- 300 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Мотор масла не бере. Коробка працює добре. Деталі по телефону.
Мотор масла не бере. Коробка працює добре. Деталі по телефону.
Мотор хороший, коробка також, авто на ходу, деталі по телефону.
Авто на ходу. Стан на фото.
Opel insignia 1.8газ/бензин Приганяв сам з Німеччини Машина в гарному стані Дороге газове обладнання Два комплекта резини на сталевих дисках r16 R19 продаються окремо 10тис.з резиною.По всім питанням дзвоніть.В чат не відповідаю
Машина в гарному стані, жваво їздить, дуже зручно паркуватися і розвертатись, компактна. Оформлена була на мого хлопця, переоформили на мене, але я друга власниця, перді мною теж дівчина була. Була заміна пасажирської двері, крила і бамперів, на ожеледиці занесло в забор, є фото. Перемикати з кондиціонеру на пічку потрібно вручну, зламаний перемикач, це біль цієї моделі. На 210 тис. був замінений ланцюг ГРМ ТО пройдено 500 км. назад, ходова обслугована. На кузові є подряпини, сколи, дефекти, все зафіксувала на фото, підфаобовувати не стала, щоб не було проблем при продажі.
Авто на повному ходу, гбо 2 на газу теж працює. Дзвоніть 0,9'3:7'3;4-1" 8'8*6 Переоформленя. здокументами все добре.
Продам Опель Астра G 2,0 турбодизель На автоматі, мотор коробка ходова в хорошому стані, по кузову є незначні нюанси, на їзду не впливають, авто для роботи або навчитись їздити, 5 мість… Цікавить обмін на авто після дтп- не на ходу З вашою доплатою…
На ходу. метан + пропан + бензин.
Сів - поїхав)))
Авто в чудовому технічному стані, все працює, використовується рідко в основному на невеликі відстані по місту, є незначні нюанси по кузову, компактне, економне міське авто, містке, задні спинки сидінь складаються, салон не прокурений, доглянутий. у 200.000 був замінений ланцюг ГРМ+ стійки по кругу+ диски/колодки по кругу.
Авто в гарному стані, вкладень не потребує, телефонуйте відповім на всі запитання.
В идеальном состоянии. Поменяно всё. Резине 3 месяца. Руль перешит кожа. Все масла фильтра поменяны Проводка новая. свечи .новые. Салон новый- не чехлы. Машина вся промовилена. Установлен ксенон. Магнитола новая Кузов в идеальном состоянии- оцинковка Делала для себя. Поменялись обстоятельства Внешне и по состоянию машина в состоянии новой. Нужно видеть Звонте
Продам Vectra A 1990 р.в., на моторі C20NE, на повному ходу, авто без газу, реальний розхід місто - 10 л, траса - 7-8 л. Автомобіль старий, але повністю справний, все робилось вчасно, а не вбивалось. Мастило не бере, ходова не гримить, не скрипить, кузов 4 роки тому був повністю поварений (пороги, задні арки, дно) і все щедро оброблене! По кузову звісно є нюанси вже - на крилі тріснула фарба, на задньому крилі є вмятина від уламків. Але критичних осередків іржі немає. Новий АКБ. Додаткові лінзовані LED туманки. Гарна музика. Документальне авто з безпроблемним переоформленням. Дзвонити на WhatsApp, Viber або Telegram. Торг присутній. Переоформлення бажано через Дію, немає часу на сервісні центри.
У звʼязку з виїздом закордон!!! Продаю автомобіль Opel Astra j 2010 року 1,4 бензин, механіка, авто у гарному стані, обслужений, сів та поїхав так як куплений для себе..ціну знижено !!! Автомобіль знаходиться смт.Великий Березний Ужгородський район
Продам своє авто, яке кожного дня возить мене на роботу і ніколи не підводить. Автомобіль на коробці «робот», таке як автомат, тільки економічніше, має режим «спорт», якщо ви хочете наказати якийсь фольцваген поло зі світлофора, та зимовий режим, для допомоги рушання зимою. З комфорту - магнітола з карплеєм, парктронік та ева коврики. Пройдено ТО,замінено ремні, роліки, водяну помпу, фільтри, оливу і свічки. Кому потрібне робоче авто НЕ на механіці - дзвоніть. Перекупам, та площадкам прохання не турбувати. Продаж з переоформленням. Торг в межах розумного ,не писати мені про 2-3 тисячі,не відповідаю (Ланос в іншій категорії) також всі нюанси по зовнішньому вигляду видно на останніх фото,на це ціна знижена) Прохання писати в месенджери,оскільки рідко маю можливість відповідати на дзвінки. Дякую )
Невеличке надійне авто для міста. Рідний пробіг. Використовувалось виключно для їзди на роботу та перевезення дитини. Обслуговування кожні 8 тис. км. Кузов в гарному стані, але є дефект у вигляді царапин по лівій стороні, на мою думку поцарапали велосипедом, більшість під полірування.
Тільки смс ! туди напишу номер ! Надійна робоча конячка в стані кожен ранок сів завів - поїхав, не підводить, ухожена. Пороги та по дну поварена. Моно, газ-бенз, Газ вписаний в техпаспорт. телефон власника присутній. Нове - радіатор, стартер, генератор, перед супорта та діскі - Ланос, нові тормозні трубки мідні по кругу, пневмо подушки ззаду. Віддам за штуку без торгу
