- 400 тис. км
- Львів
- Дизель, 1.69 л.
- Не вказано
оригінальний пасажир з кондиціонером андроїд магнітола детальніше по телефону
оригінальний пасажир з кондиціонером андроїд магнітола детальніше по телефону
Продам opel Astra H по двигуну, акпп, ходової авто а ідеалі, по документам будь який вид переоформлення, більш детально розповім телефонуйте
Встановлений ГУР та підігрівав двигуна. Машина кожного дня на ходу, жодного разу не підводила. Працює як на газу так і на бензині. Замінено майже все що можна: і двигун і КПП, і тормозна система, і руль , і пічка. Зі старої машини лишився тільки кузов і той перефарбований... Авто варте уваги, телефонуйте домовимось.
Авто хороше з мотором все добре ходова в нормі коробка передачі невибиває все добре детальніше за телефоном
На ходу.Інде поліз лкп.Газ-бензин.1500 торг.
Авто в хорошому стані. Є маленький підкрас без шпаклівки. Фарба рідна. Переоформлення👍 Розхід радує. Зроблена капіталка звмінена коробка все відновлено та ідеально працює Пасажир 8+1. Всі питання на вайбер ватсап телеграм також телефонуйте Продаю тому що треба грузову. ОБМІН ЛИШЕ НА ГРУЗОВУ (Лт. Спрінтер. Мастер) можливо розгляну Віваро груз але більш молодших років
Пригнав для себе рік тому. Дуже весела і бодра машинка. 6-ти ступінчаста коробка і 1.9 турбований дизель дають дуже хорошу динаміку. Дуже хороший технічний стан. По кузову є подряпини і є два маленьких рижики. Після пригону одразу міняв всі фільтри, ГРМ, помпу, передній правий кулак, задні гальма, оливу. За рік користування лише раз була на СТО - протікла рідина гідропідсилювача керма, поміняли прокладку, залили нову і все окей. Також міняв актуатор турбіни. По салону поклав ЕВА коврики в колір авто, поміняв ручку і кожух КПП, доставив підлокітник. Машина для користування на кожен день дуже зручна. Звертайтесь, якщо маєте питання, або треба додаткові фото.
Продам Opel vivaro 2.0дизель 2006 рік. Випуску. Перша реєстрація березень 2007р. Пасажир 8 місць. Довга база. Машина в відмінному стані . Все працює. Витрата палива 7,5 л/100 км. Зручна та комфортна машина . Телефонуйте .
Код товара: 77445 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. Пропонуємо вашій увазі Opel Astra 2007. Авто офіційне доглянутім стані, від другого власника в Україні, додатково встановили ГБО яке вписали в технічний паспорт. Має чудову комплектацію яка містить. кондиціонер мультифункціональне кермо, мультимедія з AUX, акустика, CD, та багато інших корисних функцій, гума 16 R на легкосплавних дисках. Авто можна перевірити на будь-якому СТО. Запрошуємо вас на тест-драйв!
ДОСТУПНО В ЛІЗИНГ ТА КРЕДИТ (самі найкращі умови на ринку) В продажі Opel Meriva 2013 року. Автомобіль продається від власника у хорошому стані. Обслуговування тільки по регламенту. Запрошуємо Вас на огляд і тест-драйв! Комплектація: ? Денні ходові вогні ? Запуск двигуна з кнопки ? Електропривід дзеркал ? Електронний ручник ? Мультифункціональне кермо ? Парктроніки ? Ел.ручник Зателефонуйте нам, або напишіть у чаті AutoRia, Viber або Telegram і ми розповімо про авто детальніше. Ми пропонуємо: • Кредит • Лізинг • Trade-in • Автовикуп • Розрахунок криптовалютою • Безготівковий розрахунок • Пригон (Європа, США) • Підбір авто • Допомога в продажі • Доставка по Україні • Допомога в переоформленні • Підготовка до продажу ABTOFOCUS - салон вживаних авто. м. Київ, Кільцева дорога 1, ТРЦ “Respublika Park”
Авто пригане з Німеччини для себе (сама і купувала) Повне ТО пройдено Всі питання по телефону Тільки зробили заміну всіх фільтрів! Пройдено повне ТО!!! Авто в гарному стані 08.06.2026 пройдено повне ТО
Автомобіль в хорошому стані, на ходу. Газ-бензин. Газ не вписаний Деталі по телефону. Можливий торг.
Продам Opel Omega B (рестайлінг), 2000 рік, двигун 2.2. Двозонний клімат-контроль (працює), круїз-контроль (працює), є люк. Двигун працює рівно, не димить. За свої гроші хороша машина, заправляй і катайся
Авто в гарному стані, не потребує вкладень. Всі питання по телефону.
Продам авто в гарному стані сів поїхав, всі питання по телефону)
