потрібна заміна порогів,та задньої правої арки.Лобове стікло мінялося, нове. Передні амортизатори стоять "Каяба",задні пружини нові. Торг
Дзвонити та писати у вайбер або телеграми. Автомобіль пригнаний Німеччини і полністю легально розмитнена. В хорошому технічному стані. Доглянутий автомобіль. Щодня їздить. В Україні з вересня 2020 року. Я один власник в Україні. Усі розхідники замінюються у строк та якісні. Є дефекти лакофарбового покриття. Двигун потужний та надійний, економний та без нарікань! Клімат працює.
Авто в доброму стані ,після повного кап ремонту. Двигун isuzu 4jb1ts
Авто на ходу, можна приїхати та подивитися
Повнiстю на ходу
2009р бензин газ метан, пропан, панорамний дах, нова зимова гума з питань телефонувати на ват сапп.
Продам Опель Корса , грудень 2014 року . Дизель 1,3 . Дуже економний автомобіль. 3,5- 5,1. Всі фільтри і масло замінено. Авто в гарному стані, чекає свою власницю або власника.
Авто в хорошому стані не находу на запчазини
Авто після ДТП на ходу.Був удар в ліву сторону (не пропустили по головній)під заміну переднє крило і двері водія..До аварії авто було на впевненому ходу,кожен день їздив.За рік володіння авто поміняв радіатор,стартер,шрус, ремінь ГРМ 10 тис.тому,резонатор,задні амортизатори і пружини 15 тис.комплект щеплення 5 тис.тому,прокладку ГБЦ і всі супутні прокладки,опорні підшипники передніх стійок,стоїть нова прийомна труба вихлопної системи.Поміняв тормоза по кругу з заміною робочих циліндрів і механізмів,трос ручника теж новий.лобове скло,ремонт генератора.Нові сигнали з красивим звуком.Стоїть защита двигуна,фаркоп.в фарах дорогі лед лампи.Як бонус повен балон газу.Додаткова інформація по телефону.05******25
На ходу 1.6 газ бензин газ вписаний
Продам Опель Кадет на ходу • Потребує зварювальних робіт і приділити увагу ходовій • Торг • Машина знаходить в Печенігах
Авто у гарному стані, нічого робити не треба. Більш детальна інформація за телефоном
+літня резина
Продаю автомобіль опель комбо. Заводський пасажир. Була заводська установка метану, змінили на пропан, стоїть 2 балони на 65л. Дуже економний і зручний автомобіль брала для сім'ї. Зараз пробіг 224 тис. Купувала свіжопригнану з Німеччини з пробігом 200. Були змінені ремні ГРМ, свічки, масло, встановлено задні парктроніки, сигналізація, набір титанових дисків в подарунок, також діє центральний замок. Місяць тому повністю почищений і долитий кондиціонер і зроблена ходова. Свічки ставились дорогі розраховані на 100 тис. Всі деталі які були замінені, всі оригінальні, так як машина для себе. Ніяких капіталовкладень машина не потребує. Продаж по причині виїзду за кордон. дзвонити прошу на вайбер)
На повідомлення не відповідаю , дзвоніть . Продаж з переоформленням
Їздила дівчина. Перший власник в Україні. Вкладень машина не потребує. ТО завжди робили вчасно. Зимова та літня резина.
