- 320 тис. км
- Старий Самбір
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані.Встановлено ГБО2,розхід місто 12-13 траса 8-9.На бензині розхід місто 8,5-10 залежно від манери водіння траса 7-8.Пригнана в Україну у 2002 році далі експлуатувалась одним господарем,купував у нього у 2018.Масло не бере,залито Кастрол 10w40(мінялося вчасно на 8-9 тисячах пробігу)ГРМ Контітеч.Помпа СІЛ.Антифриз Фебі.Торм рідина Феродо.В коробці Комма 75w80.В редукторі Кастрол 80w90.Передні амортизатори Мейлі задні Магнум.Резина Корморан 195/65/15.Якщо будуть ще питання телефонуйте розповім.
Новий АКБ, ходова зроблена. двигун 107 кВт.
Надійний та комфортний автомобіль. Довгий час в одних руках. 250тис.км рідного пробігу 2тис км тому замінено зчеплення з рідного заводського! на Valeo. Запитань з техніки немає взагалі. Витрата по місту 9-10л на 100. Мотор в ідеалі. Кузов зварювання не бачив і її не потребує бо цю Омегу люблять) З косметики є притертості на передніх дверях кришці багажника і трохи жуків по краю передніх крил. Омег у такому стані вже немає і не буде. І не продавав би, але так склалися обставини.
Продам авто в гарному стані, на ходу вкладень не потребує, мотор 1.8 тільки бензин, в комплекті віддаємо 2 двері на праву сторону де вмяті двері, в машині є нормальна музика, писати тільки в особисті повідомлення, обмін присутній як з моєю доплатою так і з вашою
хороший надійний автомобіль 14газ бензин я власник деталі по тел при необхідності скину відео
Продам автомобіль в гарному стані. Встановлена 2 din магнітола з камерою заднього виду, сигналізація, центральний замок. В комплекті додатково є зимня резина на летих дисках. Додаткова інформація за телефоном.
Телефонуйте на наступний номер якщо є питання Продається надійний та місткий автомобіль у кузові універсал, який чудово підходить для господарських потреб, дачі або як робоча конячка. Автомобіль на ходу.
авто в гідному стані для своїх років потрібно прикласти руки але все працює газ 2 покоління працює телефонуйте домовимось про зустріч
продам авто у гарному стані є кондиціонер клімат круїз підігрів дзеркал сидінь тобто повна комплектація яка може бути на цему авто
Проблеми з проводкою. Мотор коробка все добре. Кузов теж живий
прошу неадекватні обміни не кидати детальніше по телефону машинка на ходу сів поїхав номер телефону кину в особисті повідомлення там не вірний
авто у хорошому стані сів і поїхав. не гнила все працює. центральний замок сигналізація форкоп.
Продам Опель зафіра б 2005 року. Хороший, вмісткий, 7 місний сімейний автомобіль! Перший власник в Україні. Атомобіль дуже хороший в технічному стані - сів і поїхав, нічого робити не потрібно.
Продам власний автомобіль. Економний, газ бензин. На свої роки гарний стан. Деталі по телефону.
Продам опель, повністю на ходу, сів і поїхав, багато запчастин до нього віддам дарма, днище луджене машина не гнила газ бензин
Продам авто, пригнане власноруч з Німеччини. В ідеальному стані. Їздила по суті тільки по німецьких автобанах. Продаю бо переїжджаю до Англії, а там не має сенсу мати ліворульне авто. По усім додатковим питанням пишіть в особисті. Переглянути можна за домовленістю.
